Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kupno drzwi + montaż.

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 21:25:52

Hej, mam pewien problem. Przejeździłem kilka sklepów w Słupsku w poszukiwaniu jakichś ładnych i w miarę tanich drzwi, ale nic ciekawego nie znalazłem... Chodzi o drzwi zewnętrzne. Sklep musi też oferować montaż, bo tylko to mnie interesuje. Może wy mi pomożecie :(
W takim razie... Gdzie polecacie kupić drzwi zewnętrzne z montażem w Słupsku?

#2 ~Matkowsky~

~Matkowsky~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 21:43:16

Cześć,
ze Słupska i z okolic bez zastanowienia mogę polecić Ci sklep Mar-Pol, oni mają swój oddział w Słupsku bodajże na Przemysłowej. Kupowałem tam panele tamtej jesieni, no i do tej pory wszystko jest z nimi w porządku, ogólnie dobra jakość, więc powinieneś być zadowolony.

#3 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 21:44:51

Cześć,
ze Słupska i z okolic bez zastanowienia mogę polecić Ci sklep Mar-Pol, oni mają swój oddział w Słupsku bodajże na Przemysłowej. Kupowałem tam panele tamtej jesieni, no i do tej pory wszystko jest z nimi w porządku, ogólnie dobra jakość, więc powinieneś być zadowolony.

A możesz powiedzieć o nich coś więcej? Jakie mają ceny itp? Może się przejadę, ale najpierw musze o nich więcej poczytać...

#4 ~Matkowsky~

~Matkowsky~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 21:54:03

Według mnie tanio, przynajmniej jeśli chodzi o Słupsk, bo w tym mieście trudno znaleźć coś tańszego w naprawdę solidnej jakości. No ale wiadomo, że dla jednych tanio, a dla drugich troszkę drożej - rzecz zarobków itp :))

#5 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:17:42

Według mnie tanio, przynajmniej jeśli chodzi o Słupsk, bo w tym mieście trudno znaleźć coś tańszego w naprawdę solidnej jakości. No ale wiadomo, że dla jednych tanio, a dla drugich troszkę drożej - rzecz zarobków itp :))

aha, no to całkiem fajnie to wygląda;p
Jest jeszcze taka kwestia. Nie wiesz może, czy oni oferują montaż takich drzwi?

#6 ~Matkowsky~

~Matkowsky~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:19:05

Hmm, ja montowałem sam, ale poczekaj... Na ich stronie przecież wszystko powinno pisać.

EDIT: No, jest... Tutaj masz ich stronę: http://marpol-vox.pl...ute=common/home

:)

#7 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:20:04

Hmm, ja montowałem sam, ale poczekaj... Na ich stronie przecież wszystko powinno pisać.

EDIT: No, jest... Tutaj masz ich stronę: http://marpol-vox.pl...ute=common/home

Ooo właśnie, zapomniałem całkiem o stronce, przecież to logiczne, że maja ;d Wielkie dzięki:))
Kurczę, a mógłbyś mi podać jeszcze link od razu do tego działu z montażem?

#8 ~Matkowsky~

~Matkowsky~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:21:02

Proszę bardzo: http://marpol-vox.pl...rialy-budowlane

#9 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:22:57

Proszę bardzo: http://marpol-vox.pl...rialy-budowlane

Jeszcze raz dzięki!!;p
Hmm, tak się zastanawiam, czy nie lepiej byłoby zapłacić ratami za te drzwi, bo w sumie mam też dużo innych wydatków;/ Ten sklep Mar-Pol oferuje zakupy na raty??

#10 ~Matkowsky~

~Matkowsky~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:25:07

z tego co wyczytałem na ich stronie, tak - oferują zakupy na raty...
Poszukaj sobie, przecież podałem Ci link do strony, łatwo to znaleźć :D
No ale ok, tutaj masz link, tam sobie poczytaj o tych ratach: http://marpol-vox.pl...cent-sygma-bank

#11 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:30:27

No ok, to poczytam sobie to wszystko, a w najbliższych dniac powinienem się przejechać do ich oddziału w Słupsku. Dzięki za pomoc, naprawdę mi pomogłeś, na innych forach to tak kiepsko z tymi odpowiedziami, a tutaj od razu - dzięki :)

A właśnie, jeszcze jedna kwestia... Nie wiesz, czy oni sprzedają tylko te drzwi podane tutaj: http://marpol-vox.pl...trzne-wejsciowe, czy mają też inne w swoich oddziałach, m.in. właśnie w Słupsku? Bo tam na stronie to taki troszkę mały wybór...

#12 ~Matkowsky~

~Matkowsky~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:32:25

Wiesz co, nie mam pojęcia tak szczerze mówiąc.. po prostu przejedź się tam i tyle, dowiesz się wszystkiego, no i może kupisz te drzwi. Ja byłem zadowolony jak stamtąd wychodziłem, bo dość szybko kupiłem to, po co jechałem do nich kilkanaście kilometrów, dlatego polecam Ci właśnie sklep Mar-Pol :)

Powodzenia w zakupach;p Cześć.

#13 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:33:23

no ok, ok, dzięki raz jeszcze za pomoc:)

#14 ~Lekkostrawny~

~Lekkostrawny~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:35:54

siemano panowie;p
widzę, ze temat o drzwiach, wiec sie udziele :D Pracowałem w Słupsku w jednej firmie właśnie montującej i sprzedającej różne takie sprzęty typu drzwi, panele itp, no ale ona już upadła... niestety nieistnieje. dlatego w obecnej sytuacji też muszę polecić ten sklep Mar-Pol, chociaż kupowałem tam tylko płytki :) Ogólnie byłem tam tylko raz właśnie po to, no ale wszystko było ok. Pojedź tam i się przekonasz;]

pozdrawiam

#15 ~Poslorn~

~Poslorn~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:38:03

siema...
W Słupsku jest troche tych sklepow, no ale tez polecalbym Mar-Pol... moj brat tam pracowal i byl bardzo zadowolony, zreszta jego klienci rowniez. Namowilem jednego znajomego, zeby wlasnie tam kupil panele, bo remontowal swoje mieszkanie, a dokladniej duzy pokoj, no i byl zadowolony bardzo. Tak wiec polecam:)

#16 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:39:15

WIELKIE dzięki panowie za pomoc! Nie spodziewałem się tak naprawde, że aż tyle osób mi pomoże i doradzi. W takim razie, skoro tak polecacie ten cały Mar-Pol, to w najbliższych dniach obowiązkowo się tam przejadę, może w końcu znajdę odpowiednie drzwi i mi przy okazji solidnie i profesjonalnie je zamontują:)))

Pozdrawiam!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 15:40:00

Czyżby został zatrudniony menager firmy ???? od promocji i wizerunku hehehe .....chyba jakiś max 17 lat ..... Ten cały skład to pryszcz na du***...są lepsze i tańsze ale nie mam zamiaru nikogo rekalmować

#18 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 16:00:38

Również szukam drzwi do pokoju i paneli i wogóle fachowca który potrafi kłaść panele podłogowe, wstawić drzwi itd.Proszę o rade.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 16:20:14

Na Długiej jest firma sprzedająca drzwi.Duży wybór,a jak ktoś zamawia z montażem,to płaci tylko 8 %Vat,jako,że jest to usługa.
Przy samym zakupie Vat wynosi 23%,byłam tam dowiadywałam się i stąd moja wiedza.
Podobne warunnki ma hurtownia na ul.Kniaziewicza.W każdym razie jest to pierwsza ulica w lewo od Westerplatte.W obydwu tych punktach warunki są bardzo podobne,wybór/wystawa większa na Długiej.Są katalogi i dokłądna informacja.

#20 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 21:06:33

Bardzo Dziękuję.Udam się tam na pewno.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych