Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lęborczanin~

~Lęborczanin~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 07:02:47

W szkole potocznie zwanej Mechanikiem też jest stołówka. Warto byłby pomyśleć o jej reaktywowaniu.

#2 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 07:55:17

Szkoda, że to dzieci będą szczurkami doświadczalnymi.Może najpierw niech się trują nauczyciele!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 ~Aleks~

~Aleks~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 09:00:19

Jest to swietna inicjatywa, oby inne szkoły brały przykład z tej opisywanej. Taka zywnośc wyjdzie na zdrowie uczniom. Ale na pewno minie troche czasu zanim sie do niej przekonaja, bo niestety wiekszosc dzieci jest przyzwyczajona do innego jedzenia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 15:12:23

Z TYM PROPAGOWANIEM ZDROWEGO ŻYWIENIA W SZKOLE TO JEST TAK: TEORIA DO GŁÓWEK A NA WYCIECZCE WYCHOWAWCA ZABIERA KLASĘ DO MC'DONALDA.

Na zdrowie to wyjdzie jak rodzice regularnie i świadomie będą karmić zarówno dzieci jak i siebie. Ważna jest kultura jedzenia, celebracja bez pośpiechu wówczas można jeść wszystko (mam na myśli to co się samemu wytworzy). Moja cała rodzinka stołuje się w domu, jemy rożnorodnie, jemy też smażone różne mięsa, przyprawiamy solą, jemy też warzywa i owoce i nikt z nas nie ma problemów z nadwagą czy cholesterolem. Ważne żeby było smacznie no i żeby omijać wszelkie wysoce przetworzone produkty : przyprawy, chipsy, fastfody.

#5 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 15:27:18

A kiedy został ogłoszony przetarg bo szukam informacji na jego temat i nie mogę znaleźć?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 21:18:01

A kiedy został ogłoszony przetarg bo szukam informacji na jego temat i nie mogę znaleźć?

Możesz podejść lub zadzwonić bezpośrednio do szkoły, u źródła na pewno uzyskasz informację.

A sam pomysł bardzo fajny, ciekawe czy jak się sprawdzi to pójdą tym śladem inne szkoły.

#7 ~kucharek~

~kucharek~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 23:37:13

Noooo Małecka jak Kim Ir Sen prezentuje kuchnię :D Teraz będzie kucharki uczyć jak mają gotować, tak jak zna się na każdym przedmiocie nauczanym w jej kołchozie (mimo, ze jest od nauczania początkowego) i nauczycielom mówi jak mają uczyć. Kuchnia będzie z XXI wieku tak samo jak wszystkie certyfikaty, które istnieją tylko na papierze i są kompletną fikcją (dlaczego tego nikt nie kontroluje?). Wszystko tam jak za starych komunistycznych czasów. Na papierkach miód-cud-malina. W rzeczywistości wałek goni wałek.

#8 ~szef kuchni w stołówce~

~szef kuchni w stołówce~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 13:01:30

jesli będzie ponad 300 obiadów jeden kocioł warzelny to za mało

#9 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 17:29:51

Każdy przetarg powinien być ogłoszony, podany do publicznej wiadmości dlatego pytam gdzie on jest ogłoszony? bo jestem zainteresowany

#10 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 10 październik 2012 - 07:28:07

Przetarg? Człowieku nie w tej placówce. Znajomości się liczą i łapówki. Dyrektorka ma spore zobowiązania. Popatrz na inwestycje w szkole. Nawet te choćby, które widzisz na zewnątrz. Boisko, sala itp. Słyszałeś o jakimś przetargu? Na pewno nie, bo nie było. Znajomi zrobili i kasę przygarnęli. Tak tam wygląda wszystko. Kolesiostwo i ziomkostwo. Pierwszym wielkim przekrętem było zatrudnienie na stanowisku dyrektora (........................... ). Potem już poszło z górki, bo ona jest mistrzem przekrętów. Najlepsze jest to, że nikt z jej zwierzchników tego nie widzi. Udają, że wszystko jest ok. Każda niezależna kontrola zakończyłaby natychmiast karierę dorobkiewicza dyrektora. Tak kontrola finansowa jak i nadzoru pedagogicznego. Wszystko tuszuje się kolejnymi durnymi, istniejącymi tylko na papierze certyfikatami.
Poza tym, nawet gdyby przetarg był, to nie miałbyś szans. Tak samo jak podczas wyborów kiedy pani (..... ). została dyrektorem. Osoba z prowincjonalnej szkoły miała wiedzę o stanie szkoły większą niż pracujący tam nauczyciele. To też nie był przekręt :D
Daj sobie spokój. Tak lepiej będzie dla Twojego zdrowia i finansów pewnie też. Wygrywając musiałbyś pogodzić się z tym, że ONA wie wszystko lepiej. Gdybyś śmiał nie podzielać zdania pani wszystko lepiej wiedzącej, źle by się to dla Ciebie skończyło. Jak dla wielu firm jakie miały zaszczyt z tą panią współpracować. Podobnie było z wielu nauczycielami i trenerami, którzy przewinęli się przez tą placówkę.

Jak masz na te Twoje wpisy wiarygodne dowody, radzę udać się do Prokuratury. Ukrywanie tych dowodów jest karalne.
Jeżeli takowych dowodów nie masz to wobec tego najnormalniej POMAWIASZ tę Panią.
Pierwotny wpis pozostaje w "pamięci".

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 15:22:15

DO SP3FAN
Moje dzieci uczyły się w tej szkole i uważam,że ta placówka jest bardzo dobrze zarządzana, na tle innych szkół wręcz wzorowo. Zapewne wielu nie podoba się sposób zarządzania Pani Dyrektor ale to bodajże jest jednyna szkoła w Lęborku gdzie nauczyciel ma jakiś respek przed przełożonym i nie zasłania się durną "Kartą Nauczyciela''.
Jeśli chodzi o nepotyzm, to pokaż mi gdzie go nie ma? Wiadomo lepiej zatrudniać znajomych, zwłaszcza takich na których można polegać!
Jako rodzić nie mogę narzekać, szkoła trzyma poziom, współpraca z klubami sportowymi też jakoś się układa a pod względem wyposażenia i stanu infrastruktury jest to chyba najbardziej odnowiona i najbardziej czysta placówka. W szkole jest dużo zajęć dodatkowych (kół zainteresowań) które prowadzą nauczyciele. Pani dyrektor ściśle współpracuje z radą rodziców i zawsze uwzględnia ich opinie.
I coś co mi się bardzo podoba, w tej szkole widać rozwój, pomimo kryzysu nikt nie zasłania się brakiem funduszy:" bo Miasto nie dało pieniędzy...., bo obcięło dotacje" Najważniejsze wyznaczać sobie małe cele i kolejno je realizować!

#12 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 19:03:27

Jak masz na te Twoje wpisy wiarygodne dowody, radzę udać się do Prokuratury. Ukrywanie tych dowodów jest karalne.
Jeżeli takowych dowodów nie masz to wobec tego najnormalniej POMAWIASZ tę Panią.
Pierwotny wpis pozostaje w "pamięci".

Szanowni Moderatorzy wreszcie wycinają nazwiska, dopiero w tym roku zauważyli co jest karalne? Szkoda że tak późno, ale lepiej późno niż wcale.

#13 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 10 październik 2012 - 19:36:54

Szanowni Moderatorzy wreszcie wycinają nazwiska, dopiero w tym roku zauważyli co jest karalne? Szkoda że tak późno, ale lepiej późno niż wcale.

Zostałem wezwany przed tablicę to odpowiadam:
ja to wyciąłem, nie mniej orginalny wpis napisany przez "sp3fan" z 09 październik 2012 h: 23:51/22:51 jest w "pamięci", jak będzie potrzebny to jest do odzyskania dla odpowiednich służb, a poza tym to .................. rok temu mnie tu jeszcze nie było.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 10 październik 2012 - 19:38:56

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 15:02:29

Szkoda, że Pana nie było a Pani Dyrektor polecam skuteczną kancelarię prawną i po kłopocie.

#15 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 11:56:20

Pani dyrektor Małecka dlaczego pani tak traktuje swoich pracowników(kuchnia+panie sprzątające+panowie konserwatorzy)dlaczego pani z nich robi złodziei szkolnych,każe pani ich sprawdzać po zakończeniu pracy,przez ochrone(Ala)ta osoba chyba za mało donosi na pracowników,że jeszcze bez karnie siedzi w szkole(nie dobra kobieta!!).Nie może pani dyrektor wyżywać się w szkole i szkalować każdych,których pani się nie podobają w myśl pani.Kto to widział,żeby prawie codziennie być na dywaniku u pani i słuchać jak to my okradamy szkołę!!!Tylko za pomniała pani jak to(wół był cilęciem)niech pani po szpera u siebie,to może sportowe rzeczy u pani się znajdą(z sal gimnastycznych)Są w szkole panie które mogą panią dyr.Małecką dobrze,godnie i normalnie zastąpić na danym stanowisku!!!!

#16 ~Były Lęborczanin~

~Były Lęborczanin~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 13:40:54

Czytam ten trochę chaotyczny post i włos mi się jeży na głowie. Czy P. Dyrektor zna definicję mobbingu i czy wie, że to jest karalne?
Jeśli prawdą jest,co pisze Lola,to w mojej dawnej szkole dzieją się ciekawe rzeczy...
I jeszcze jedno: co na to władze samorządowe, które są zobowiązane do nadzoru nad działalnością tej pani?

#17 ~TOLA~

~TOLA~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 19:26:28

No właśnie gdzie są władze samorządowe.A gdzie była ochrona jak P.Małeckiej córa przyjeżdżała do szkoły (2016 roku)wieczorami i sama otwierała sobie szkołę żeby sobie na sali gimnastycznej poćwiczyć.Jak to może być możliwe,że jedni są naganni,a swoich puszcza się do szkoły,w czasie gdy szkoła jest zamknięta.No i tak obcy ludzie sobie przychodzą -otwierają -zamykają i nic nikt nic nie wie.Fajne rzeczy dzieją się tu w szkole  :ph34r:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Lębork, ZSMI, Zespół Szkół Mechaniczno-Inf., Kuchnia, Obiady, Podziel się posiłkiem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych