Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kurs fotografii ślubnej

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 20:08:18

Witam

Czy orientuje się ktoś czy w słupsku jest jakiś kurs fotografii ślubnej? 

#2 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 20:25:33

Witam

Czy orientuje się ktoś czy w słupsku jest jakiś kurs fotografii ślubnej? 

Chyba APedukacja ma w swojej ofercie ale....tam kursy ruszają jak się zbierze grupa, więc i rok możesz czekać ;)

Ja się nie doczekałam i musiałam jechać do Gda na kurs foto

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 16:56:22

własnie patrzyłam w APedukacja ale nie mają narazie w swojej ofercie takiego kursu. chciałabym ewentualnie potowarzyszyć jakiemuś fotografowi przy pracy ale czy ktoś będzie chciał zdradzać swoje tajniki:P 

#4 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 22:36:56

No może teraz nie mają ale kiedyś taki kurs był w ich ofercie.

Nie wiem czy znajdziesz chętnego fotografa, w dziedzinie fotek ślubnych jest spora konkurencja niestety, więc pilnują rynku ;)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 18:47:35

hehe no właśnie. a ja dopiero co zaczynam przygodę z fotografią i chętnie podpatrzyłabym kogoś mądrego w tej dziedzinie:)

#6 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 07:35:19

hehe no właśnie. a ja dopiero co zaczynam przygodę z fotografią i chętnie podpatrzyłabym kogoś mądrego w tej dziedzinie:)

Nie gniewaj się ale jeśli dopiero zaczynasz przygodę z foto, to do zdjęć ślubnych jeszcze daleka droga :)

Jeśli masz odpowiedni sprzęt, to najpierw trzeba nad nim umieć "zapanować", poznac wszystkie możliwości, pewnie się czuć w różnych warunkach oświetleniowych itd....

Powodzenia życzę :) to bardzo fajna pasja

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 18:16:25

Nie gniewaj się ale jeśli dopiero zaczynasz przygodę z foto, to do zdjęć ślubnych jeszcze daleka droga :)

Jeśli masz odpowiedni sprzęt, to najpierw trzeba nad nim umieć "zapanować", poznac wszystkie możliwości, pewnie się czuć w różnych warunkach oświetleniowych itd....

nie obrażam się bo nie ma o co. zdaję sobie sprawę, że daleka droga przede mną. narazie pstrykam dla swojej przyjemności i pewnie moje prace nie są jakieś powalające no ale od czegoś trzeba zacząć. w słupsku z tego co widzę to ciężko o jakikolwiek kurs foto. 

#8 ~Xersa~

~Xersa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 10:06:30

Możesz też sprobować uczyć się na własną rękę, na przykład przez fotoblogi różnych autorów fotografii jak np.:

piotrblawicki.com

#9 ~key8~

~key8~
  • Goście

Napisano 11 maj 2014 - 10:39:30

Jak chcesz robić zdjęcia na ślubach to w sumie kurs to dobry pomysł, bo tam uczą jak robić zdjęcia "w standardzie"...w słupsku nie wiem, czy robią takie kursy, ale możesz dojechać do gdańska np, tam gowork robi, ja robiłem ich kurs foto w krakowie i jestem zadowolony, bo właśnie te zdjęcia są "pod klienta"... :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 00:53:55

w Gdańsku na na Rynku jest punkt gdzie uczą robić zdjęcia w standardzie, takie pod klienta.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 20:18:08

W Gdańsku znajdziesz sporo takich kursów.

#12 gniewko

gniewko

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 październik 2014 - 17:29:04

W sieci też masz sporo ciekawych propozycji.. poszukałem trochę w sieci i proszę http://strefakursow....fotografia.html - jedne z lepszych kursów w rankingach fotografii, Z tego co widzę do kursu dodane są jeszcze filmy z objaśnieniami:) kiedyś zaczynałem swoją przygodę to uczyłem się na błędach oraz prześwietlonych kliszach:) teraz to wiedza jest łatwo dostępna tylko chęci trzeba mieć :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 23:34:01

W sieci też masz sporo ciekawych propozycji.

#14 Benek

Benek

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 21:32:45

Ojjj nie  fisiuj :P

#15 cinek

cinek

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 09:31:24

( ............................................. reklama, reklama i po reklamie )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 23 marzec 2015 - 15:14:09

#16 fotopstryk

fotopstryk

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 luty 2015 - 12:07:38

( ............................................. reklama, reklama i po reklamie )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 23 marzec 2015 - 15:14:32

#17 ~Anielanna4~

~Anielanna4~
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 20:12:12

Ja to sobie myślę o takim kilku dniowym kursie, żeby doszlifować pewne umiejętności i  techniki. Robię na codzień dużo zdjęć, ale amatorsko, a taki profesjonalny kurs może właśnie by mi posłużył do dodatkowego zarobku późźniej.

#18 szyszy

szyszy

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 maj 2015 - 12:15:01

Po co kurs? Najlepsza jest praktyka i uczenie się samemu. Wtedy nie powielamy tych samych zasad i możemy się rozwijać :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 21:52:03

Praktyka na pewno dużo daje, ale sama po sobie widzę, że choć cykam fotki od 5-6 lat amatorsko, progres jest ale nie aż tak duży jakbym chciała, na razie mam w planach kurs w goworku, bo niedługo mają organizować, mam nadzieję, że sporo się douczę bo chciałabym się zajmować fotografią zawodowo.

#20 ~Basia34~

~Basia34~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 16:22:47

U mnie podobnie, zdjęcia robię, ale nie mam solidnego warsztatu, a taki kurs długi nie jest, więc wydaje mi się, że w razie czego dużo nie stracę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych