Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto w Lęborku zajmuje się sprzątaniem miasta?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 07:22:56

Poważnie pytam bo nie wiem gdzie napisać skargę. Nie chodzi o odpady komunalne ale o tak przyzmiemna sprawę jak zamiatanie ulic w centrum. Trochę wstyd w wakacje znajomym pokazać okolice Placu Pokoju. Park przed fontanna oprócz meliny dla meneli, jest po prostu brudny. PS. Może jest jakiś radny w tym mieście, który nie wyjechał stąd po wygranych wyborach i może pomóc w/w temacie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:08:20

Poważnie pytam bo nie wiem gdzie napisać skargę. Nie chodzi o odpady komunalne ale o tak przyzmiemna sprawę jak zamiatanie ulic w centrum. Trochę wstyd w wakacje znajomym pokazać okolice Placu Pokoju. Park przed fontanna oprócz meliny dla meneli, jest po prostu brudny. PS. Może jest jakiś radny w tym mieście, który nie wyjechał stąd po wygranych wyborach i może pomóc w/w temacie?

Pokaż że potrafisz i sam podnieś papierek i wyrzuć do kosza.

#3 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:45:22

Mam oprócz podnoszenia papierka, zamiatać też pety, szkła, kosić trawę i wyjmowac śmieci z przepełnionych koszy? Jutro przyjadą do mnie znajomi i tak... mogę im pokazać fontanny z daleka. Bez hejtow proszę, naprawdę grzecznie pytam. Czy jest jakaś firma która się zajmuje zielenią i ma urlop, czy o co chodzi?

#4 ~adams~

~adams~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:04:52

Mam oprócz podnoszenia papierka, zamiatać też pety, szkła, kosić trawę i wyjmowac śmieci z przepełnionych koszy? Jutro przyjadą do mnie znajomi i tak... mogę im pokazać fontanny z daleka. Bez hejtow proszę, naprawdę grzecznie pytam. Czy jest jakaś firma która się zajmuje zielenią i ma urlop, czy o co chodzi?P

Prywatne firmy tym sie zajmuja, ale faktycznie kiedys bylo bardziej zielono i czysto w miescie.

#5 ~N~

~N~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:19:51

A co powiecie o wierzbie, która już usychając zalega rzekaę Leba w okolicy dawnej rzeźni na ul. Głowackiego.

( ...................................................................................... ).

Mam nadzieję, że to coś za biurkiem będąc  w pracy, za moje podatki, trzeźwy aby nie bełkotać przy rozmowie telefonicznej.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 19 sierpień 2019 - 06:08:54
Wpis nietaktowny

#6 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 06:35:22

Mnie też to interesuje, jaka firma "sprząta" centrum?  Czy wogóle jakaś firma to robi na dzień dzisiejszy? Kolejne rondo w mieście nie interesuje mnie tak mocno jak fakt ,że coś jest nie halo z trawnikami i śmieciami w ścisłym centrum miasta...w okresie wakacji, kiedy pełno przyjezdnych, ludzi na urlopach ,spacerujących.

#7 ~Qnik~

~Qnik~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 07:54:01

Pokaż że potrafisz i sam podnieś papierek i wyrzuć do kosza.

Nie rozśmieszaj, są ulice gdzie możesz iść i iść i iść i żadnego kosza nie doświadczysz. Nie raz mnie już szlag trafiał i miałem ochotę j... śmieciem o chodnik bo przez pół miasta niosłem w kieszeni śmietnik. Takie miasto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych