Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kupie Yorka

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 15:49:02

witam poszukuje yorka nie musi byc z rodowodem jezeli ma ktos kontakt s sprzedajacym z okolicy z góry dziekuje

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 17:12:07

witam poszukuje yorka nie musi byc z rodowodem jezeli ma ktos kontakt s sprzedajacym z okolicy z góry dziekuje

Odwiedź lepiej schronisko, tam tyle jest smutku :(  Jestem pewna, ze wybierzesz fajnego psiaka :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 07:55:18

Odwiedź lepiej schronisko, tam tyle jest smutku :(  Jestem pewna, ze wybierzesz fajnego psiaka :)

Ale on chce Yorka, naprawdę tak trudno to zrozumieć ?

Zauważyłam, że Ci którzy tak zachęcają do brania psa ze schroniska, sami w domu mają rasowce ;) Ot takie wielkie serce dla porzuconych psów ale niech ktoś inny da im dom ;)

Nie twierdzę że Ty masz w domu rasowce, nie mam pojęcia ale na forach psich pełno jest takich porad od ludzi którzy chlubią się swoimi rasowcami,więc też ich miłość do pewnego stopnia skierowana jest na konkretny wygląd psa, no sorry ! Wkurza mnie to, tak jakbyście nie wiedzieli, że dorosłe psy ze schroniska często mają skrzywienia psychiczne. Nie każdy sobie z tym poradzi,w wielu sytuacjach najlepiej jest wziąć szczeniaka, zwłaszcza jak w domu są dzieci. I tyle.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 23:21:29

Zgadza się mam rasowca :) ...... lecz od zawsze ( chwilowy wakat) przy rasowcu jest kundelek ze schroniska, taki stary lub chory, taki który już długo jest w schronisku i nikt go nie chce. Bo jak to, taki stary i brzydki, a nie daj Boże chory lub kaleki ..... jak będzie pasować do pięknego domu, ogrodu, salonu..... Nie oceniam nikogo oczywiście,  każdy ma prawo decydować, o wyborze rasy psa. Dodam jeszcze, że koty zawsze biorę z ulicy, tak dla równowagi, 2 psy i 2 koty. I nie pisz proszę , że psy ze schroniska przeznaczone do adopcji, mają skrzywioną psychikę, nie wszystkie.

Pozdrawiam :)

#5 kirllo

kirllo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 07:42:29

Kundelek ze schroniska jest o wiele bardziej wdzięczny od rasowca... Biorąc kundelka masz pewnośc że bedzie On wzięczny i kochający, przy okazji robisz dobry uczynek i najprawdopodobniej ratujesz bezbronne życie.

#6 Nova23

Nova23

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 13 maj 2014 - 12:16:18

zobacz na blogach zajmujących się sprzedażą zwierzątek albo zadzwonić do najbliższego hodowcy :) 

#7 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 14:03:04

[quote name="on" post="1444509" timestamp="1396622942"]

witam poszukuje yorka nie musi byc z rodowodem jezeli ma ktos kontakt s sprzedajacym z okolicy z góry dziekuje[/quote

Posiadam na sprzedaż kontakt meil patrycj.milena@op.pl

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 16:31:43

Kundelek ze schroniska jest o wiele bardziej wdzięczny od rasowca... Biorąc kundelka masz pewnośc że bedzie On wzięczny i kochający, przy okazji robisz dobry uczynek i najprawdopodobniej ratujesz bezbronne życie.

to sobie go weź, nie mów ludziom co mają kupować co za łoś

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 23:54:26

Racja, tyle, że nigdy nie wiadomo od jakiego właściciela pochodził ten pies. Miałem kiedyś psa ze schroniska, a do tego kupę problemów w prezencie. Ciągania po Policji i udowadniania, że to mój pies prawnie zaadoptowany i nikt poza mną nie ma do niego prawa. Wszystko przez to, że poprzedniemu właścicielowi wydawało się, że mimo, iż zrzekł się psa na rzecz schroniska, ktoś tego psa zaadoptował, to on i tak ma nadal do tego psa wszelkie prawa i może z tego tytułu nękać kogoś u kogo ten pies był.
Pies już dawno zdechł a niesmak pozostał na wiele lat i małoprawdopodobne żebym ja czy ktoś z mojej rodziny kiedykolwiek ponownie zdecydował na zwierzaka ze schroniska.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 02:07:20

york to namiastka psa :blink:

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 11:10:49

york to namiastka psa :blink:

York jest fajnym psem, ale jest to zwierzak dla normalnych ludzi,jak każdy pies.

To nie powinna być dla nikogo maskotka, do tego bez wychowania ujadająca i podbiegająca bez smyczy do wszystkiego co się rusza. A niestety 90% posiadaczy tych psów właśnie kupuje je w takim celu.

York jest terrierem i wymaga porządnego wychowania. Kto tego nie wie, niech sobie kupi lepiej pluszową zabawkę.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 19:50:25

Yorki pieski z charakterkiem

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 16:35:06

yorki sa fajne

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 19:01:34

nie,nie mam pewności, psy są różne, w różny sposób wychowywane

nie mam tez pewności jak taki psiak zachowa się w różnych sytuacjach, np przy mojej 5cio letniej córce

znałam psy które nie tolerowały dzieci, na początku było ok a potem zaczynały walczyć z dziećmi o względy swojego pana

York jest fajnym psem, ale jest to zwierzak dla normalnych ludzi,jak każdy pies.

To nie powinna być dla nikogo maskotka, do tego bez wychowania ujadająca i podbiegająca bez smyczy do wszystkiego co się rusza. A niestety 90% posiadaczy tych psów właśnie kupuje je w takim celu.

York jest terrierem i wymaga porządnego wychowania. Kto tego nie wie, niech sobie kupi lepiej pluszową zabawkę.

zgadzam się :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 21:23:39

nie,nie mam pewności, psy są różne, w różny sposób wychowywane

nie mam tez pewności jak taki psiak zachowa się w różnych sytuacjach, np przy mojej 5cio letniej córce

znałam psy które nie tolerowały dzieci, na początku było ok a potem zaczynały walczyć z dziećmi o względy swojego pana

Rzeczywiście zdarzają się takie psy, że nadają się wyłącznie do domu gdzie są wyłącznie dorośli domownicy.

Do tego zaadoptowanego dorosłego już psa ze schroniska zazwyczaj najpierw trzeba oduczyć złych nawyków, zachowań itp. czesto uciążliwych, a to proces pracochłonny, czasochłonny i niestety nie każdy będzie umiał dać sobie samodzielnie z tym radę...

#16 aldo3434

aldo3434

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 14:43:29

Ja mam już kundelka ze schroniska właśnie. Szukam ostatnio goldena, bo bardzo mi się podoba, więc rozumiem, że ktoś może chcieć właśnie psa rasowego. Ostatnio natknęłam się na yorka  tutaj http://alegratka.pl/...3c63005b9e7ef6f

:):) śliczne

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 15:22:59

Yorki są bardzo delikatne w wychowywaniu, ale maja mocne charakterki :)

#18 aldo3434

aldo3434

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 14:25:18

To prawda :) Yorkshire terrier nadaje się dla początkujących właścicieli psów, choć musi być bardzo dobrze i konsekwentnie wychowany. Rozpieszczony yorkshire terrier, który nie uznaje żadnego przewodnika może stać się prawdziwym domowych tyranem. A jest to niestety dość częsty błąd nawet doświadczonych właścicieli.

#19 sirwa

sirwa

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 16 grudzień 2017 - 14:39:03

Yorki są bardzo głośne...

#20 ~York uwaga !!!~

~York uwaga !!!~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 18:50:11

Przestrzegam przed zakupem yorka z hodowli - a raczej pseudo !!! IMPRESJA p. Marzena Czeredrecka !! Oszustka - liczy za psa 1500 zł a później obiecuje dosłac metrykę i co ? I okazuje się ze nawet nie zgłosiła piesków do stowarzyszenia !!!
Moj piesek po kilku dniach zmarł .... Wydałam 600 zł na jego ratowanie , pani uważa ze lepiej mu było podać wody z cukrem !!! Pies miał parwowiroze i praktycznie nie zmierzalny poziom cukru , pani ma druga pseudohodowle w miejscowości Wilcza .
Jeśli ktoś także został oszukany proszę o kontakt aleksandra9096@wp.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych