Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kwiaciarnia Kaja.

136 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2010 - 22:21:40

I od tego się zaczęło jak Kuba Bogu .......

Gdyby rzeczywiście od tego się zaczęło to numer byłby niesamowity. Nie płaci??? pstryk i nie ma budy. hehe :)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2010 - 22:24:49

Gdyby rzeczywiście od tego się zaczęło to numer byłby niesamowity. Nie płaci??? pstryk i nie ma budy. hehe :)

A i urzędnik się ucieszy, że mu się sukces sam wyprodukował. :)

#23 ~Jogo~

~Jogo~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 12:15:23

Bzdury opowiadasz. Przechodniom zostaje cała szerokość chodnika. To co wystawiają przed kwiaciarnie, nie wchodzi na chodnik. A ich kwiaty wcale nie są byle jakie.
Coś ci lezy na sercu i niekonicznie jest to milość do bliźniego.

a samochody wiszą w powietrzu i przechodzisz pod nimi, zastanów sie co piszesz; kwiatki następnego dnia są do wyrzucenia, bo stare i drogie; pewnie nie leży nic nikomu na sumieniu, jak podejrzewasz, ale porządek musi być

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 15:28:19

a samochody wiszą w powietrzu i przechodzisz pod nimi, zastanów sie co piszesz; kwiatki następnego dnia są do wyrzucenia, bo stare i drogie; pewnie nie leży nic nikomu na sumieniu, jak podejrzewasz, ale porządek musi być

Prześledź raz jeszcze kolejność i treśc wpisów,a przekonasz sie, że z mysleniem to nie u mnie jest nie w porządku.
Nie musze sie zastanawiac nad samochodami, bo zdaje sobie sprawę, że na pewno tam parkują. A o nich nie było mowy w poście, do ktorego sie odnosiłam.Moja odpowiedź dotyczyła wyłącznie zarzutów odnosnie kwiatów, bo tylko takie były na poczatku stawiane.

#25 ~eliza~

~eliza~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 16:28:32

w tej kwiaciarni jest bardzo drogo a co do jakości to tez wiele do życzenia kwiaty nie są świeże samochodami tez parkują na chodniku jeśli na tym ich parkingu nie ma wolnego miejsca

#26 ~elo~

~elo~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 17:40:44

Prześledź raz jeszcze kolejność i treśc wpisów,a przekonasz sie, że z mysleniem to nie u mnie jest nie w porządku.
Nie musze sie zastanawiac nad samochodami, bo zdaje sobie sprawę, że na pewno tam parkują. A o nich nie było mowy w poście, do ktorego sie odnosiłam.Moja odpowiedź dotyczyła wyłącznie zarzutów odnosnie kwiatów, bo tylko takie były na poczatku stawiane.

Ty masz ale coś z deklem i z okiem.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:18:57

a kiedy ma sie ja wyburzyć

#28 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 09:03:59

codziennie zastawiony chodnik, a Straż Miejska niczego nie widzi i tylko głowy odwracaja, bo tam kupuja kwiatki na wszystkie okazje dla urzedu, rączka rączkę myje od czasów PZPR

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 09:09:10

codziennie zastawiony chodnik, a Straż Miejska niczego nie widzi i tylko głowy odwracaja, bo tam kupuja kwiatki na wszystkie okazje dla urzedu, rączka rączkę myje od czasów PZPR

Nie wiem jak Straż Miejska ale Policję kiedyś tam widziałem jak coś komuś wypisywali.

#30 ~Giga 7~

~Giga 7~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 13:18:21

rozebrać ten galimatias i spokój, skończy się bylejakość w handlu

#31 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2010 - 12:23:26

zamknąć kurzą chatkę z niemiłą obsługą i tymi cenami za nieswieże badyle

#32 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 07:02:59

w tej kwiaciarni jest bardzo drogo a co do jakości to tez wiele do życzenia kwiaty nie są świeże samochodami tez parkują na chodniku jeśli na tym ich parkingu nie ma wolnego miejsca

obsługa jest niemiła, właścicielka też nic kulturalnie specjalnego, no i ten lalopito jak panienka, to już komplet, a jakość to szkoda mówić, szczególnie wiązanki pogrzebowe z odpadów

#33 ~E.~

~E.~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 20:39:37

a kiedy ma sie ja wyburzyć

lada dzień po niedzieli

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 20:54:30

Hahahahaa, buhahahah
BYły mąż bardzo by tego chciał ! Może skoczyć Kai ! :P

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 21:14:40

Hahahahaa, buhahahah

Właśnie tak sądzę że to są rozgrywki rodzinne, które zresztą trwają od lat. Wstyd że ludzie nie potrafia się z klasą rozejść tylko jakaś zawiść, zemsta itd.

#36 ~~tulipan~~

~~tulipan~~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 23:03:36

a dziwisz mu się , wraca chłop po kilkunastu latach z USA a tu była żona prowadzi firmę i bez niego dobrze sobie radzi;-)

#37 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 08:32:01

Hahahahaa, buhahahah

ale który , pierwszy czy ten drugi

#38 ~zawiedziona~

~zawiedziona~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 09:37:25

ale który , pierwszy czy ten drugi

#39 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 09:43:31

a dziwisz mu się , wraca chłop po kilkunastu latach z USA a tu była żona prowadzi firmę i bez niego dobrze sobie radzi;-)

Jeśli chodzi o ścisłość to jej chłop siedzi w Rosji i nigdy nie był w USA.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 09:43:50

Mi nie przeszkadza Kwiaciarnia Kaja jako budynek , ale faktem jest ,że kwiaty nie są świeże , zamówiłem wiązankę ślubną po 3 godzinach była do wyrzucenia ,A jak poszliśmy z reklamacją to właścielka choć była na zapleczu nie wyszła oraz z strony pracownic nie było nawet słowa przepraszam . Nie polecam zakupu w Kaji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych