Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kupno drzwi + montaż.

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~nnni~

~nnni~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 07:14:14

Krytporeklama wciskana z lekkościa słonia. Gratulacje.

#22 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 15:54:23

Witam.A czy zna ktoś w miare niedrogiego fachowca,który kładzie panele podłogowe,wstawi drzwi,itd.
Pilnie poszukuje z Lęborka lub ze Słupska i okolic.

#23 ~Mikka~

~Mikka~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 12:41:05

Polecam Pana Jarka montował u mnie drzwi i panele 793-760-666

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 13:48:51

Polecam Pana Jarka montował u mnie drzwi i panele 793-760-666

Uzgodniłaś hrabianko,czy pan Jarek zgadza się na publikację numeru telefonu?

A może to ty jesteś pan jarek i nie stać ciebie na reklamę,bo buble sadzisz?

#25 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 16:15:56

A kto to jest pan Jarek? Skąd? Czy drogi?Fachowiec starszy? Szukam osoby do wstawienia drzwi do pokoju,położenia paneli podłogowych,malowania ścian itp.

#26 krystyna55

krystyna55

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 sierpień 2012 - 16:24:57

proszę o dobrego wykonawcę drzwi wejściowych =100= stare budownictwo-czekam na adresy

#27 ~Mikka~

~Mikka~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 13:44:42

Uzgodniłaś hrabianko,czy pan Jarek zgadza się na publikację numeru telefonu?

A może to ty jesteś pan jarek i nie stać ciebie na reklamę,bo buble sadzisz?

Człowieku ogarnij się jak nie masz pracy i zajęcia i siedzisz cały dniami na kompie to siedź i nie komentuj każdego wpisu, ktoś pytał się o fachowca wiec polecam bo robiłam ostatnio remont i jestem bardzo zadowolona, wiem doskonale że nie łatwo o porządnych uczciwych fachowców, jeżeli mogę komuś pomóc i kogoś polecieć to to robię nie doszukuj się kryptoreklamy bo ludzie czasem tak robią pomagają polecają jak tego nie rozumiesz to twój problem! jak chcesz komentować byle komentować to z twoim poziomem leć na pudelka tam dorównasz na pewno poziomem do reszty

#28 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 09:45:38

Człowieku ogarnij się jak nie masz pracy i zajęcia i siedzisz cały dniami na kompie to siedź i nie komentuj każdego wpisu, ktoś pytał się o fachowca wiec polecam bo robiłam ostatnio remont i jestem bardzo zadowolona, wiem doskonale że nie łatwo o porządnych uczciwych fachowców, jeżeli mogę komuś pomóc i kogoś polecieć to to robię nie doszukuj się kryptoreklamy bo ludzie czasem tak robią pomagają polecają jak tego nie rozumiesz to twój problem! jak chcesz komentować byle komentować to z twoim poziomem leć na pudelka tam dorównasz na pewno poziomem do reszty

dobrze prawisz koleżanko nie brakuje niestety tutaj jełopów co całymi dniami siedzą przy komputerze i zwietrzają teorie spiskowe o kryptoreklamach zamiast wziąść się samemu do roboty pseudo eksperci co mają zdanie na każdy temat

#29 ~natalll~

~natalll~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:46:41

Niezłe warunki są w stanie zaoferować na stronie drzwihotelowe.pl. Drzwi mają głównie specjalistyczne – dźwiękoszczelne i przeciwpożarowe. To co mi się w ich ofercie podoba to fakt, że funkcjonalność drzwi idzie w parze z wysoką estetyką. Modne, eleganckie drzwi a przy tym solidne i trwałe.

#30 ~Mirron~

~Mirron~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 23:38:10

A sprawdzałeś w marketach, na przykład w  Leroy Merlin? Mają spory wybór drzwi zewnętrznych, nawet w internecie można obejrzeć: leroymerlin.pl/okna-i-drzwi/drzwi-wejsciowe,a225.html  i też można u nich zamówić usługę montażu. Może warto sprawdzić temat i chociaż cenowo porównać z innymi sklepami.

#31 trevor

trevor

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2017 - 14:58:09

Jestem na etapie generalnego remontu mojego mieszkania. Szukam zarówno drzwi wewnętrznych, jak i wejściowych. Podobają mi się niektóre modele firmy Gerda. Ta firma kojarzy mi się z dobrą jakością, czy Wy też tak uważacie? Wiem, że te modele, które mnie interesują mogę kupić w salonie sprzedaży firmy Konieczny  http://www.oknowro.pl/ . Myślicie, że to dobry wybór, czy lepiej szukać innego producenta?

#32 ~avaw~

~avaw~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 13:37:49

Brakuje dobrych sklepów z lepszej klasy drzwiami do ośrodków wypoczynkowych. Ja kupowałem w ramach przetestowania jedne drzwi akustyczne niedawno przez serwis drzwihotelowe.pl i jest okej. Prawdopodobnie zamówię u nich kilkadziesiąt modeli do całego budynku. Jesteśmy na etapie uzgadniania szczegółów w tym ceny i raczej się dogadamy, mają normalne, ludzkie podejście.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 17:11:35

Brakuje dobrych sklepów z lepszej klasy drzwiami do ośrodków wypoczynkowych. Ja kupowałem w ramach przetestowania jedne drzwi akustyczne niedawno przez serwis drzwihotelowe.pl i jest okej. Prawdopodobnie zamówię u nich kilkadziesiąt modeli do całego budynku. Jesteśmy na etapie uzgadniania szczegółów w tym ceny i raczej się dogadamy, mają normalne, ludzkie podejście.

pitu pitu... kryptoreklama i już...

#34 rama

rama

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 09:08:10

A jakie marki w ogóle brać pod uwagę? Czytałam, że Gerda nie ma już takiej renomy jak kiedyś... Na co więc postawić?

#35 ~adart~

~adart~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 10:58:18

Nowoczesne, ładne drzwi sprzedają na drzwihotelowe.pl. Dużą część swojego hostelu mam obsadzone ich drzwiami i naprawdę fajnie, modnie to wszystko wygląda. Solidne zamki, zawiasy nie skrzypią, wymierzone są co do milimetra, nie musiałem odsyłać zamówienia na jakieś poprawki, na szczęście obyło się bez tego, a na pewno przeciągnęłoby to wszystko oddanie pokoi do użytku mocno w czasie, co dla mnie oznaczałoby duże straty finansowe.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 21:11:59

Idz poje#ie z tymi drzwi hotelowe peel to gowno jakies jest i nikt przy zdrowych zmyslach tego nie kupi...

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 18:47:41

Polecam sprawdzoną i dobrą firmę gerde.pl

#38 ~The dorsz~

~The dorsz~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 23:12:18

Nie polecam. Tektura.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0