Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kuchnie na wymiar

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 22:00:28

Polecam Meble Anmaro. Miły Pan. Widać, że wie co mówi, zawsze pomoże i coś podpowie.

#22 Dravins

Dravins

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2017 - 10:07:59

Ja polecam tę firmę: http://cookandstyle.pl/

Mam od nich meble na wymiar i jestem bardzo zadowolony. Wszystko ładnie złożone, materiały dobrej jakości no i rozmiar oraz kolory dokładnie takie jak chciałem.

#23 Monko03

Monko03

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 10:16:01

Ja mam meble kuchenne na wymiar z sklepu niedaleko mnie i też jestem bardzo zadowolony z ich jakości, myślę, że taki wybór jest najlepszy.

#24 Lanna

Lanna

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:21:33

Kuchnie na wymiar to dobre rozwiązanie, choć przeważnie w przypadku gdy mamy do czynienia z niewielkimi pomieszczeniami

#25 ~adar~

~adar~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 13:19:21

Zadowolona jestem z mebli kuchennych które mi Solarz wyprodukował. Firma ma swój portal kuchniesolarz.pl. Trafiłam do nich w sumie trochę przypadkowo, wyskoczyła mi gdzieś reklama w przeglądarce, kliknęłam, okazało się, że punkt mają w Krakowie parę km ode mnie, także przedzwoniłam i potem już poszło. Sprawna obsługa, na żadnym etapie nie było opóźnień, problemów z kontaktem itd.

#26 ~vika~

~vika~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 18:46:35

Polecam BRW , mam  Senso Kitchens są naparwdę super. Przykłady różnych aranżacji zobaczycie teraz w nowym Katalogu Rodzinnych Wnętrz. Tam także porady jak dobrać kolory.

#27 ~Kamil909~

~Kamil909~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 13:17:07

Moim zdaniem najlepsze meble do kuchni mają w Indeco Trójmiasto. Decyzja należy do Was, ja swoją podjąłem i teraz wiem, że nie żałuje wyboru. To był strzał w dychę.

#28 modsos

modsos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2019 - 17:55:02

Dzwoń do Pana Marka. Zrobisz u niego kuchnie na wymiar kuchnie na wymiar, szafy a nawet i schody. Facet jest przede wszystkim słowny i dokładny.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 15:22:13

Polecam bardzo Romuald Sienkiewicz potegowo meblarstwo. BARDZO solidnie, aczkolwiek nie najtaniej.Ale za jakość się płaci.

Jak najdalej od tego pseudo stolarza. Odwala fyszerkę. Robi po swojemu. Nie szanuje wizji Klienta. Nie odbiera telefonu. Nie oddzwania. Reklamacje mie są przyjemne dla żadnej ze stron, ale kultura wymaga, żeby odebrać bądź oddzwonić, jeżeli się umówił z Klientem. Nie zjawił się, po czym totalna zlewka. Omijać szerokim łukiem.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 15:22:36

Polecam bardzo Romuald Sienkiewicz potegowo meblarstwo. BARDZO solidnie, aczkolwiek nie najtaniej.Ale za jakość się płaci.

Jak najdalej od tego pseudo stolarza. Odwala fyszerkę. Robi po swojemu. Nie szanuje wizji Klienta. Nie odbiera telefonu. Nie oddzwania. Reklamacje mie są przyjemne dla żadnej ze stron, ale kultura wymaga, żeby odebrać bądź oddzwonić, jeżeli się umówił z Klientem. Nie zjawił się, po czym totalna zlewka. Omijać szerokim łukiem.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 15:27:57

Jak najdalej od tego pseudo stolarza. Odwala fuszerkę. Robi po swojemu. Nie szanuje wizji Klienta. Nie odbiera telefonu. Nie oddzwania. Reklamacje nie są przyjemne dla żadnej ze stron, ale kultura wymaga, żeby odebrać bądź oddzwonić, jeżeli się umówił z Klientem. Nie zjawił się, po czym totalna zlewka. Nieterminowy. Rok nie minął, a wszystko się rozlatuje. Nie takiej jakości człowiek się spodziewa tyle płacąc. Omijać szerokim łukiem. Z całego serca odradzam.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 15:28:09

Jak najdalej od tego pseudo stolarza. Odwala fuszerkę. Robi po swojemu. Nie szanuje wizji Klienta. Nie odbiera telefonu. Nie oddzwania. Reklamacje nie są przyjemne dla żadnej ze stron, ale kultura wymaga, żeby odebrać bądź oddzwonić, jeżeli się umówił z Klientem. Nie zjawił się, po czym totalna zlewka. Nieterminowy. Rok nie minął, a wszystko się rozlatuje. Nie takiej jakości człowiek się spodziewa tyle płacąc. Omijać szerokim łukiem. Z całego serca odradzam.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 14:12:11

A ja nie polecam Meblert r.gaffka z nowej wsi. Masakra, niedokladnie, krzywo, zmienia projekt i jest mega nieslowny i niepuktualny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych