Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto widział Iwonę Wieczorek?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285812 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Działania podjęte w celu odnalezienia Iwony Wieczorek (953 użytkowników oddało głos)

Czy dotychczasowe działania były wystarczające?

1. Głosowano tak (73 głosów [7.66%] - Zobacz)

Procent z głosów: 7.66%

2. Głosowano nie (757 głosów [79.43%] - Zobacz)

Procent z głosów: 79.43%

3. Głosowano nie mam zdania (123 głosów [12.91%] - Zobacz)

Procent z głosów: 12.91%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 16:37:01

proszę o link do tego wywiadu /audycji/.

LINK

#42 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 16:40:19

ARTYKUŁ NA GP24

#43 ~serce-czytelnik~

~serce-czytelnik~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:02:35

LINK

Dziękuję bardzo!.

#44 ~millenka~

~millenka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:36:42

Witam serdecznie.Mimo,że dopiwro Od wczoraj zaczęłam interesować się tą sprawą to jestem w wielkim szoku,że taka młoda dziewczyna zaginęła. Może nie powinnam się wypowiadac na ten temat ,bo nie jestem z Gdańska ani okolic i szczerze mowiąc nie wiem jak wygląda Jelitkowo i tak dalej ,ale wydaje mi się ,że to jakiś Tirowiec mógł ją wciągnac i wywiezc,bo pomyślcie ,nie ma żadnego śladu po niej ,a przeciez miała buty w rekach ,gdyby ktoś jej robił krzywde to myślę ,że by je wypusciła ,no nie wiem zostawiła..A wy jak myślicie? I nie wierze ,ze jeżeli wszystko zostało przeszukane to nic nie znaleźli... A może jej ciało już gdzieś pływa? Czy jest to możliwe?

#45 ~millenka~

~millenka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:40:28

a pozatym yo .. kurde czy tam gdzie ona zaginęła nie ma domów? ludzi? przecież nie wierze ,że szła tam sama... kurde ,szkoda ,że nie znam rejonu ,nie pojmuje tego.

#46 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:40:47

buty jakie miała Iwona
Dołączona grafika

PS. Witamy na forum. Nie trzeba być z Gdańska, żeby tu pisać. Wątek z TIRowcem, bierzemy pod uwagę. Zważywszy, że widziałem dziś tam na parkingu 2 tiry i 4 tirowców z browarami i ręcznikami.

#47 ~millenka~

~millenka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:43:46

No dokładnie ,weźmy pod uwagę ,że krzywdę zrobił jej tamtem pijak z ręcznikiem ,wciągnął ją gdzieś czy coś ,to myślę ,że miałby w nosie to,że ona w szoku wypuściła coś z ręki czy tak dalej... A jeżeli ktoś ja wciągnął do samochodu (ale nie sam) to 'posprzątał' po sobie.Nie jestem w pełni w temacie ,ale chyba nie ma żadnego śladu po niej ,prawda?

#48 ~millenka~

~millenka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:46:10

A pozatym na filmiku widac paru chłopaków ,którzy prawie w tym samym momencie spojrzeli w stronę w którą poszła Iwona... może coś krzyczała.. nie wiem ,myślę ,że powinni ich odnalezc i przepytac co widzieli,ewentualnie słyszeli. Boże przeraża mnie ta sprawa ,jak mogła tak znikąc bez żadnego śladu... Tak jest mi jej szkoda,śliczna dziewczyna..

#49 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:48:48

A pozatym na filmiku widac paru chłopaków ,którzy prawie w tym samym momencie spojrzeli w stronę w którą poszła Iwona... może coś krzyczała.. nie wiem ,myślę ,że powinni ich odnalezc i przepytac co widzieli,ewentualnie słyszeli. Boże przeraża mnie ta sprawa ,jak mogła tak znikąc bez żadnego śladu... Tak jest mi jej szkoda,śliczna dziewczyna..

Myślę, że policja odnalazła wszystkich świadków z monitoringu, inaczej dała by komunikat, że ich szukają. Najgorsze jest to, że policja nie ma nic. Iwonę musiał uprowadzić jakiś profesjonalista w najgorszym tego słowa znaczeniu.

#50 ~haker~

~haker~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:52:59

Angus-WIELKI SZACUN,ODWALASZ KAWAL DOBREJ ROBOTY

#51 ~millenka~

~millenka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:58:37

Też tak myślę,że nie byle kto...A jest możliwe ,że jej ciało gdzieś pływa? Czy juz to sprawdzali?

#52 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 18:08:57

Też tak myślę,że nie byle kto...A jest możliwe ,że jej ciało gdzieś pływa? Czy juz to sprawdzali?

Z tego co przekazywały media, to płetwonurkowie sprawdzali morze przy linii brzegowej. Nie wiem na jak dużym obszarze. Podejrzewam, że skoro im to wystarczyło to wykluczyli wersję z zatopieniem ciała.

#53 ~agnieszka258~

~agnieszka258~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 18:14:03

powstała strona poswięcona iwonie, wszystkie informacje w jedny miejscu
http://zaginelaiwona...npx.pl/news.php

#54 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 18:46:43

powstała strona poswięcona iwonie, wszystkie informacje w jedny miejscu
http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl/news.php

wow powstała strona o Iwonie

słuchajcie uważam że moje hasło "tirowiec" może dużo wskazać!!!!

skoro są tam tirowcy a ten co szedł miał ręcznik, może to tirowiec właśnie??????

to by się trzymało kupy, może została wciągnięta do samochodu? mnie tez to dziwi że nie ma żadnego śladu po niej, nawet buta

ten koleś pijany raczej o butach by nie pamiętał, może dałaby radę uciec, w koncu wygląda na nietrzeźwego.

nie mamy pewności że ten z nagrania jest winny

szkoda że nie chce się zgłosić na policję, na pewno dużo by pomógł, chociaż przez fakt czy ona skrecila na plażę czy poszła prosto

bardzo mozliwe ze spotkał ją tam dalej ktoś kto dobrze wiedział ze nie ma tam monitoringu,ktos kto byl trzeźwy i zatarł ślady, miał na to dużo czasu

ja bym jednak jeszcze raz dokładnie przeczesała teren+ porozmawiała z tirowcami+miejscowymi kloszardami, +przejrzała nagrania z monitoringu z dwóch,3 dni po zaginięciu

#55 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 18:51:25

jest wersja która wyklucza pozostawienie śladów, butów, etc.

1. wsiadła komuś do samochodu, ktoś ją podwiózł, sama poprosiła o podwiezienie kogoś obcego, lub z innego telefonu pożyczonego zadzwoniła po kogoś, nie wiem..ktoś obcy, bądź znajomy, wtedy odpada jakakolwiek wersja z pozostawieniem butów na ziemi i innych śladów

2.Iwona dotarła pod mieszkanie i tam się coś wydarzyło, może się pokłóciły z tą Adrią, może doszło do jakiejś porannej wizyty u kolegi i tam się coś wydarzyło?

Nie chcę nikogo osądzać, ale wiadomo że IWONA WYSZŁA Z IMPREZY TUŻ PRZED 3.00, A ADRIA 2 MINUTY PO NIEJ.Nie dziwi was to? normalnie koleżanka powinna podjechać po przyjaciółkę, skoro wzięła taksówkę

Absolutnie paranoicznie nie zgadza mi się wersja, że Iwona zapie......ała do domu 6 km, dzwoniła do adri,. a ta spokojnie wróciła do domu taksówką!!!!!!!!!!!!!!to się kupy nie trzyma na kilometr

i jeszcze jedno

CO TO ZA MONITORING , który nie pokazuje z bliska twarzy??????
pfffff

#56 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:00:41

jest wersja która wyklucza pozostawienie śladów, butów, etc.

1. wsiadła komuś do samochodu, ktoś ją podwiózł, sama poprosiła o podwiezienie kogoś obcego, lub z innego telefonu pożyczonego zadzwoniła po kogoś, nie wiem..ktoś obcy, bądź znajomy, wtedy odpada jakakolwiek wersja z pozostawieniem butów na ziemi i innych śladów

2.Iwona dotarła pod mieszkanie i tam się coś wydarzyło, może się pokłóciły z tą Adrią, może doszło do jakiejś porannej wizyty u kolegi i tam się coś wydarzyło?

Hmm co do pierwszej to nie sądzę, by będąc tak blisko domu dała się podwieźć, zważywszy, że nie ma tam wjazdu samochodów, a parking o którym mówiłem jest 200 metrów od jej domu.
Co do drugiej, to z tego co mówił ojczym Iwony, słyszał rozmowę Adrii i był przekonany, że to rozmowa twarzą w twarz. Jeżeli miałoby dojść do czegoś pod mieszkaniem było by to słyszane przez sąsiadów. Poza tym na osiedlu Jelitkowski Dwór jest sporo kamer.

Coraz bardziej się przekonuje do tego, że zostało to zaplanowane albo przypadkowy sprawca był profesjonalistą.

Użytkownik Angus edytował ten post 08 sierpień 2010 - 19:01:09

#57 ~Lavazza~

~Lavazza~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:00:45

Witam wszystkich ,
Tak jak ktoś już zamieścił tutaj posta - powstała strona o Iwonie , organizowany est też marsz, bardzo proszę wszelkich zainteresowanych o potwierdzenie uczestnictwa
JEST TO BARDZO WAŻNE ZE WZGLĘDÓW FORMALNYCH - TRZEBA BĘDZIE UZYSKAĆ POZWOLENIE NA PRZEMARSZ MUSIMY WIEDZIEĆ ILE MNIEJ WIĘCEJ BĘDZIE OSÓB UCZESTNICZYĆ

http://zaginelaiwona...&pid=49#post_49

Dzięki :)

#58 ~gurnik10~

~gurnik10~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:01:49

Witam forum
Ciesze się ze gdzieś jeszcze piszą o tej sprawie ludzie na poziomie.
Niestety http://www.trojmiasto.pl/ posypalo się zupelnie, wyglada na to ze ktos celowo utrudnia dyskusje ludziom na ten temat.
Z tego co widze jest tu sporo pomyslowych osob. Może uda się na coś wpasc. Gratuluje pomysłu z mapką!

#59 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:02:05

wiadomo że Iwona pokłóciła się z Adrią, wychodzi z klubu i postanawia wracać pieszo 6 km, mimo, że się pokłóciły to Iwona dzwoni do przyjaciółki i mówi jej o kluczach. Wiadomo też że Adria wyszła po Iwonie 2 minuty później.

Nie mogła zadzwonić do Iwony i zaproponować podwiezienie ? Skoro mieszkały koło siebie, to jak to możliwe że najpierw rozchodzą się i idą w różne strony, potem jedna jedzie taksówka ,druga do niej dzwoni i prosi o zostawienie kluczy

i ojczym który słyszał je rozmawiające. trochę to wszystko śmierdzi.

#60 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:10:38

http://forum.gp24.pl.../page__st__1060

tutaj jest post dziewczyny która twierdzi że widziała w Brzeźnie podobnego typa i miała wrażenie że chce gonić ją i jej kolezankę

Nie wiem czy to coś pomoże.

może powinni obejrzeć nagranie z okolicy wejścia 58?

mama Iwony jeżeli się nudzi to proponuję jej obejrzenie monitoringu z kilku dni wstecz i wprzód może ten koleś będzie na tym nagraniu, gdzies musiał wpaść i na pewno jakieś kamery gdzies go objęły!!!!111\

po drugie: co ze sprawą dziewczyny zabitej po Sunrise? została znaleziona półnaga uduszona i zgwałcona w lesie, 1 km od imprezy\

czy poliscja łączy te 2 sprawy> może to ten sam facet?

warto porównać material genetyczny z ciała zabitej + materiał z ręcznika

mam nadzieję, że polcja naprawde coś robi, a nie tylko dobre pozory

sądząc po czasie w jakim uzyskali nagrania i nagłośnili sprawę, wychodzi na to że nie robili nic przez 1 tydzień!!!!!!

Użytkownik cividini edytował ten post 08 sierpień 2010 - 19:14:27

Użytkownicy przeglądający ten temat: 11

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych

Facebook (4)