Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kto rządzi Polską? Spotkanie z autorem książki "Zamach w Smoleńsku"


173 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:00:04

Normalnym?.... od kiedy to paliugłupy z świńskim ryjem z sekty pancernej brzozy są normalni?
Nie rozśmieszaj mnie.

A pisać to każdy może tam gdzie chce, nie będziesz rozkazywał, na razie to nie jest jeszcze dyktatura w czystym wydaniu, więc trzeba korzystać z tej ułomnej wolności, póki jeszcze jest i ukazywać prawdę o sytuacji w Polsce.
Widać, że tobie bliżej do metod totalitarnych, niż demokratycznych, co należy stwierdzić z ubolewaniem ...o tęsknotach tzw . europejczyków[celowo małą literą].

PS. Piszę na ty forum, bo mi odpowiada dyskusja o ważnych sprawach Polski, jest tutaj wielu mądrych internautów , którzy potrafią merytorycznie odnosić się do moich opinii,co być może spowoduje,że ich myślenie stanie się bardziej rozsądne i patriotyczne - chociaż są i tacy, którzy tylko pluć i poniżać potrafią, ale tych jest coraz mniej.

A od kiedy to kaloligłup ze świńskim, własnym ryjem spełnia wymienione tu kryteria? Popatrz w lustro zanim wyleje ci sie szambo z tej jakże zacnej i madrej buzi.

#142 ~SMOLEŃSK to Katyń.~

~SMOLEŃSK to Katyń.~
 • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 10:04:35

Dzisiaj w reżimowych mediach zapraszani są tylko opluwacze patriotycznej partii opozycyjnej i Jarosława Kaczyńskiego.
Taka to antypolska polityka propagandy reżimowej , a Donek przybiera postawę :"aniołka" [ z różkami] i udaje landrynkę zatrutą nienawiścią do Polaków - patriotów.
To przecież platforma rozpoczęła tę POgardę i nienawisć POlityczną do PIS-u i ludzi o patriotycznych pogladach - już w 2005 r , gdy przegrali wybory . Od tamtej pory atakują najpierw prawicowy rząd Prawa i Sprawiedliwości, a teraz od 6 lat opozycję narodową. Propaganda uczniów Urbana w tvn-ach i publicznej jest już nie do zniesienia , bo zbyt razi nieuczciwością przekazu, zakłamywaniem , manipulacją i kłamstwem . Nikt rozsądny już im nie ufa po tym , jak prowadzą "śledztwo" w sprawie zbrodni smoleńskiej.
Obawiam się, że taka antypolska polityka tej władzy może spowodować kolejny zamach na wolność , wprawdzie bardzo ułomną i znikomą z powodu perfidnych, prawie esbeckich działań rządzących, ale z trudem zdobytą, jako namiastkę demokracji.
Prośmy Boga o prawdziwie WOLNĄ POLSKĘ .
Póki jeszcze czas.

#143 ~NAGONKA na patriotów...~

~NAGONKA na patriotów...~
 • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 19:13:36

Reżimowe media wściekle atakują PREMIERA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO za jedno zdanie, im niewygodne - wskazujące, że tzw. internowani nie byli zbyt wielkimi bohaterami, bo poza rozłąką z rodziną nie groziła im śmierć w walce na ulicy, ani nawet utrata zdrowia.

Dzisiaj też Moniki i in. uczniowie Urbana agresywnie atakowali J. Kaczyńskiego za tę jedną wypowiedż ukazującą prawdę o ówczesnej sytuacji opozycji solidarnościowej.

Jednych komuniści zamknęli w internacie, co oczywiście było pewną niedogodnością, ale trzeba również pamiętać, że inni w tym czasie byli zabijani - [Wujek oraz dziwne egzekucje na patriotach - księża , Przemyk i in..], ginęli w walce na ulicach od kul zomowskich, roznosili ulotki, BYLI BICI PRZEZ siepaczy MO, zwalniani z pracy i poddawani wielu represjom totalitarnej władzy z nadania sowieckiego aparatu, za co dzisiaj sługusi sowieccy mają wysokie emerytury i kpią z walczących wówczas patriotów, żyjących dzisiaj w skandalicznych warunkach. . .

A przecież , to ci - nieinternowani
narażali swoje życie i zdrowie bardziej, niż tzw. internowani, którzy dzisiaj się wychwalają i oczekują od nas hołdów i POkłonów, bo zawłaszczenie POLSKI I JEJ rozgrabianie już im nie wystarcza.

To oni i ich kolesiostwo po okrągłostołowej targowicy wszakże, dzisiaj żyją w luksusie i nic nie robią, by Polacy godnie żyli, a Polskę wreszcie uważano za prawdziwie wolną i niepodległą.

Na domiar złego wciąż POwtarzają, że oni żyją w innej Polsce - w Polsce przez nich zagarniętej, w Polsce luksusu i POgardy do biednych Polaków, którzy nic ich nie obchodzą, wystarczy, że im żyje się lepiej, ich rodzinom i POciotkom - kosztem krzywdy uczciwych PATRIOTÓW, którzy przymierają często głodem na rażąco niskich emeryturach, co zmusza wielu do przeszukiwania śmietników, a młodych do emigracji za chlebem.

Panowie decydenci!
Nie takiej POLSKI OCZEKIWALIŚMY, NIE O TAKĄ POLSKĘ WALCZYLIŚMY W SOLIDARNOŚCI.

Dopóki tego nie zrozumiecie, dopóki będziecie myśleli tylko o sobie, dopóty Polacy mają prawo uważać, że daleko nam do demokracji, której wyznacznikiem jest wolność, suwerenność i godne życie każdego Polaka, nie tylko waszych partyjniaków i waszych rodzin.

To, że dzisiaj aparatczyk pezetperowski w tvn "Kawa na ławę" wyzywa Jarosława Kaczyńskiego - patriotę opozycjonistę - to tylko POtwierdza, że daleko nam do normalności, do wolności i do sprawiedliwości.
To, że gienerał - zbrodniarz komunistyczny jest hołubiony przez pewną partyjkę, wprawdzie paligłupową, ale jednak w sejmie - jest wielkim skandalem i hańbą dla tych, którzy oddając im swój głos wyborczy - gloryfikują największego zdrajcę PRL - namiestnika Moskwy, a cały zmasowany, wściekły atak kierują na patriotów z PiS i ich zwolenników
To tylko uświadamia nam, że nadal musimy walczyć z patologią po okrągłym stole i modlić się gorliwie - śpiewając;

OJCZYZNĘ WOLNĄ, RACZ NAM WRÓCIĆ, Panie.
-----------------------------------------------------------------------

Dziękujemy panu J. Kaczyńskiemu i jego bratu za udział w walce opozycynej, znacznie bardziej niebezpiecznej, niż siedzenie - chwalących się, dzisiejszych benificjentów u władzy - z kolegami w internacie, często przy telewizorze i butelce wódki....

#144 Hackney

Hackney

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 786 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 19:27:52

Ja pier***e co za deb***...

#145 ~tfu!~

~tfu!~
 • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 20:41:41

Ja pier***e co za deb***...

On sie brandzluje jak to tworzy. Trzeba mieć niezłą srake w miejscu mózgu.....

#146 ~tfu!~

~tfu!~
 • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 20:42:12

Ja pier***e co za deb***...

On sie brandzluje jak to tworzy. Trzeba mieć niezłą srake w miejscu mózgu.....

#147 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 23:38:00

Aktualna sytuacja jest podobna do tej z połowy XIX wieku. Wtedy to jedna grupa Polaków chciała za wszelką cenę wywołać powstanie, a druga za wszelką cenę dogadać się z zaborcami i liczyć na jakieś ustępstwa z tej strony.

Dzisiaj jedni wierzą w zamach w Smoleńsku i to że jesteśmy w stanie wojny z Rosją, drudzy zaś chcą przede wszystkim Rosji nie drażnić i przez ugodowość dążyć do poprawy stosunków.

Rafał Ziemkiewicz wyjaśnia że oba poglądy są błędne. I należy wybrać trzecią drogę, patriotyzmu racjonalnego, której hołdował polski ruch narodowy.
#148 ~NIESTETY..~

~NIESTETY..~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 13:11:21

POLSKĄ RZĄDZĄ niesioły, paligłupy i tzw. komuszy profesorowie.

#149 ~amen~

~amen~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 17:06:02

POLSKĄ RZĄDZĄ niesioły, paligłupy i tzw. komuszy profesorowie.

Mylisz się. Polska straciła suwerenność w 966 roku i od tego czasu rządzą watykańscy okupanci. Ale na szczęście postęp, choć powoli - zmienia oblicze tej ziemi. Jeszcze wrócimy do Europy.

#150 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 16:23:33

Kto zorganizował tą konferencję i dlaczego była tak słabo rozreklamowana?

#151 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 17:42:15

W styczniu będzie Michalkiewicz jak dobrze pójdzie , to na zachętę.#152 Charles Garnier

Charles Garnier

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 501 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 22:23:48

Jakimi teraz środkami musimy interweniować, żeby głosić prawdę! Jak za komuny! Ale i tak prawica dojdzie do władzy i wreszcie w Polsce zapanuje prawo i sprawiedliwość, czego sobie i Państwu życzę! :)

#153 ~Jumanji~

~Jumanji~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 22:42:31

Jakimi teraz środkami musimy interweniować, żeby głosić prawdę! Jak za komuny! Ale i tak prawica dojdzie do władzy i wreszcie w Polsce zapanuje prawo i sprawiedliwość, czego sobie i Państwu życzę! :)


To wszystko zależeć wiele może od samej woli społeczeństwa jaką wykaże w najbliższych wyborach ? Ale też - Volenti non fit iniuria ...Użytkownik Jumanji edytował ten post 19 grudzień 2012 - 22:44:06


#154 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 22:43:31

bana dla Jumanji i Smerfa za offtopy w wątkach nie dotyczących Słupska!!!
przenieść ten temat do działu o Polsce!!!

#155 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 22:51:10

bana dla Jumanji i Smerfa za offtopy w wątkach nie dotyczących Słupska!!!
przenieść ten temat do działu o Polsce!!!


To jednak miałem racja , że te mnożące się wpisy o Smoleńsku,
to typowa prowokacja suk z PO.
Ten temat jest akurat o słupskich spotkaniach ,
a będzie ich więcej .

#156 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 22:53:11

żźadna prowokacja. dość już offtopowania każdego wątku pschydomaniakalnymi wypocinami i urojeniami.
prosze o przeniesienie tego wątku tu: http://forum.gp24.pl...opogladowy-f50/
tu jest jego miejsce!

#157 Charles Garnier

Charles Garnier

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 501 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 22:55:31

To jest jawna prowokacja. Z czyjego polecenia? Dlaczego tuszujecie kłamstwa?!

#158 tytus

tytus

  Swojak

 • Moderatorzy
 • PipPipPipPip
 • 9251 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 23:01:10

Może to i był wątek o słupskim spotkaniu, ale już od bardzo dawna nie ma on z tymi spotkaniami nic wspólnego. Wiec z czystym sumieniem przenoszę do kacika swiatopoglądowego. I chyba nikogo to nie zdziwi.

#159 ~Jumanji~

~Jumanji~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 23:10:30

To jest jawna prowokacja. Z czyjego polecenia? Dlaczego tuszujecie kłamstwa?!


A może prawdę ?
Trochę dziwne jest to nasze społeczeństwo niby już wielce światłe, często historycznie komuś się wkręcamy niszcząc własny Naród, rujnując, chyląc ku upadkowi swoją już wolną Ojczyznę, ale też patriotyzm to nie katar ani grypa , by się tak łatwo zarazić...

Ja to widzę tak jn.Użytkownik Jumanji edytował ten post 19 grudzień 2012 - 23:11:38


#160 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 23:17:36

Może to i był wątek o słupskim spotkaniu, ale już od bardzo dawna nie ma on z tymi spotkaniami nic wspólnego. Wiec z czystym sumieniem przenoszę do kacika swiatopoglądowego. I chyba nikogo to nie zdziwi.


Tak możesz napisać :

Premierze kaczorze Donaldzie!

Zadanie wykonaliśmy, zrobylysmy sztuczny ruch na forum, podbiliśmy stare wątki ,
zamknęliśmy niewygodne, może pan spać spokojnie ,
o ile żona panu pozwoli.

Z Czekiskim pozdrawleniejem

TYTYS
człowiek

Dołączona grafikaDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych