Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto widział Iwonę Wieczorek?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
288043 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Działania podjęte w celu odnalezienia Iwony Wieczorek (959 użytkowników oddało głos)

Czy dotychczasowe działania były wystarczające?

1. Głosowano tak (74 głosów [7.72%] - Zobacz)

Procent z głosów: 7.72%

2. Głosowano nie (762 głosów [79.46%] - Zobacz)

Procent z głosów: 79.46%

3. Głosowano nie mam zdania (123 głosów [12.83%] - Zobacz)

Procent z głosów: 12.83%

Głosuj

#81 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:34:52

co do zamieszczenia mapki to tamta strona jest bardziej o poszukiwaniu Iwony i apelach. A my tu snujemy domysły. Nie wiem czy to ma sens.

#82 ~agnieszka258~

~agnieszka258~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:35:59

ma sens...tam tez jest "dyskusja":)

#83 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:42:59

angus dzieki, a czy mógłbys zaznaczyc gdzie są monitoringi które nie zarejestrowały juz Iwony???????????????????????????????

#84 ~serce-czytelnik~

~serce-czytelnik~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:45:40

Proponuję aby Pan "Tiger" opracował projekt pisma.
Nie ustąpimy.Sprawa musi być wyjaśniona.
Nasze śledztwo też kontynuujmy.Zamieszczona mapka daje dużo do myślenia.
Pytanie do Pana "Angusa":
od ostatniej kamery do pierwszej czerwonej ścieżki ile jest minut drogi? i ile minut do niebieskiej?.

#85 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:49:09

czy tylko ja mam wrazenie jakby Iwona skręciła na plazę? tylko po co o tej porze iść na plażę?

2. czy znalziono już pana z wózkiem w białym fartuchu? raczej nie trudno znaleźć takie osoby, wiadomo jaka firma świadczy usługi wózkowe,

Pan też może powiedziec \czy iwona weszła na plażę

#86 ~Tomasz21~

~Tomasz21~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:51:21

czy tylko ja mam wrazenie jakby Iwona skręciła na plazę? tylko po co o tej porze iść na plażę?

2. czy znalziono już pana z wózkiem w białym fartuchu? raczej nie trudno znaleźć takie osoby, wiadomo jaka firma świadczy usługi wózkowe,

Pan też może powiedziec \czy iwona weszła na plażę

Wydaje mi się, że Iwona szła prosto, tam potem jest lekkie skrzywienie i dlatego to tak wygląda jakby skręcała

#87 ~Tiger~

~Tiger~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:54:59

Wydaje mi się, że Iwona szła prosto, tam potem jest lekkie skrzywienie i dlatego to tak wygląda jakby skręcała

dokładnie tak jak piszesz, ten temat był już analizowany w poprzednim wątku.

#88 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:55:04

angus proszę zaznacz wejscie na plazę na mapie przy którym kamera nie zarejestrowała już Iwony ok?

warianty dróg które pokazałeś na mapie nie wyczerpują rozwiązań!!!

Iwona mogła od razu przy żółtej kropce czyli monitoringu zejsc w dół droga do domu i tam iść w strone osiedli, aby uniknąć łażenia wzdłuż zalesionej promenady,
uważam że iwona wybrała zły wariant drogi, od knajpy gdzie widnieje na nagraniach powinna udać się prosto w dól tam przez tereny zabudowane

straszną głupotę zrobiła! dopiero teraz to widać na mapie.

jeżeli ja jej zaginieciem stoi przypadkowy gwałciciel, to iwona od bajcówki powinna iśc od razu skręcić i iść osiedlami

dlaczego nikt o tym tutaj nie pisze

#89 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:56:23

Dołączona grafika
żółte punkty to kamery. nie jestem teraz w stanie określić czasu poszczególnych odcinków. można sprawdzić na Google i przeliczyć przez średni czas przejścia Iwony. Może jutro się tam przespaceruje to zmierzę, a jak nie to policzę w Google.

#90 ~Tiger~

~Tiger~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:02:23

Dołączona grafika
żółte punkty to kamery. nie jestem teraz w stanie określić czasu poszczególnych odcinków. można sprawdzić na Google i przeliczyć przez średni czas przejścia Iwony. Może jutro się tam przespaceruje to zmierzę, a jak nie to policzę w Google.

Angus świetna robota !!

ja bym poszedł do końca, do molo (druga kamera) i potem niebieską drogą w dół, pytanie co zrobiła Iwona? do którego momentu doszła ?

Ponoć te dwa widoczne stawy zostały dokładnie przeszukane...

Użytkownik Tiger edytował ten post 08 sierpień 2010 - 21:03:26

#91 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:05:25

ja mysle ze iwona na pewno nie wybrala niebieskiego wariantu, no chyba ze nie znala terenu

warto tu popytac jej mame!!!!1

jezeli nie znala terenu poszla niebieska, jezeli znala teren wybrala inne warianty

Użytkownik cividini edytował ten post 08 sierpień 2010 - 21:12:43

#92 ~Green Salad~

~Green Salad~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:06:46

...

Użytkownik Green Salad edytował ten post 09 sierpień 2010 - 00:18:13

#93 ~~.~~

~~.~~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:07:01

@Angus
Czy przy ul.Dąbrowszczaków oraz Czarny Dwór nie ma w ogóle monitoringu ?.

#94 ~Tomasz21~

~Tomasz21~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:11:06

witajcie, moje pytania:

1. Iwona mogła iść inną drogą, ani prosto ani w lewo tylko w prawo. Odwróciła na chwilę głowę, nie patrząc na zejście na plaże ale nieco wcześniej, jakby lekko się obejrzała za siebie, dyskretnie, obejrzyjcie nagranie. Co mogło oznaczać że była zaniepokojona tym że ktoś za nią idzie, ale nie odwróciła głowy by skręcić.

2. Dziś przeczytała że mama Iwony dopiero po południu dowiedziała się że Iwony nie ma, a co z jej przyjaciółką? skoro rano za jakieś 30 minut miała u niej spać a nie dotarła to czemu nie wzbudziło to jej podejrzeń? Bo wiedziała o jej innych planach czy może była na tyle nieodpowiedzialna że się tym nie zainteresowała? A może się zainteresowała ale mamy nie chcieli niepokoić. To jednak wydaje mi się dziwne. Gdybym rozmawiała z kumpelą że za max godzinę na ranem będzie u mnie a ona by się za 1,5 h nie zjawiła to bym już z nerwów zasnąć nie mogła. Chyba przede wszystkim poszłabym sprawdzić czy jest w domu, wówczas mama Iwony powinna była się dowiedzieć że coś nie gra. Tym bardziej że komórka nie działała.

Czy cokolwiek od rana do popołudnia się działo? Wygląda na to że nie i to jest jak dla mnie bardzo dziwne.

Też tak uważam, że jej koleżanka zachowała się nieodpowiedzialnie. Jak wiedziała, że Iwona będzie u niej za jakiś czas to powinna dawno to zgłosić. Dlatego bardzo prawdopodobne jest to, że Iwona zmieniła plany albo w mieszkaniu koleżanki coś się stało.

#95 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:15:50

Angusie pozwoliłam sobie na użycie Twojej mapki!

poniżej wklejam twoją mapkę z najbezpieczniejszym wg mnie wariantem przejścia, aczkolwiek mocno wydłużonym-
kolor jasnozielony pokazuje przejście do osiedla Iwony przez tereny zabudowane, kawałek idzie się lasem,co zwiększa bezpieczeństwo, ale jezeli gwałciciel ją śledził od dłuższego czasu to pójście tą drogą pewnie i tak by nic nie dało, bo gwałcicielowi wystarczy ten 1 cm zalesienia na mapie aby zrobić jej coś złego.

Dołączona grafika

mimo wszystko JA NA MIEJSCU IWONY TAKĄ DROGĘ BYM WYBRAŁA (jasno zielony kolor), bo kto wie czy potencjalny gwłciciel nie został przez nią spotkany właśnie w tamtych zalesionych odcinkach przez które szła , może gdyby wybrała moj wariant nic by jej się nie stało a Ręcznikowy mógł być tam niewinny i przypadkiem.

kto wie co się stało w tych zalesionych wariantach..

nie sądzę aby wybrała niebieską wersję, chyba że nie znała dobrze terenu i poszła niebieską - bo najlepiej zapamiętaną, a w resztę wariantów nie chciała się wtajemniczać i zgubić

angus wielkie dzieki za mapkę, nie masz pojęcia ile ona ułatwiła wtopić się w myślenie Iwony

Moim zdaniem 2 kamera (punkt żółty) nie zarejestrowała Iwony ponieważ to najdłuższy wariant drogi, iwona mogła wybrać pięć innych możliwości np. ścieżkę różową, lub pozostałe czerwone warianty

ja bym mimo wszystko dobrze przeszukała raz jeszcze kazdy 1 cm tego terenu!!!!!!!!

Użytkownik cividini edytował ten post 08 sierpień 2010 - 21:18:29

#96 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:15:52

witajcie, moje pytania:

1. Iwona mogła iść inną drogą, ani prosto ani w lewo tylko w prawo. Odwróciła na chwilę głowę, nie patrząc na zejście na plaże ale nieco wcześniej, jakby lekko się obejrzała za siebie, dyskretnie, obejrzyjcie nagranie. Co mogło oznaczać że była zaniepokojona tym że ktoś za nią idzie, ale nie odwróciła głowy by skręcić.

Dokladnie nie odwrocila glowy po to by skrecic...ona poiszla prosto...ale z drugiej str.jezli wiedziala,ze ktos za nia idzie to dziwne,ze nie skrecila tam gdzie ludzie tylko poszla droga gdzie nie ma zywej duszy...

#97 ~serce-czytelnik~

~serce-czytelnik~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:16:08

cytat z GW;

O zaginięciu Iwony dowiedziała się 17 lipca po południu. Była w swoim salonie, gdy wszedł chłopak z towarzystwa, z którym córka spędzała poprzedni, piątkowy wieczór. Rozglądał się badawczo.

- Czy mógłbym zapisać na wizytę moją mamę? - zapytał. Zdziwiła się, ale ustalili termin.

Wyszedł i wrócił po dwóch godzinach, gdy znajomi Iwony ustalili już, że musiało się stać z nią coś złego. Do tej pory matka była przekonana, że jej córka spędziła noc w sąsiednim domu, u przyjaciółki. Do Iwony dzwoniła rano, ale jej telefon był wyłączony.

#98 ~Green Salad~

~Green Salad~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:25:52

...

Użytkownik Green Salad edytował ten post 09 sierpień 2010 - 00:18:46

#99 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:26:58

Dokladnie nie odwrocila glowy po to by skrecic...ona poiszla prosto...ale z drugiej str.jezli wiedziala,ze ktos za nia idzie to dziwne,ze nie skrecila tam gdzie ludzie tylko poszla droga gdzie nie ma zywej duszy...

może nie była tego typu osobą która ogląda się za sobą i dostrzega cos podejrzanego>? pan recznikowy mógł nie wzbudzic w niej żadnych obaw.

Dzieki wszystkich za potrzymanie poziomu tego forum i reaktywację (80 oglądających nas obecnie!) po wczorajszej niesmacznej akcji,

#100 ~~.~~

~~.~~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 21:28:21

cytat z GW;

O zaginięciu Iwony dowiedziała się 17 lipca po południu. Była w swoim salonie, gdy wszedł chłopak z towarzystwa, z którym córka spędzała poprzedni, piątkowy wieczór. Rozglądał się badawczo.

- Czy mógłbym zapisać na wizytę moją mamę? - zapytał. Zdziwiła się, ale ustalili termin.

Wyszedł i wrócił po dwóch godzinach, gdy znajomi Iwony ustalili już, że musiało się stać z nią coś złego. Do tej pory matka była przekonana, że jej córka spędziła noc w sąsiednim domu, u przyjaciółki. Do Iwony dzwoniła rano, ale jej telefon był wyłączony.

Dzięki za ten cytat.W każdy razie bardzo dobrze wyjaśnia zasadniczą sprawę, czyli Adria.Wyklucza różnego typu hipotezy z ćwiartowaniem zwłok w domu Adrii włącznie,mówiąc wprost i brutalnie, co zresztą niektórzy tutaj sugerują.Oczywiście z samego filmu nawet czy wywiadu z Adrią można się niemiło zaskoczyć.Ot,tak sobie,kolejna sensacja,koleżanka znikła,rozmawiałam z nią ostatnia i tyle.Zero emocji czy wzruszenia,niestety.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 10

0 użytkowników, 10 gości, 0 anonimowych