Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kuchnie na wymiar

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 14:32:46

Kuchnia na wymiar - kogo polecacie w Lęborku?

#2 Pio

Pio

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 214 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 09:44:43

Nikogo nie polecam.Zrob sobie sam projekt i wycen w mostach w Gąpłycie.Potem zapytaj o cene u stolarza to dopiero zrobisz "rybę" jak stolarze naciagaja klientów.Ja robie sobie sam meble do domu.Musisz liczyc cena materiału+drugie tyle robocizna dla stolarza.W tamtym roku zrobilem szafę do przedpokoju za 550 zł. o wymiarach 135x220x50,a stolarz chciał 2,500 zł...toc to rozbuj w biały dzien.

Użytkownik Pio edytował ten post 03 marzec 2015 - 09:47:30

#3 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 22:17:53

Nikogo nie polecam.Zrob sobie sam projekt i wycen w mostach w Gąpłycie.Potem zapytaj o cene u stolarza to dopiero zrobisz "rybę" jak stolarze naciagaja klientów.Ja robie sobie sam meble do domu.Musisz liczyc cena materiału+drugie tyle robocizna dla stolarza.W tamtym roku zrobilem szafę do przedpokoju za 550 zł. o wymiarach 135x220x50,a stolarz chciał 2,500 zł...toc to rozbuj w biały dzien.

Kolego, nie dziw się,że stolarz woła 2500.00zł za szafę bo takowa osoba musi opłacić ZUS, podatek, pracownika, amortyzację maszyn transport, czas przygotowania projektu, i ponieść odpowiedzialność za ewentualne wszelkie uszkodzenia w Twoim mieszkaniu. Sam prowadzę zakład stolarski i wiem w czym rzecz. Zgodzę się, że troszkę to cena "gdańska", ale nie wiem co sobie zażyczyłeś. Jeżeli poprosiłeś o grafikę na szkle na drzwiach frontowych to cena jest adekwatna.  Przeciętnemu Kowalskiemu  wydaje się ze stolarz używa piły krajzegi młotka i kątownika. Zapomina o tym ze czasy idą do przodu i każdy inwestuje w maszyny które kosztują na prawdę sporo. Też musimy na czymś zarobić i z czegoś kupować takowy sprzęt

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 19:51:12

Polecam bardzo Romuald Sienkiewicz potegowo meblarstwo. BARDZO solidnie, aczkolwiek nie najtaniej.Ale za jakość się płaci.

#5 ~apaszka~

~apaszka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 09:14:24

a ja polecam Pana Aleksandra z Al.Wolnosci vis a vis SP 3, widziałam wiele jego kuchni, szaf, zabudowy garderoby..nie jest najtańszy, ale kuchnia jest przeciez na wiele lat

#6 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 10:09:55

a ja polecam Pana Aleksandra z Al.Wolnosci vis a vis SP 3, widziałam wiele jego kuchni, szaf, zabudowy garderoby..nie jest najtańszy, ale kuchnia jest przeciez na wiele lat

Również polecam firmę Handlowo Usługową ALEX pana Aleksandra ul. Al. Wolności 2 B na przeciw szkoły nr 3 . O Firmie  można powiedzieć wiele dobrego. Przede wszystkim to bardzo dobrzy fachowcy znający się na swojej pracy. Przy projektowaniu kuchni (projekty gratis) można liczyć na fachowe rady i opnie. Do wyboru jest wiele materiałów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnego podkleślenia wymaga terminowość i rzetelność wykonania projektu. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Kuchnia profesjonalnie zamontowania i wykonana z dbałością o każdy szczegół. Od  kilku dni jestem posiadaczem pięknej kuchni  wykonanej przez tą firme. GORĄCO POLECAMY. FIRMIE ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW :)

#7 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 11:05:28

Również polecam firmę Handlowo Usługową ALEX pana Aleksandra ul. Al. Wolności 2 B na przeciw szkoły nr 3 . O Firmie  można powiedzieć wiele dobrego. Przede wszystkim to bardzo dobrzy fachowcy znający się na swojej pracy. Przy projektowaniu kuchni (projekty gratis) można liczyć na fachowe rady i opnie. Do wyboru jest wiele materiałów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnego podkleślenia wymaga terminowość i rzetelność wykonania projektu. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Kuchnia profesjonalnie zamontowania i wykonana z dbałością o każdy szczegół. Od  kilku dni jestem posiadaczem pięknej kuchni  wykonanej przez tą firme. GORĄCO POLECAMY. FIRMIE ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW :)

Chciałam jeszcze  dopisać
Do każdego naszego najlepszego pomysłu panowie potrafią dodać jakieś świetne ulepszenie, które się sprawdza
Wizualizacja-kapitalny pomysł z komputerową wizualizacją...zobaczyć swoje przyszłe meble na ekranie to frajda i szansa na ulepszenie:)
Realizacja-wpadają jak burza i nawet się człowiek nie zorientuje jak meble stoją
Cierpliwość...anielska:) ..(wymagająca osoba), na każde moje marudzenie -a może by tak jeszcze coś .....odpowiedź....- oczywiście nie ma sprawy ...i jest ulepszenie:).....szczerze polecam

#8 ~Miroslaw~

~Miroslaw~
  • Goście

Napisano 01 maj 2015 - 11:01:31

Kuchnia na wymiar - kogo polecacie w Lęborku?

Jeśli kiedyś ktoś zechce zamówić meble pod zabudowę, mogę z pełną odpowiedzialnościa polecić firmę pana Olka  na ul. Al. Wolności 2 B na przeciw boiska szkolnwego szkoły nr 3. Moi znajomi robili tam meble i polecili mi tego pana i nie żałuję. Meble  zostały zrobione 5  lat temu i do dzisiaj wyglądają jak nowe. polecam

#9 ~zerrt~

~zerrt~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 10:47:34

Dobrej jakości meble kuchenne robi firma Pinio – kuchniepinio.pl. Używają dobrych jakościowo materiałów i akcesoriów. Mi robili meble kuchenne, a teraz zamierzam im zlecić jeszcze parę rzeczy do sypialni.

#10 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 09:03:32

Możesz też sprawdzić ofertę Studia Mebli Max Kuchnie, mają wiele swoich punktów w Polsce, więc myślę, że i w pobliżu Twojej miejscowości znajdziesz jeden z nich :]. Ogólnie rzecz biorąc korzystałam z ich usług jeśli chodzi o wykonanie mebli na wymiar i nasza współpraca była jak najbardziej owocna. Moja kuchnia nie jest z tych prostych, raczej z tych wymagających, szczególnie, że dochodzi do tego boczna spiżarka bez drzwi. Ogólnie dużo zakrętasów :) Co jak co, wyszło im to naprawdę dobrze, nawet się nie spodziewałam aż takiego efektu :). Teraz to ja dopiero gotuje pełną parą :D

#11 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 15:52:47

A tak z ciekawości jakie macie metraż kuchni i ile płaciliście za zrobienie całej kuchni?

#12 carmena27

carmena27

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 00:19:57

Pan Waldek jest świetny http://pracowniajawo...e-kuchenne.html Nie jest z Lęborka, ale spokojnie może dojechać i zrobić kuchnię na wymiar. Robił taką moim znajomym z Sopotu.  I jeszcze szafę do przedpokoju też im wykonał. Miły stolarz i bardzo uczciwy. 

#13 ~Andrzej343~

~Andrzej343~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 19:13:39

Ja zamawiałem meble ze Schroder Kuchen. Bardzo solidne i ładne.

#14 Hana

Hana

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 23:13:21

Nie pamiętam nazwiska stolarza z Lęborka, ale nie byłam zadowolona z jego pracy. Nie popisał się :/

#15 ~Ariosto~

~Ariosto~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 08:11:07

A ja polecam w Redzie :) Masz duży wybór, kuchnie na wymiar, nowoczesne, klasyczne, meble Atlas (czyli wiadomo, że się nie rozpadną po roku), można pojechać, przebierać i wybierać. Jak ktoś chce przez Internet zobaczyć, w jakim stylu mają meble, to polecam ich stronę kuchniereda.pl. Tam są zdjęcia kuchni w różnym stylu. 

#16 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 14:08:37

A ja kupiłem duża szafę w brw i czekam kiedy się rozleci, scheiss totalny

#17 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 17:31:15

Jeśli chodZi o firmę Pana Aleksa osobiście polecam jednego z Jego pracowników, po godzinach wykonuje prywatne zlecenia, jakość ta sama a cena nawet 20%taniej. Sama jestem bardzo zadowolona z mebli które mi wykonał i moi znajomi również. Jeśli jest ktoś zainteresowany,a szczerze polecam proszę dzwonić pod ten numer 513134920

Również polecam firmę Handlowo Usługową ALEX pana Aleksandra ul. Al. Wolności 2 B na przeciw szkoły nr 3 . O Firmie można powiedzieć wiele dobrego. Przede wszystkim to bardzo dobrzy fachowcy znający się na swojej pracy. Przy projektowaniu kuchni (projekty gratis) można liczyć na fachowe rady i opnie. Do wyboru jest wiele materiałów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnego podkleślenia wymaga terminowość i rzetelność wykonania projektu. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Kuchnia profesjonalnie zamontowania i wykonana z dbałością o każdy szczegół. Od kilku dni jestem posiadaczem pięknej kuchni wykonanej przez tą firme. GORĄCO POLECAMY. FIRMIE ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 01:22:17

Zdecydowanie NIE POLECAM firmy BBB Studio Warszawa ul. Towarowa 22 lokal A8a

#19 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 13:22:21

Jeśli chodZi o firmę Pana Aleksa osobiście polecam jednego z Jego pracowników, po godzinach wykonuje prywatne zlecenia, jakość ta sama a cena nawet 20%taniej. Sama jestem bardzo zadowolona z mebli które mi wykonał i moi znajomi również. Jeśli jest ktoś zainteresowany,a szczerze polecam proszę dzwonić pod ten numer 513134920

SPROSTOWANIE- Chcial bym PRZEPROSIC  Pana Aleksa za uzycie jego znaku firmowego w tym poscie ,jednoczesnie chce podkreslic ze nigdy niebylem pracownikiem tej firmy.  Chcialbym rowniez dodac ze niewykonywalem zadnych zlecen i niepodszywalem  sie pod firme Pana Aleksa ani niedzialalem na szkode w/w firmy

#20 meblopro

meblopro

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 luty 2017 - 02:21:31

Bardzo dobre projekty kuchni na wymiar robi Pani Magda - jest to trochę daleko żeby się z nią spotkać jednak naprawdę warto - jej realizację znajdziecie na jej stronce kontakt tak samo łapcie link Projektowanie mebli kuchennych - Kliknij w Link

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych