Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto widział Iwonę Wieczorek?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285816 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Działania podjęte w celu odnalezienia Iwony Wieczorek (953 użytkowników oddało głos)

Czy dotychczasowe działania były wystarczające?

1. Głosowano tak (73 głosów [7.66%] - Zobacz)

Procent z głosów: 7.66%

2. Głosowano nie (757 głosów [79.43%] - Zobacz)

Procent z głosów: 79.43%

3. Głosowano nie mam zdania (123 głosów [12.91%] - Zobacz)

Procent z głosów: 12.91%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#285801 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2900 postów

Napisano dziś, 18:32

Mogla tez probowac wbic sie na Jantarowa, ale tego sie nie dowiemy bo przeciez 96 kamer nie dzialalo.

Stamtad tez mogl wyjsc przeciek ktoredy idzie.

Nawet radiowoz mogl sie tam pojawic na "prosbe" wlasciciela.

No ale co, też była nagła awaria sytemu ? B)

No ale właściciel był w Chałupach i ma na to świadków !!!

No ale mnie tu jednak coś nie gra i nie pasuje

Medialny przekaz z 70 urodzin

"Gdy dobiegała północ, w klasztorze zgasła część świateł. Po kilkunastu minutach sensacja - zjawił się lokalny biznesmen Mariusz Olech z trzema długonogimi pięknościami. Jedna miała obcisłą skórzaną sukienkę, druga, czarnoskóra, od razu znalazła adoratora, który bawił ją rozmową, a trzecia z pięknym dekoltem, rozglądała się z początku nieco znudzona."
Przecież to wcale nie przypomina  urodzin osoby duchownej, tak mogą wyglądać urodziny sycylijskiego bosa mafii, albo wieczór kawalerski.
"Sam ksiądz jak zawsze starał się dbać o blichtr. Podjechał czarnym mercedesem, ubrany w czarny frak i białą muszkę zamiast koloratki. Zapewniał, że czuje się świetnie i "jeszcze dokopie" swoim przeciwnikom."

To nie byłby na pogrzebie przyjaciela ? :o

Nawet Lepper był !

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post dziś, 18:52

#285802 Bombon

Bombon

Swojak

• PipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano dziś, 18:44

Gdansk-Chalupy w ciagu nocy mozna zrobic w godzine z groszami. Zreszta co  ta ma do znaczenia jak ma sie dziesiatki albo nawet setki osob "zaufanych"

Użytkownik Bombon edytował ten post dziś, 18:44

#285803 Przemek94

Przemek94

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3779 postów

Napisano dziś, 18:49

Przemek łap :D
https://www.sledczy2...-krok-co-dalej/

Zreszta czytajac ten artykul rzucaja sie od razu kompletne bzdury. Mezczyzn określany jako recznik wracal z nim a nie bez niego. Dalej ta pani detektyw mowi ze pracownicy sprzatajacy (dwoch) mieli nie tylko ja widziec ale tez i ...rozmawiac z nia. Takze ktos ladnie bajki pisze

Użytkownik Przemek94 edytował ten post dziś, 18:50

#285804 az-5

az-5

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano dziś, 18:51

A informacje te pochodza od prywatnego detektywa z fundaci szostaka. I tak jak juz ci pisalem, o gps pisal juz sam szostak co jest niczym nie potwietdzona informacja. A logowania ich telefonow mogly wskazac tylko park ...gdzie rzeczywiscie byli bo to widac na nagraniach wiec co by to mialo wykluczyc lub potwierdzic jesli cialo policja zaklada ze jest w parku. I boje sie pomyslec kim jest ten prywatny detektyw jezli asystentem ds poszukiwan osob zaginionych jest u niego wrozka.

Tak myślałam że wylejesz dziecko razem z kapielą :( , a przecież tam jest o 2 sprzątaczach, którzy mieli widzieć Iwonę. Czy to ci nie przeszkadza? GPSy i BTSy do śmietnika, dwóch sprzątaczy co widziało do dziennika :P

Użytkownik az-5 edytował ten post dziś, 18:52

#285805 PlateO'Shrimp

PlateO'Shrimp

Dysponuje spodenkami

• PipPipPipPip
  • 1536 postów

Napisano dziś, 18:56

A informacje te pochodza od prywatnego detektywa z fundaci szostaka. I tak jak juz ci pisalem, o gps pisal juz sam szostak co jest niczym nie potwietdzona informacja.

Lampart też pisał o urządzeniach weryfikujących trasę i czas przejazdu na śmieciarkach.

#285806 WściekłySzaman

WściekłySzaman

Swojak

• PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano dziś, 18:57

Tak myślałam że wylejesz dziecko razem z kapielą :( , a przecież tam jest o 2 sprzątaczach, którzy mieli widzieć Iwonę. Czy to ci nie przeszkadza? GPSy i BTSy do śmietnika, dwóch sprzątaczy co widziało do dziennika :P

Widziało i zamienili nawet z nią kilka słów :o :D

#285807 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 2900 postów

Napisano dziś, 18:57

Gdansk-Chalupy w ciagu nocy mozna zrobic w godzine z groszami.

Zreszta co  ta ma do znaczenia jak ma sie dziesiatki albo nawet setki osob "zaufanych"

Ale nie oto mi chodzi, ja piszę w kontekście tego, o czym tu toczyły się różne próby dyskusji przed laty !

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 38 minut temu

#285808 Bombon

Bombon

Swojak

• PipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano dziś, 19:01

No ale mnie tu jednak coś nie gra i nie pasuje

Medialny przekaz z 70 urodzin

To nie byłby na pogrzebie przyjaciela ? :o

Nawet Lepper był !

No tak teraz czaje. Wlasnie tego co mowi ten Pan sie nie wyryfikuje, bo nie wolno, trzeba wierzyc na slowo.

#285809 az-5

az-5

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano dziś, 19:02

Widziało i zamienili nawet z nią kilka słów :o :D

Rewelacja prawda? :blush:

#285810 Przemek94

Przemek94

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3779 postów

Napisano dziś, 19:04

Lampart też pisał o urządzeniach weryfikujących trasę i czas przejazdu na śmieciarkach.

I jest o tym w protokolach przesluchania Andrzeja K ze ich trasa rozliczana byla co do kilometrow. Czyli majac okreslona trase do posprzatania szef wiedzial ze pokonanie jej zakmuje mniej wiecej iles tam kilometrow. Wiec jesli zjechali do bazy z mniejsza iloscia kilometrow oznaczalo by ze sie obijali.

#285811 Przemek94

Przemek94

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3779 postów

Napisano dziś, 19:05

Ten pan/pani detektyw z tego artykulu to wszystko wskazuje Damian R z fundacji szostaka.

#285812 Bombon

Bombon

Swojak

• PipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 59 minut temu

Wklei ktos KRS Clean-Budu z tamtych lat? Kto byl wtedy wlasicicielem/lami?

#285813 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 2900 postów

Napisano 54 minut temu

No tak teraz czaje.

Wlasnie tego co mowi ten Pan sie nie wyryfikuje, bo nie wolno, trzeba wierzyc na slowo.

No i o to mi chodzi ...

I nie chodzi mi tu  o  rolę duchowości kościoła w życiu społecznym  chrześcijan, co bardziej w aspekcie zdarzenia z udziałem Iwony Wiczorek   pragnę zwrócić bardziej inteligentnym  uwagę jak odmiennej  wartości potafi być ono dla różych ludzi... biedna dziewczyna z przedmieścia, a bosowie czarrnej mafii - prawda ?

Tak wiem, musisz to usunąć, bo ... B)

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 22 minut temu

#285814 lucjusz

lucjusz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 155 postów

Napisano 26 minut temu

Tylko ze w krzaczkach to by zostala w koncu znaleziona a Patryk nie ryzykowal by wywiezienia jej ciala autem z parku bo takie ryzyko ze go ktos zobaczy nie mialo by zadnego sensu. , a dodatkowo musial by kogos kto dysponował autem w to wtajemniczyć. Sam Patryk nie mial przeciez auta.

Dlaczego z taką pewnością twierdzisz ,że Patryk by tak nie ryzykował?!
Śmieciarze też nie mieli swojego auta,ale oni już mogli ryzykować jazdę z ciałem na pace?!
To dlaczego Patryk nie mógłby zaryzykować wywiezienia ciała?!

#285815 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 2900 postów

Napisano 23 minut temu

To dlaczego Patryk nie mógłby zaryzykować wywiezienia ciała?!

Ale gdzie, też do Chałup i dlaczego akurat Patryk ? B)

#285816 Miglancowaty

Miglancowaty

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1027 postów

Napisano 20 minut temu

. W tamtym czasie patryk mieszkał z kimś np. rodzicami ? Ktoś potwierdził jego alibii ? 

Zdaje się, że mamusia potwierdziła.

Takie mnie raz też naszło przemyślenie. Że Piotr Kinda usłyszał przez okno głos Adrii: IWONA, IWONA, IWONA !!! Wyobrażacie to sobie? W jakiej sytuacji dziewucha krzyczy lub gada w taki sposób?? Albo Co, po rozładowaniu się komórki? Do telefonu Tak krzyczała? Iwona? IWONA? To nie jest wenezuelski serial.. Natalia Oreiro i Javier Clemente. Albo coś widziała na oczy, albo Iwona jej coś nagadała że Adria chciała ją powstrzymać od czegoś głupiego np. Albo p.Piotr lekko przegina. Bo to w niejednej publikacji było wyraźnie. IWONA IWONA IWONA. Jak by ją wołała rozumisz z kilometra

To mnie od początku zastanawiało. Zawsze też wyobrażałem sobie, że to moment gdy w czasie rozmowy  Adrii z Iwoną tej drugiej padła już bateria,a  Adria zaczęła krzyczeć do słuchawki: Iwona! Iwona! Bezmyślnie jakby chcąc "wycisnąć" jeszcze resztkę połączenia.

Jednak opcja. że było inaczej - czyli, że wołała w ten sposób Iwonę, widząc ją na osiedlu - bardziej do mnie przemawia. I wzbudza grozę...

Użytkownik Miglancowaty edytował ten post 18 minut temu

#285817 lucjusz

lucjusz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 155 postów

Napisano 8 minut temu

"To mnie od początku zastanawiało. Zawsze też wyobrażałem sobie, że to moment gdy w czasie rozmowy Adrii z Iwoną tej drugiej padła już bateria,a Adria zaczęła krzyczeć do słuchawki: Iwona! Iwona! Bezmyślnie jakby chcąc "wycisnąć" jeszcze resztkę połączenia.
Jednak opcja. że było inaczej - czyli, że wołała w ten sposób Iwonę, widząc ją na osiedlu - bardziej do mnie przemawia. I wzbudza grozę"
Też o tym myślałem.
Opcje:
- z kimś spotkanym pod domem poszła gdzieś...
- do kogoś wsiadła,pod domem i pojechała ...
- do kogoś poszła,spod domu,wbrew woli koleżanki ...

Użytkownik lucjusz edytował ten post 6 minut temu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych

Bing (2)