Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto widział Iwonę Wieczorek?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
288043 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Działania podjęte w celu odnalezienia Iwony Wieczorek (959 użytkowników oddało głos)

Czy dotychczasowe działania były wystarczające?

1. Głosowano tak (74 głosów [7.72%] - Zobacz)

Procent z głosów: 7.72%

2. Głosowano nie (762 głosów [79.46%] - Zobacz)

Procent z głosów: 79.46%

3. Głosowano nie mam zdania (123 głosów [12.83%] - Zobacz)

Procent z głosów: 12.83%

Głosuj

#61 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:13:35

Witam wszystkich ,
Tak jak ktoś już zamieścił tutaj posta - powstała strona o Iwonie , organizowany est też marsz, bardzo proszę wszelkich zainteresowanych o potwierdzenie uczestnictwa
JEST TO BARDZO WAŻNE ZE WZGLĘDÓW FORMALNYCH - TRZEBA BĘDZIE UZYSKAĆ POZWOLENIE NA PRZEMARSZ MUSIMY WIEDZIEĆ ILE MNIEJ WIĘCEJ BĘDZIE OSÓB UCZESTNICZYĆ

http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl/forum/viewthread.php?forum_id=15&thread_id=7&pid=49#post_49

Dzięki :)

ja się już zgłosiłem

#62 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:14:32

wiadomo że Iwona pokłóciła się z Adrią, wychodzi z klubu i postanawia wracać pieszo 6 km, mimo, że się pokłóciły to Iwona dzwoni do przyjaciółki i mówi jej o kluczach. Wiadomo też że Adria wyszła po Iwonie 2 minuty później.

Nie mogła zadzwonić do Iwony i zaproponować podwiezienie ? Skoro mieszkały koło siebie, to jak to możliwe że najpierw rozchodzą się i idą w różne strony, potem jedna jedzie taksówka ,druga do niej dzwoni i prosi o zostawienie kluczy

i ojczym który słyszał je rozmawiające. trochę to wszystko śmierdzi.

nie wiem, ja tylko spisałem esencję tego co podały media. niczego nie sugeruję i niczego nie wmawiam.

#63 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:25:15

policja zaczęła szukać Iwony 2 tygodnie od zaginięcia, śmiechu warte! w tym czasie morderca już dawno posprzatał buty, torebke ,telefon i inne ślady

skandal!!!!!!!!!!!!!1

#64 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:32:45

widzę, że nikt nie ma tu ochoty gadać..............trudno popisze do siebie i anonimowych

Coraz bardziej przekonuje mnie fakt, że sprawcą zaginięcia może być pan z nagrania, dlaczego? o 4 rano idzie szybkim krokiem za dziewczyną, czyżby mieszkał w jej kierunku? Jakoś większość ludzi tam wychodzi z knajp, kreci się w kółko, sami nie wiedzą co ze sobą zrobić, a on idzie szybko tuż za nią, nie sądzę aby tak bardzo śpieszył się do domu!

ktoś kto wychodzi sobie rano z ręcznikiem idzie wolno i spokojnie, a ten prawie biegnie, zupełnie jak iwona, tak jakby szedł za nią, w dodatku w tym samym odludnionym kierunku

zastanawia mnie jeszcze jeden fakt, skoro żadne późniejsze kamery nie zarejestrowały Iwony to czy zarejestrowały jego? dlaczego nie obejrzą wszystkich okolicznych nagrań z monitoringu? przecież musiała go uchwycić jakaś inna kamera, przy kolejnym wejściu?

poza tym ręcznik przewieszony przez kurtkę? hmmmmmmm, tak nie wygląda facet który idzie z plaży lub na plażę o 4 rano!! i nie tym tempem!!!!

jeżeli nie można znaleźć Iwony to chociaż szukajcie w nagraniach tego faceta, jakaś kamera go na bank złapała,[/size]

#65 ~Tiger~

~Tiger~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:32:53

Myślę, że policja odnalazła wszystkich świadków z monitoringu, inaczej dała by komunikat, że ich szukają. Najgorsze jest to, że policja nie ma nic. Iwonę musiał uprowadzić jakiś profesjonalista w najgorszym tego słowa znaczeniu.

nie wiem czy to prawda ale podawali informację iż rozmawiali tylko z trzema osobami z tego nagrania i to w dodatku te osoby się same zgłosiły :rolleyes:

powstała strona poswięcona iwonie, wszystkie informacje w jedny miejscu
http://zaginelaiwona...npx.pl/news.php

chciałem wykupić domenę i zrobić taką stronę ale nikt nie chciał mi pomóc :(

Ja będę nadal działał na facebook'u bo na oficjalnym profilu Iwony niewiele się dzieje...

Użytkownik Tiger edytował ten post 08 sierpień 2010 - 19:35:22

#66 ~~.~~

~~.~~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:38:21

policja zaczęła szukać Iwony 2 tygodnie od zaginięcia, śmiechu warte! w tym czasie morderca już dawno posprzatał buty, torebke ,telefon i inne ślady
skandal!!!!!!

Na rany Chrystusa,Cividini nikt tutaj nie ma problemów na forum ze wzrokiem,przynajmniej tak uważam,więc nie wiem po co te wielkie litery.Jak chcesz krzyczeć czy pikietować to zrób to pod oknami Adrii czy budynkiem policji.Nie można nie przyznać w wielu sprawach Tobie racji ale bez przesady.

#67 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:43:34

ok sorry ale już wiem że jak mi ktoś zginie, pierwsze co zrobię to pójdę przeszukać teren, a policję poinformuję przy okazji, są tak nieudolni, że aż strach ginąć.

Tak sobie jeszcze myslę, że to byłoby zbyt piekne gdyby na monitoringu uchwycono akurat własciwego mordercę, najwazniejszy i ostatni moment jej życia, trochę to śmierdzi wszystko , ta kłotnia, to że ojczym je słyszał, kto wie czy nie poszły imprezować jeszcze później i tam może do czegoś doszło?
z drugiej strony po tej całej Bajcówce były już tylko odludnione tereny i te koleś akurat tam idzie z nią, przypadek?

może udawał pijanego dla zmyły? ewidentnie zachowuje się podejrzanie.

proszę o przejrzenie monitoringów w poszukiwaniu tego kolesia

prosze też o połączenie tej sprawy ze sprawą zamordowanej kobiety na Sunrise!

#68 ~gurnik10~

~gurnik10~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:44:45

Angus namawiam do zamieszczenia mapki na http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl tam na razie niewiele sie dzieje ale moze się rozrusza

#69 ~Tiger~

~Tiger~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:51:53

Coraz bardziej się przekonuje do tego, że zostało to zaplanowane albo przypadkowy sprawca był profesjonalistą.

Zazdroszczę Ci Angus, że możesz badać tą sprawę z bliska będąc na miejscu.

Przychylam się do Twojej wersji, że zostało to zaplanowane wcześniej albo przypadkowy sprawdza był profesjonalistą. Z tym, że pojawia się jedno "ale" Czy mogło to być wcześniej zaplanowane skoro wydarzenia miały miejsce pod wpływem impulsu ?! Nikt nie mógł tego zaplanować wcześniej z myślą o Iwonie bo nie wiedział, że będzie tamtędy szła chyba że brali w tym udział Jej znajomi.

Dlatego ja widzę trzy opcje:

1. Zostało profesjonalnie zaplanowane z myślą o młodej kobiecie, jakiś zboczeniec/zboczeńcy szukał/li okazji i Iwona mu/im wystawiła się jak to określił Rutkowski "na strzał".

2. Iwona zmieniła pod wpływem spotkania kogoś plany i zamiast do przyjaciółki poszła do kogoś innego np. na imprezę.. a tam mogły mieć miejsce wydarzenia które wpłynęły na dalsze Jej losy.

3. Przypadkowy sprawca amator, a ciało jest w pobliżu domu tylko nasza policja tak cudownie Jej szuka.

I nadal nie rozumiem dlaczego mając wojsko które stacjonuje na Helu nie zostało wykorzystane do przeszukania terenu, który z tego co widziałem miejscami wcale nie jest taki łatwy.

Użytkownik Tiger edytował ten post 08 sierpień 2010 - 19:59:41

#70 ~Tiger~

~Tiger~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:01:33

kliknijcie tutaj

Skoro niektóre media śledzą nasze poczynania, pisałem już wcześniej żebyśmy przygotowali treść e-maila do TVN, następnie wyślemy go od jak największej ilości osób tak żeby widzieli, że opinia publiczna chce wyjaśnienia tej sprawy.

Użytkownik Tiger edytował ten post 08 sierpień 2010 - 20:13:51

#71 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:07:01

Angus czy to nie Twoja mapka ? i portret od Hakera :):) ?

kliknijcie tutaj

Skoro niektóre media śledzą nasze poczynania, pisałem już wcześniej żebyśmy przygotowali treść e-maila do TVN, następnie wyślemy go od jak największej ilości osób tak żeby widzieli, że opinia publiczna chce wyjaśnienia tej sprawy.

widziałem, że wzięli mapkę. spoko.

#72 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:09:15

widziałem, że wzięli mapkę. spoko.

dzieki za zdjecie butów!!!!!!!!!! moze ktos je znalazł i na allegro wystawił ????????????

#73 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:13:44

iwona zginęła na odcinku najbardziej zalesionym

angus mam pytanie

czy jest mozliwosc, ze wybrała inną drogę do domu? na skróty czy cos?

czy to co przedstawiles to jedyny wariant, z tym znakiem zapytania?

czy mozliwe aby odbiła od tego monitoringu w inną drogę?? prosze o odp. ile jest tam wariantów drogi

ps. swoja droga czy to nie przypadek ze ginie akurat tam......ktos mógł czekac na okazje, i obserwowac ją, gdzie skręci.

bo na mapce wybrałeś najdłuższą drogę, ona mogła skręcić w którąś z tych ścieżek

Użytkownik cividini edytował ten post 08 sierpień 2010 - 20:19:42

#74 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:22:20

Przychylam się do Twojej wersji, że zostało to zaplanowane wcześniej albo przypadkowy sprawdza był profesjonalistą. Z tym, że pojawia się jedno "ale" Czy mogło to być wcześniej zaplanowane skoro wydarzenia miały miejsce pod wpływem impulsu ?! Nikt nie mógł tego zaplanować wcześniej z myślą o Iwonie bo nie wiedział, że będzie tamtędy szła chyba że brali w tym udział Jej znajomi.

1. Zostało profesjonalnie zaplanowane z myślą o młodej kobiecie, jakiś zboczeniec/zboczeńcy szukał/li okazji i Iwona mu/im wystawiła się jak to określił Rutkowski "na strzał".

2. Iwona zmieniła pod wpływem spotkania kogoś plany i zamiast do przyjaciółki poszła do kogoś innego np. na imprezę.. a tam mogły mieć miejsce wydarzenia które wpłynęły na dalsze Jej losy.

3. Przypadkowy sprawca amator, a ciało jest w pobliżu domu tylko nasza policja tak cudownie Jej szuka.

I nadal nie rozumiem dlaczego mając wojsko które stacjonuje na Helu nie zostało wykorzystane do przeszukania terenu, który z tego co widziałem miejscami wcale nie jest taki łatwy.

wg mnie w grę wchodzi tylko sprawca amator lub ktoś z jej otoczenia bliskich z imprezy , nie wchodzi w grę profesjonalista obserwator planujący to od dłuższego czasu

moim zdanie została ofiarą przypadkowo pokuszonego gwałciciela, który miał wystarczająco dużo czasu na usunięcie wszystkich śladów, łacznie z butami, conajmniej 2 dni, nie ma też pewnosci ze caly teren zostal sprawdzony skrawek po skrawku, dość duża okolica, może byc ukryta np. w studzience,

#75 ~Tomasz21~

~Tomasz21~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:24:26

Witam wszystkich!
Chciałbym się podzielić z moimi spostrzeżeniami na ten temat. Nie wiem czy ktoś z forumowiczów wierzy w paranormalne zdolności Jackowskiego, mi się wydaje, że ten chłop naprawdę sporo potrafi. Zresztą ma to udokumentowane wieloma podziękowaniami, które dostał od policji za pomoc w poszukiwaniach zaginionych osób. Jednak w tym przypadku nie może określić dokładnie miejsca pobytu Iwony. Wydaje mi się, że jest to spowodowane faktem, że Iwona żyje a na domiar tego ciągle się przemieszcza. Dlatego Pan Jackowski ma trudności z ustaleniem miejsca przebywania dziewczyny. Na początku mogła być przetrzymywana gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania. Stąd wizje jasnowidza ale nie oszukujmy się. Jeśli to była prawda, to porywacz też się dowiedział o tym, że jasnowidz się zaangażował w tą sprawę. Na pewno śledził to co pokazują w telewizji i co piszą w prasie i na forach. Może być tak, że postanowił wywieść Iwonę daleko od Trójmiasta i ciągle się z nią przemieszcza. Oczywiście to są tylko moje przypuszczenia.

Dziwi mnie również opis tej całej kłótni z koleżanką. Adria powinna być dokładnie przesłuchana jako osoba podejrzana.
Iwona nie miała wrócić do domu, tylko zaplanowano nocleg u koleżanki.Mogło być tak, że dziewczyna dotarła na miejsce i to właśnie w mieszkaniu koleżanki doszło do czegoś nieprzewidzianego. Rozmowa słyszana przez ojczyma, też jest to trochę dziwne. Choć nie wiem czy to była rozmowa przez telefon.

#76 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:25:32

wg mnie w grę wchodzi tylko sprawca amator lub ktoś z jej otoczenia bliskich z imprezy , nie wchodzi w grę profesjonalista obserwator planujący to od dłuższego czasu

moim zdanie została ofiarą przypadkowo pokuszonego gwałciciela, który miał wystarczająco dużo czasu na usunięcie wszystkich śladów, łacznie z butami, conajmniej 2 dni, nie ma też pewnosci ze caly teren zostal sprawdzony skrawek po skrawku, dość duża okolica, może byc ukryta np. w studzience,

#77 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:26:58

Witam wszystkich!
Chciałbym się podzielić z moimi spostrzeżeniami na ten temat. Nie wiem czy ktoś z forumowiczów wierzy w paranormalne zdolności Jackowskiego, mi się wydaje, że ten chłop naprawdę sporo potrafi. Zresztą ma to udokumentowane wieloma podziękowaniami, które dostał od policji za pomoc w poszukiwaniach zaginionych osób. Jednak w tym przypadku nie może określić dokładnie miejsca pobytu Iwony. Wydaje mi się, że jest to spowodowane faktem, że Iwona żyje a na domiar tego ciągle się przemieszcza. Dlatego Pan Jackowski ma trudności z ustaleniem miejsca przebywania dziewczyny. Na początku mogła być przetrzymywana gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania. Stąd wizje jasnowidza ale nie oszukujmy się. Jeśli to była prawda, to porywacz też się dowiedział o tym, że jasnowidz się zaangażował w tą sprawę. Na pewno śledził to co pokazują w telewizji i co piszą w prasie i na forach. Może być tak, że postanowił wywieść Iwonę daleko od Trójmiasta i ciągle się z nią przemieszcza. Oczywiście to są tylko moje przypuszczenia.

Dziwi mnie również opis tej całej kłótni z koleżanką. Adria powinna być dokładnie przesłuchana jako osoba podejrzana.
Iwona nie miała wrócić do domu, tylko zaplanowano nocleg u koleżanki.Mogło być tak, że dziewczyna dotarła na miejsce i to właśnie w mieszkaniu koleżanki doszło do czegoś nieprzewidzianego. Rozmowa słyszana przez ojczyma, też jest to trochę dziwne. Choć nie wiem czy to była rozmowa przez telefon.

popieram! jeżeli to tirowiec to ciało może być wożone w tirze, z drugiej strony Jackowski tez nie odgadnął nigdy każdego przypadku

po drugie: zgadzam się że powinni dokładniej przesłuchać Adrię

#78 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:27:52

Dołączona grafika
ja osobiście wybrałbym drogę niebieską bo jest najszersza, dwa ciągi piesze i jeden rowerowy. Wszystkie drogi czerwone to ciągi piesze i osobno rowerowe, kostka lub asfalt i oczywiście latarnie. Droga różowa to taki łącznik, nie ma na niej kostki czy asfaltu, jest utwardzona jakimś kruszywem. Ja wybrałbym drogę niebieską - jeżeli brałbym pod uwagę bezpieczeństwo. Jeśli czas to drogę, która jest przed niebieską.

#79 ~serce-czytelnik~

~serce-czytelnik~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:28:14

W formie listu otwartego internautów,nie tylko do mediów.

#80 ~agnieszka258~

~agnieszka258~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 20:31:57

Angus namawiam do zamieszczenia mapki na http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl tam na razie niewiele sie dzieje ale moze się rozrusza

dopiero od dzis jest aktywne to forum dlatego jeszcze mało ludzi o nim wie. napewno sie rozrusza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 10

0 użytkowników, 10 gości, 0 anonimowych