Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto widział Iwonę Wieczorek?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
224118 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Działania podjęte w celu odnalezienia Iwony Wieczorek (711 użytkowników oddało głos)

Czy dotychczasowe działania były wystarczające?

1. Głosowano tak (58 głosów [8.16%] - Zobacz)

Procent z głosów: 8.16%

2. Głosowano nie (553 głosów [77.78%] - Zobacz)

Procent z głosów: 77.78%

3. Głosowano nie mam zdania (100 głosów [14.06%] - Zobacz)

Procent z głosów: 14.06%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#93761 ~paulinaaa~

~paulinaaa~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:01

Jak dla mnie sprawa biedronki nie ma sensu :( A łączenie niektórych zaginięć też jest bez sensu. Jak dla mnie ta panna z Krakowa nie pamiętam jak się nazywa, która robiła te zakupy w Biedronce i je zostawiła w domu na pół otwarte - moim zdaniem ktoś znajomy do niej zadzwonił i ona pognała a co się stało to niewiadomo. Natomias sprawa Joasi Surowieckiej tam gdzie zaginęła to prawdopodobnie zadupie i znalazła się w nieodpowiednim czasie i w nieodpowiednim miejscu - z Iwonką mogło być podobnie ale niekoniecznie. Czy kiedyś się dowiemy co się stało - wątpię :(

tak ta biedronka to bzdura9jak dla mnie) a zwłaszcza łączenie tych zaginięć. czy się dowiemy?? ja na prawdę sądzę że policja jest bardzo blisko....

Użytkownik paulinaaa edytował ten post 07 grudzień 2011 - 14:03

#93762 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:02

Jak dla mnie sprawa biedronki nie ma sensu :( A łączenie niektórych zaginięć też jest bez sensu. Jak dla mnie ta panna z Krakowa nie pamiętam jak się nazywa, która robiła te zakupy w Biedronce i je zostawiła w domu na pół otwarte - moim zdaniem ktoś znajomy do niej zadzwonił i ona pognała a co się stało to niewiadomo. Natomias sprawa Joasi Surowieckiej tam gdzie zaginęła to prawdopodobnie zadupie i znalazła się w nieodpowiednim czasie i w nieodpowiednim miejscu - z Iwonką mogło być podobnie ale niekoniecznie. Czy kiedyś się dowiemy co się stało - wątpię :(

No faktycznie to nie trzyma sie kupy. Po prostu zbieg okolicznosci w niektorych przypadkach.

#93763 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:06

Nikolas chyba nie była 4 tylko zanim Iwona doszła pewnie przed 5, jeśli sklep jest od 7 to wcześniej mogła być dostawa, absolutnie nie upieram się przy swoim ale jest to dla mnie bardziej logiczne niż napaść znajomych z wariografu, szych lub innych wyimaginowanych postaci, skoro widziano ją blisko domu, może tam należy szukać sprawcy

Niby tak, ale mysle ze dostawcy maja wyznaczone swoje tereny do zaopatrywania biedronki. Nie chce mi sie wierzyc ze jeden i ten sam jezdzi po calej Polsce

#93764 ~lodzia~

~lodzia~
  • Goście

No faktycznie to nie trzyma sie kupy. Po prostu zbieg okolicznosci w niektorych przypadkach.

być może zbieg okoliczności, w przypadku Izy Strzałkowskiej z Gdyni biedronkowy trop jest również brany pod uwage jak i wszystko inne

#93765 ~aurora~

~aurora~
  • Goście

Jeśli byłby to jakiś dostawca z Biedronki - w co nie wierzę to przecież ci ludzie mają jakiś harmonogram dnia o tej godzinie jadą do tej biedronki tu i tu a potem gdzie indziej. Taki gościu nie jedzie tylko do jednej biedronki np. w okolice miejsca zamieszkania Iwony. Jak dla mnie jest to nierealne

#93766 ~aurora~

~aurora~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:09

być może zbieg okoliczności, w przypadku Izy Strzałkowskiej z Gdyni biedronkowy trop jest również brany pod uwage jak i wszystko inne

Iza robiła tam jakieś zakupy ktoś prawdopodobnie mógł ją tam wypatrzeć - ale sądzę, że akurat w tym przypadku mamy do czynienia z osobą z tej giełdy lub osobą bezdomną.

#93767 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:09

Ciekawe czy sprawdzali monitoring biedronki , moze gdzies w poblizu kamera cos zarejestrowala ciekawego...moze dostawca sie dziwnie zachowywał ciekawe.....

#93768 ~wełniany sweterek~

~wełniany sweterek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:10

Co Ty pieprzysz>>>????? Słuchaj daj juz na luz , wali mnie to czy jestem dla ciebie baba czy facetem , olewam to. Moze skup sie na temacie zaginiecia Iwony, co? Koncze bez odpowiedzxi prosze.

Brawo, już słownictwo bliższe twojej naurze, dawaj dalej :D A w temacie Iwonki już dyskutowałam ponad 1,5 roku temu, teraz tylko czytam co mądrego wymyślisz Skorpionko i czekam na wieści z Prokuratury.

#93769 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:11

Iza robiła tam jakieś zakupy ktoś prawdopodobnie mógł ją tam wypatrzeć - ale sądzę, że akurat w tym przypadku mamy do czynienia z osobą z tej giełdy lub osobą bezdomną.

nie kojarze tej sprawy, mozesz wrzucic linka?

#93770 ~Artificial~

~Artificial~
  • Goście

A co jeśli postępowanie w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności Iwony Wieczorek już zostało zakończone ?

Zdaje mi się, że termin "Do 31 grudnia 2011 r." to nie jest wiążąca data co do dnia. Jeśli Biegli wykonali wszystkie zlecone ekspertyzy, z których w dodatku nic konkretnego nie wynikało, to po prostu Prokuratura Okręgowa nie zwracała się z kolejnym wnioskiem o przedłużenie i schluss.

Dziennikarze nie muszą się tym interesować i o tym informować. Mają inne tematy w Trójmieście (chociażby zbliżające się EURO 2012).

#93771 ~aurora~

~aurora~
  • Goście

Ciekawe czy sprawdzali monitoring biedronki , moze gdzies w poblizu kamera cos zarejestrowala ciekawego...moze dostawca sie dziwnie zachowywał ciekawe.....

chodzi ci o sprawę Iwonki czy o co?

#93772 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:12

Brawo, już słownictwo bliższe twojej naurze, dawaj dalej :D A w temacie Iwonki już dyskutowałam ponad 1,5 roku temu, teraz tylko czytam co mądrego wymyślisz Skorpionko i czekam na wieści z Prokuratury.

Ok. to czytaj sobie po cichutku nie wpieprzając sie w słowa bez logowania swojego swetra...Zegnam

#93773 ~lodzia~

~lodzia~
  • Goście

Jeśli byłby to jakiś dostawca z Biedronki - w co nie wierzę to przecież ci ludzie mają jakiś harmonogram dnia o tej godzinie jadą do tej biedronki tu i tu a potem gdzie indziej. Taki gościu nie jedzie tylko do jednej biedronki np. w okolice miejsca zamieszkania Iwony. Jak dla mnie jest to nierealne

okazja czyni złodzieja, może akurat się napatoczyła Iwona, gdzie indziej nikt się nie napatoczył zresztą nie wiem nie mordowałam nigdy nikogo,poza tym są jeszcze ochroniarze jacyś kloszardzi koło sklepów itd ale spoko jak Wam nie pasuje to ok, mi akurat z dotychczasowych wersji jakoś najbardziej przypasował ktoś przypadkowy z okolic jej domu np jw

#93774 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

chodzi ci o sprawę Iwonki czy o co?

nie, o sprawe tej Izy

#93775 ~Avokado~

~Avokado~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:14

Ty tez sie wez za temat a nie spiskujesz B)

a co tu jeszcze gadać B)

#93776 ~aurora~

~aurora~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:15

nie kojarze tej sprawy, mozesz wrzucic linka?

Chodzi o młodziutką dziewczynę, która miała pójść do gimnazjum a została zamordowana i zgwałcona przez jakiegoś zwyrodnialca w Gdyni na Dąbrowie niedaleko giełdy. Znam te okolice i myślę, że w tym przypadku chodzi o jakiegoś bezdomnego lub kogoś z tej giełdy. Portret pamięciowy to jakiś starszy facet z zarostem i tyle

#93777 ~wełniany sweterek~

~wełniany sweterek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:16

A to dla moich fanek :D :D :D
http://eric-saade.socjum.pl/

Facet zachwyca się drugim facetem :D no świetny temat na tym forum :D Wstyd Skorpionko, aby kobieta 40.letnia zauroczyła się takim dzieciakiem :D a feeee, bye bye

#93778 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:16

Chodzi o młodziutką dziewczynę, która miała pójść do gimnazjum a została zamordowana i zgwałcona przez jakiegoś zwyrodnialca w Gdyni na Dąbrowie niedaleko giełdy. Znam te okolice i myślę, że w tym przypadku chodzi o jakiegoś bezdomnego lub kogoś z tej giełdy. Portret pamięciowy to jakiś starszy facet z zarostem i tyle

Acha to chyba chodzi o ta taka ładna dziewczynke co umierala mamie na rekach ?

#93779 ~nikolas69~

~nikolas69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:18

Facet zachwyca się drugim facetem :D no świetny temat na tym forum :D Wstyd Skorpionko, aby kobieta 40.letnia zauroczyła się takim dzieciakiem :D a feeee, bye bye

Czy mi sie wydaje czy chcesz zebym cie podał o stalking do prokuratury oszołomie ?

#93780 ~aurora~

~aurora~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:18

Acha to chyba chodzi o ta taka ładna dziewczynke co umierala mamie na rekach ?

Tak dokładnie, straszna historia :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Bing (1)