Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto widział Iwonę Wieczorek?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285812 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Działania podjęte w celu odnalezienia Iwony Wieczorek (953 użytkowników oddało głos)

Czy dotychczasowe działania były wystarczające?

1. Głosowano tak (73 głosów [7.66%] - Zobacz)

Procent z głosów: 7.66%

2. Głosowano nie (757 głosów [79.43%] - Zobacz)

Procent z głosów: 79.43%

3. Głosowano nie mam zdania (123 głosów [12.91%] - Zobacz)

Procent z głosów: 12.91%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 ~aisak~

~aisak~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2010 - 21:43:18

wiemy tyle, że sprawa stanęła w martwym punkcie :( musimy poczekać na oficjalne wyniki z badania ręcznika i tych śladów na nim znalezionych.

#22 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2010 - 21:54:48

nie sadze aby podawali wszystko do mediów, sledztwo bedzie w tajemnicy

#23 ~Tiger~

~Tiger~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2010 - 22:00:28

nie sadze aby podawali wszystko do mediów, sledztwo bedzie w tajemnicy

aż w takiej tajemnicy, że policja nie udostępni nam swojego portretu mężczyzny z ręcznikiem ?

Użytkownik Tiger edytował ten post 07 sierpień 2010 - 22:35:14

#24 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2010 - 22:41:28

aż w takiej tajemnicy, że policja nie udostępni nam swojego portretu mężczyzny z ręcznikiem ?

może..

#25 ~serce-czytelnik~

~serce-czytelnik~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2010 - 22:47:19

cytat z wpisu nr 16:

ps. nad naszym wątkiem będzie czuwała Pani moderator :)

słusznie.

#26 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 07:45:07

Dziwne jest to zdjęcie i podpis. Czemu wycięła kogoś obok? Czemu ma zaniepokojone oczy? Czemu się nie uśmiecha?
Dołączona grafika

Użytkownik Angus edytował ten post 08 sierpień 2010 - 07:45:38

#27 ~Tiger~

~Tiger~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 09:47:17

Dziwne jest to zdjęcie i podpis. Czemu wycięła kogoś obok? Czemu ma zaniepokojone oczy? Czemu się nie uśmiecha?
Dołączona grafika

Zdjęcie jak zdjęcie.. na dwóch pozostałych z nk też się za specjalnie nie uśmiecha. Opis zastanawia, a w obecnej sytuacji wręcz przeraża. Mogła użyć tego cytatu w odniesieniu do tego że życie bywa skomplikowane, albo do ryzykownego trybu życia... Orientuje się ktoś z skąd Iwona zaczerpnęła te słowa?

#28 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 10:59:14

byłem przed chwilą na parkingu koło molo w Brzeźnie, przy jelitkowskim dworze. Na parkingu stały 2 tiry, jeden z napisem Tesco i 4 tirówców z przepasanymi ręcznikami i browarami. Wiek max 30 lat.

#29 ~Tiger~

~Tiger~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 11:23:33

byłem przed chwilą na parkingu koło molo w Brzeźnie, przy jelitkowskim dworze. Na parkingu stały 2 tiry, jeden z napisem Tesco i 4 tirówców z przepasanymi ręcznikami i browarami. Wiek max 30 lat.

czyli rozumiem, że nie ma problemu z podjechaniem tam... kiedyś o to pytałem, ale wtedy nikt nie chciał mi konkretnie odpowiedzieć <_<

Reasumując mamy dwa wątki; jeden dotyczy mężczyzny z ręcznikiem, a drugi że Iwona nie udała się wprost do domu. Nie wiem jak Wy ale takie dwie opcje wydają się teraz najbardziej prawdopodobne.

Na Wizaz dziewczyny chcą zorganizować marsz żeby zwrócić uwagę mediów, nie wiem.. mnie się wydaje że to powinno się skonsultować z mamą Iwony żeby taki marsz nie miał odwrotnego skutku do zamierzonego.

#30 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 11:36:34

czyli rozumiem, że nie ma problemu z podjechaniem tam... kiedyś o to pytałem, ale wtedy nikt nie chciał mi konkretnie odpowiedzieć <_<

Reasumując mamy dwa wątki; jeden dotyczy mężczyzny z ręcznikiem, a drugi że Iwona nie udała się wprost do domu. Nie wiem jak Wy ale takie dwie opcje wydają się teraz najbardziej prawdopodobne.

Na Wizaz dziewczyny chcą zorganizować marsz żeby zwrócić uwagę mediów, nie wiem.. mnie się wydaje że to powinno się skonsultować z mamą Iwony żeby taki marsz nie miał odwrotnego skutku do zamierzonego.

można podjechać, tylko jeżeli kierowca TIRa tam parkuje to idzie do najbliższego wejścia na plażę się kąpać. No i musiałby ją dopaść blisko tego parkingu.

A ten marsz to gdzie chcą organizować w Gdańsku? I ma na celu zwrócić uwagę mediów ale w jakim celu? Przecież media nie wywrą większego nacisku na policję.

#31 ~Tiger~

~Tiger~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 11:46:14

można podjechać, tylko jeżeli kierowca TIRa tam parkuje to idzie do najbliższego wejścia na plażę się kąpać. No i musiałby ją dopaść blisko tego parkingu.

A ten marsz to gdzie chcą organizować w Gdańsku? I ma na celu zwrócić uwagę mediów ale w jakim celu? Przecież media nie wywrą większego nacisku na policję.

tak w Gdańsku, wstępnie na 21-22 sierpnia - wydaje mi się to bardzo odległym terminem i zakładaniem z góry że do tego czasu nic się nie wyjaśni. Boją się że sprawa ucichnie stąd pomysł z marszem.

Wydaje mi się jednak że nic z tego nie będzie widząc jak te dziewczyny są zorganizowane i po tym jak się kłócą kto założył na wizaz nowy wątek...

Spadło zainteresowanie u nas tematem, pewnie po tym jak administratorzy zmienili ustawienia forum - teraz aby coś napisać trzeba się zarejestrować.

Użytkownik Tiger edytował ten post 08 sierpień 2010 - 12:04:23

#32 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 12:18:52

nudziło mi się :)
Dołączona grafika

Użytkownik Angus edytował ten post 08 sierpień 2010 - 12:35:12

#33 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 13:23:07

nudziło mi się :)
Dołączona grafika

Angus dzięki za mapkę, to pokazuje bardzo wiele!

po pierwsze widać, że Iwona zginęła na odcinku gdzie występuje same zalesienie i zarośla. Do momentu monitoringu widac na mapie jakieś uliczki, jakieś życie

ona widocznie zaginęła dokładnie na odcinku najbardziej zielonym na mapie

druga sprawa ręcznik: może to był jakiś TIROWIEC, z Bogatyni z ręcznikiem????? mówicie że stoją tam jakies tiry,może ten koleś też był tirowcem, stąd ręcznik?????/
tirowcy chodzą spać o różnych porach, mają nieregularny tryb życia

co o tym sadzicie?

Try nie wszedzie można parkować, a i jego kierowcy wyruszają często w trase stąd świadek/podejrzany z ręcznikiem mógł nie widzieć o sobie informacji w mediach

nadal jestem zdziwiona jak Iwona mogła iść taki kawał do domu!!!!! o 4 rano ubrana tak a nie inaczej

przez taki teren strach iść samemu w dzien w spodniach!!!!

#34 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 13:35:39

hehehe

na wizazu zamknęli wątek z powodu chamstwa, odzywek i kłotni, ale jaja

wszedzie zamykają tak ja u nas:))

ale otworzyli nowy

ludzie co sie z wami dzieje:)

#35 ~~.~~

~~.~~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 13:44:40

@Angus
Na mapce zaznacz jeszcze miejsce,gdzie było ostatnie logowanie tel.kom..Z wcześniejszych ustaleń wynikało,że dość spory odcinek przeszła w czasie od 03:49 okolice Koliby/Chińskiego - tutaj niby było ostatnie logowanie a 04.12 - ul.Piastowska/monitoring.To tylko nasze takie gdybanie ale jeżeli nic się nie zmieniło w tej "materii" to chyba warto też zaznaczyć.
Sama mapka przydatna zwłaszcza dla osób,które tam nie mieszkają.Wielu ludzi pewnie podarowało sobie analizowanie faktów,czy porównanie topografii itd a tak, jest teraz jak na patelni- bardzo dobry pomysł.

W przypadku Tir`ów,przemilczę tą sprawę jedynie co podkreślę jeszcze raz,czy Iwona oddaliła się z domu,czy nie,zdarzenia dla mnie pokazują jedno,osoba bądź osoby te znały teren i to bardzo dobrze jest mało powiedziane.

#36 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 13:59:17

Z tym ostatnim logowaniem to nie wiadomo do końca. Jedne media podają 03:49 okolice hotelu Zhong Hua, ale jest to fizycznie nie możliwe bo Iwona musiałaby przejść 3 km w 23 min.
Iwona wyszła o 02:55 z Dream Club, o 02:58 wyszli za nią jej koledzy. Wtedy jeden z nich miał ją złapać za rękę, żeby sama nie wracała. Iwona się szarpała to ją puścił "bo nie chciał robić scen". Iwona poszła. Wyszła Adria. Stwierdzili, że wracają do domu. Poszli kawałek w górę Monciaka i usiedli na ławkach, skąd próbowali się skontaktować z Iwona. Podobno Adria rozmawiała telefonicznie z Iwoną. Iwona powiedziała w złości, że jest już pod swoim domem. Co się okazało nie prawdą bo chwilę później napisała SMSa do Adrii, że jest koło 3 wyjścia licząc od molo w stronę Gdańska, ale media nie podały godziny tego SMSa.
Koledzy poszli na SKMkę, ale nie pamiętam dokładnie czy może nie mieszkali w Sopocie. Adria wzięła taksówkę i pojechała do domu. Później rzekomo (właśnie o 03:49) Adria rozmawiała z Iwoną przez tel, żeby Adria (która była już pod swoim domem) zostawiła kluczę do domu Adrii na balkonie bo Iwona miała u niej nocować. Tak się umawiały przed imprezą, bo Iwona nie brała nawet kluczy do swojego domu. Z resztą potwierdza to matka. Ojczym Iwony rzekomo słyszał rozmowę Adrii nad ranem, bo było to tuż pod ich oknem. Media nie podały godziny.

Użytkownik Angus edytował ten post 08 sierpień 2010 - 13:59:35

#37 ~haker~

~haker~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 14:10:29

witam,wszystkich
podaje tytuł.nowego art.
Zaginięcie Iwony. I nigdy nie przestanę cię szukać

wkleiłem link ale nie działał,wujek Google pomoże

Użytkownik haker edytował ten post 08 sierpień 2010 - 14:12:19

#38 ~Angus~

~Angus~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 14:28:36

No smutna historia. Trochę mało obiektywnie wypowiada się autor o działaniach policji.
http://trojmiasto.ga...cie_szukac.html

#39 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 15:01:17

może ta cała Adria ma cos wspolnego z jej zaginieciem?

policja powinna to dokladnie sprawdzić!!!!!!!!!!!!

#40 ~cividini~

~cividini~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 15:12:01

http://clips.interia...ref=interwencja

coś mi tu śmierdzi!!

Iwona Wieczorek wyszła z klubu o 2.55 a Adria z kolegami o 3.02

Nie mogła wziąć taksówki i podwieźć Iwonę, zaczekać na nią???

co to ma byc_

coś tu mi śmierdzi!!1

Użytkownik cividini edytował ten post 08 sierpień 2010 - 15:12:33

Użytkownicy przeglądający ten temat: 11

1 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych

lucjusz, Facebook (4)