Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kwiaciarnia Kaja.

136 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~AnnaP~

~AnnaP~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 11:15:34

Witam;) Co Wy piszecie za bzdury-w każdej kwiaciarni mozna trafić na słabe kwiaty!!!Szefowa "Kaji"konkretna kobieta wie czego oczekuje od pracownika a pracownik wie jasno jakie są jego obowiązki!!Co do płatności zawsze na czas!!!!!kwiaciarnia ma swój klimat i nikomu nie wadzi!!Jak nie ma pozwolenia to je załątwi choć w to wątpie-tyle lat tyle kontroli i cisza????-To Bzdura!!!To całe forum i smród to robota ex męża tej kobiety-tragedia tyle lat a on dalej-psychol..Tylko współczuć tej kobiecie.Jestem byłym pracownikiem kwiaciarni ale odeszłam sama bo to ciężka praca.A konkurencja niech się uczy że i ich interes może byc zagrożony jak jakis psychol zacznie szukac dziury w całym-Więcej pokory.

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 11:45:16

Witam;) Co Wy piszecie za bzdury-w każdej kwiaciarni mozna trafić na słabe kwiaty!!!Szefowa "Kaji"konkretna kobieta wie czego oczekuje od pracownika a pracownik wie jasno jakie są jego obowiązki!!Co do płatności zawsze na czas!!!!!kwiaciarnia ma swój klimat i nikomu nie wadzi!!Jak nie ma pozwolenia to je załątwi choć w to wątpie-tyle lat tyle kontroli i cisza????-To Bzdura!!!To całe forum i smród to robota ex męża tej kobiety-tragedia tyle lat a on dalej-psychol..Tylko współczuć tej kobiecie.Jestem byłym pracownikiem kwiaciarni ale odeszłam sama bo to ciężka praca.A konkurencja niech się uczy że i ich interes może byc zagrożony jak jakis psychol zacznie szukac dziury w całym-Więcej pokory.

TO co piszę o wiązance ślubnej to nie bzdury , a każdy wie , że to nie mały pieniądz kosztuje i powinna być z świeżych kwiatów , a kwiaciarnia niech istnieje jeszcze nawet 100 lat.

#43 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 13:47:28

Ostatnio kupiliśmy kilka wiązanek w tej kwiaciarni. Tak nam polecono w Lęborku. Rozczarowanie i rozgoryczenie. Nigdy więcej tam nie kupimy. Nie interesują nas sprawy właścicielki, ale towar powinien być na miarę Euro, nie tylko z nazwy, a z jakości. Pozdrawiamy zaprzyjaźniona kwiaciarenke w centrum. Łowiczanie.

#44 ~Sąsiadka~

~Sąsiadka~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 14:19:20

Właśnie tak sądzę że to są rozgrywki rodzinne, które zresztą trwają od lat. Wstyd że ludzie nie potrafia się z klasą rozejść tylko jakaś zawiść, zemsta itd.

Dlatego spalili samochód i garaż w ubiegłym roku ?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 18:27:21

CO KONKURENCJA ZAZDROŚCI MUSZĘ WAS ZAWIEŚĆ NIESTETY KWIACIARNIA NIE ZOSTANIE ZBURZONA,TO PLOTKI.WIĘKSZOŚĆ RZECZY WYPISYWANA NA TYM FORUM TO BZDURY .LUDZIE CO WY ZAJĘCIA NIE MACIE. JEST PIĘKNA POGODA NA ŁĄKĘ JEDZCIE ALBO NAD JEZIORO.

#46 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 21:09:50

Jeśli chodzi o ścisłość to jej chłop siedzi w Rosji i nigdy nie był w USA.

Ja piszę o pierwszym mężu, który obecnie ze swoją nową panią mieszkają w budynku co z Kają się łączy;-)

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 21:48:09

Ja piszę o pierwszym mężu, który obecnie ze swoją nową panią mieszkają w budynku co z Kają się łączy;-)

No proszę, jak to wszystko ładnie się złozyło. Kółeczko sie zamknęło i wszystko jasne.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 07:31:02

co to za jedni ?

#49 ~Rom~

~Rom~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 07:42:37

CO KONKURENCJA ZAZDROŚCI MUSZĘ WAS ZAWIEŚĆ NIESTETY KWIACIARNIA NIE ZOSTANIE ZBURZONA,TO PLOTKI.WIĘKSZOŚĆ RZECZY WYPISYWANA NA TYM FORUM TO BZDURY .LUDZIE CO WY ZAJĘCIA NIE MACIE. JEST PIĘKNA POGODA NA ŁĄKĘ JEDZCIE ALBO NAD JEZIORO.

to nie są bzdury i nie ma czego zazdrościć, a wiem dokładnie o co chodzi, bo mam znajomka w Starostwie

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 08:14:42

bzdura na kółkach z tym wyburzeniem. koniec kropka. jedź nad jezioro, jak ktoś dobrze radził

#51 ~~iwona~~

~~iwona~~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 10:02:56

w tej kwiaciarni jest bardzo drogo a co do jakości to tez wiele do życzenia kwiaty nie są świeże samochodami tez parkują na chodniku jeśli na tym ich parkingu nie ma wolnego miejsca

nie tylko drogo ale i nie wydają kwitków tak jak na bazarze, to jak płacą podatki, a z samochodami to cały czas to samo, zastawiony chodnik i ulica

#52 ~klientka2~

~klientka2~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 13:49:15

Do swojego ślubu zakupiłam komplet kwiatowy (bukiet slubny, wiazankę dla swiadkowej, butonierki, strojenie samochodu, wiązanki dla rodziców na podziekowanie)itp.....i byłam bardazo zadowolona. Pokazałam bukiet znaleziony w internecie - wachlarz, wiazanka dla swiadkowej- branzoletka, i nie bylo problemu z zamowieniem, Zrobili to perfekcyjnie, tak jak na załaczonej im fotografii. Mało tego , na czas, świeze kwiaty....
polecam

#53 ~klientka 3~

~klientka 3~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 16:39:45

Do swojego ślubu zakupiłam komplet kwiatowy (bukiet slubny, wiazankę dla swiadkowej, butonierki, strojenie samochodu, wiązanki dla rodziców na podziekowanie)itp.....i byłam bardazo zadowolona. Pokazałam bukiet znaleziony w internecie - wachlarz, wiazanka dla swiadkowej- branzoletka, i nie bylo problemu z zamowieniem, Zrobili to perfekcyjnie, tak jak na załaczonej im fotografii. Mało tego , na czas, świeze kwiaty....
polecam

Ja niestety nie miałam takiego szczęscia jak TY w tej kwiaciarni i byłam tam ostatni raz w swoim życiu. Przykro, ale nie polecam. Nawet nie chcę tego pamietac, ale napiszę, ku przestrodze, że wszystkie kwiaty z samochodu odpadły i tyle.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 09:07:55

Dlatego spalili samochód i garaż w ubiegłym roku ?

Dlaczego spapili ?

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 10:45:16

polecam

Ja również zakupiłem wiązankę ślubną dla świadkowej rodziców i dziatków , wiązanka ślubna i dla świadkowej pożal się Boże , pozostałe trochę lepsze
może trafiłem na taki towar , byłem tak rozgoryczony , że w poniedziałek poszłem do kwiaciarni z tymi wiązankami , ale potraktowano mnie jak intruza ,nie chcę już tych kwiatów oglądać NAWET na zdjęciach.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 13:23:24

A jakie trzeba mieć zezwolenia na sprzedaż kwiatów?

to podobno budynek nie ma pozwolenia na budowę

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 13:57:51

Jaśli chodzi o jakość kwiatów to bywa różnie w różnych lęboorskich kwiaciarniach - nie tylko w Kaji. Jeżeli chodzi o wykonanie wiązanek - to kwestia gustu każdego, jedni lubią dużo dadatków innni mniej. Ja akurat wolę mniej dodatków, bardziej szlachetne ( wychodzą nieco drożej), jedni wolą wiazanki mieszane inni z jednego rodzaju kwiatów. Wiem że styl wiązanek z Kaji wielu odpowiada - mnie akurat nie, ale to nie jest powodem żeby zaraz czepiać sie właścicielki i jej interesu. Uważam,że kwiaciarnia wcale nie jest szpetna i powinnna dalej bez komplikacji funkcjonować!

#58 ~~mimi~~

~~mimi~~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 16:50:30

Jaśli chodzi o jakość kwiatów to bywa różnie w różnych lęboorskich kwiaciarniach - nie tylko w Kaji. Jeżeli chodzi o wykonanie wiązanek - to kwestia gustu każdego, jedni lubią dużo dadatków innni mniej. Ja akurat wolę mniej dodatków, bardziej szlachetne ( wychodzą nieco drożej), jedni wolą wiazanki mieszane inni z jednego rodzaju kwiatów. Wiem że styl wiązanek z Kaji wielu odpowiada - mnie akurat nie, ale to nie jest powodem żeby zaraz czepiać sie właścicielki i jej interesu. Uważam,że kwiaciarnia wcale nie jest szpetna i powinnna dalej bez komplikacji funkcjonować!

#59 ~wu~

~wu~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 19:48:50

Ja również zakupiłem wiązankę ślubną dla świadkowej rodziców i dziatków , wiązanka ślubna i dla świadkowej pożal się Boże , pozostałe trochę lepsze
może trafiłem na taki towar , byłem tak rozgoryczony , że w poniedziałek poszłem do kwiaciarni z tymi wiązankami , ale potraktowano mnie jak intruza ,nie chcę już tych kwiatów oglądać NAWET na zdjęciach.

tam jest chamska obsługa, podśmiewanie z klientek, ploty - a ta to taka, a ta to owaka i tak w kólko, a ta to z tym, a ten to z tą i w śmiech, a rżą jak kozy

#60 ~~tom~~

~~tom~~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2010 - 12:14:46

tam jest chamska obsługa, podśmiewanie z klientek, ploty - a ta to taka, a ta to owaka i tak w kólko, a ta to z tym, a ten to z tą i w śmiech, a rżą jak kozy

TAK,z tym to racja.ale to kwestia kultury osobistej.Fakt,że w Lęborku jest dużo kwiaciarni,(CHYBA ZA DUŻO)i każdy może sobie wybrać,gdzie wydać kaske.LUBISZ piórka ,koraliki i inną tandete-masz full wybór,bo co druga kwiaciarnia to serwuje,a jeśli preferujesz poprostu ładne kwiaty,też znajdziesz(nie piszę gdzie kupuję,bo znowu posądzą,że jestem z konkurencji).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych