Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kto rządzi Polską? Spotkanie z autorem książki "Zamach w Smoleńsku"

173 odpowiedzi w tym temacie

#21 Andy

Andy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 19:32:31

Ktoś da ci w gębę a potem ktoś inny powie musisz poczekać 20 lat aż wyjaśnimy ?
Pasuje ?

Bardziej adekwatne byłoby stwierdzenie, że ktoś się potknął i nabił sobie guza, a potem przez 20 lat gardłuje, że ktoś go cegłą potraktował.

#22 zorro

zorro

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7797 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 19:41:42

Bardziej adekwatne byłoby stwierdzenie, że ktoś się potknął i nabił sobie guza, a potem przez 20 lat gardłuje, że ktoś go cegłą potraktował.

Było by to śmieszne, skoro ktoś wcześniej wyjaśnił by sprawę.

Póki co sprawa nam się gmatwa a nie wyjaśnia.

#23 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 19:46:27

Masz wyjaśnienie i to w 3 językach.
http://www.komisja.smolensk.gov.pl/portal/kbw/633/8875/Raport_koncowy_w_sprawie_ustalenia_okolicznosci_i_przyczyn_katastrofy_samolotu_T.html

Użytkownik Andy edytował ten post 11 listopad 2012 - 19:47:15

#24 ~Ich dwoje~

~Ich dwoje~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 19:54:28

http://www.komisja.s...samolotu_T.html

Nie dotarło. Powtórzę:
"A ty jak zwykle ........ najmądrzejszy jesteś. I gdyby nie te głupki w koło to byś pewnie był najszęśliwszym posiadaczem jedynej, słusznej i niepodważalnej racji. Wyluzuj smutasie ... "

#25 zorro

zorro

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7797 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 19:57:23

http://www.komisja.s...samolotu_T.html

No tak a nasza prokuratura to z nudów coś próbuje wyjaśnić, bo już o moskiewskiej nie wspomnę.

Tym bardziej że http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

#26 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 20:11:52

No tak a nasza prokuratura to z nudów coś próbuje wyjaśnić, bo już o moskiewskiej nie wspomnę.

Tym bardziej że http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Oczywiście nie znasz procedur. Komisja badania wypadków lotniczych po badaniach sporządza raport na podstawie którego prokuratura podejmuje działania mające na celu ewentualne postawienie zarzutów osobom, które czegoś tam nie dopilnowały czy wręcz przyczyniły się do katastrofy.

#27 ~amen~

~amen~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 20:14:05

Gmatwa się gmatwaczom i ludziom podatnym na teorie spiskowe. Nie ma bowiem innego tematu - dzieki któremu pismatoły mogą istnieć w opinii publicznej. Jak dziwka: nie wazne co o mojej d. mówią, ważne by mówili.
Każdy logicznie myślący dwunożny z grupy naczelnej - zauważył, że nikt z profesjonalistów branży lotniczej, ani nikt z pilotów nie komentuje tych durnych teorii. Każdy z nich zaczyna analizę i dochodzi do tego samego wniosku: Ich tam nie powinno być, a uprawnienia pilota były niższe, niż panujące warunki. Tak jak kierowca kat B wsiadłby do Tira z naczepą. Więc jesli dla Was przyczyna katastrofy jest wyjaśniana przy pomocy wiary, a nie wiedzy - to nawet w 10 językach nie pojmiecie tego wyroku boskiego

#28 ~Ich dwoje~

~Ich dwoje~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 20:16:05

Oczywiście nie znasz procedur. Komisja badania wypadków lotniczych po badaniach sporządza raport na podstawie którego prokuratura podejmuje działania mające na celu ewentualne postawienie zarzutów osobom, które czegoś tam nie dopilnowały czy wręcz przyczyniły się do katastrofy.

Tak wiem. Jestem monotematyczny - ale ponownie powtórzę:

"A ty jak zwykle ........ najmądrzejszy jesteś. I gdyby nie te głupki w koło to byś pewnie był najszęśliwszym posiadaczem jedynej, słusznej i niepodważalnej racji. Wyluzuj smutasie ... "

#29 ~tfu!~

~tfu!~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 20:20:24

Tak wiem. Jestem monotematyczny - ale ponownie powtórzę:

Wyluzuj bo jak czytam to forum, to widać jak się miotasz z braku argumentów - tym samym zdartym wklejaczem.

#30 ~Ich dwoje~

~Ich dwoje~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 20:25:29

Wyluzuj bo jak czytam to forum, to widać jak się miotasz z braku argumentów - tym samym zdartym wklejaczem.

Zacięła mi się jedna z klapek. Nic na to nie poradzę ...
P.S. Za to z ciebie to dopiero jest jest super luzak :wub: :wub: :wub:

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 20:44:24

Zacięła mi się jedna z klapek. Nic na to nie poradzę ...
P.S. Za to z ciebie to dopiero jest jest super luzak :wub: :wub: :wub:

bo mnie jest jedno JA

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 20:49:22

bo mnie jest jedno JA

JA + JA = JAJA

:wub: :wub: :wub:

#33 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 23:29:09

Oczywiście w każdej książce znajdą się absurdalne tezy ale być może znajdą się też całkiem logiczne i bardzo prawdopodobne. Ja przyjdę na pewno, między innymi z ciekawości, posłucham, przemyślę i ocenię przedstawione informacje. Odrzucić i zanegować jest prosto, zastanowić się i zebrać więcej informacji zawsze jest trudniej.

W każdej książce znajdą się absurdalne tezy? ;)
Gdybym chciał sobie dla sportu poszukać czegoś interesującego i mądrego w gęstwinie mało interesujących i bełkotliwych fantazji, to bym sobie poczytał Biblię ;)
Warto jest zebrać więcej faktów, nie po prostu informacji - zwłaszcza w sytuacji, gdy informację się produkuje na partyjne zamówienie ;)

#34 ~racjonalne myslenie~

~racjonalne myslenie~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 23:33:32

Niezależnie od poglądów można przyjść, posłuchać i skonfrontować się z autorem.

W takich przypadkach dobrze stosować starą zasadę: "Nie dyskutuj z głupkiem, bo sprowadzi cię dyskusję do swojego poziomu i pokona cię doświadczeniem".

#35 NCzas Słupsk

NCzas Słupsk

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 06:41:52

W takich przypadkach dobrze stosować starą zasadę: "Nie dyskutuj z głupkiem, bo sprowadzi cię dyskusję do swojego poziomu i pokona cię doświadczeniem".

Skoro jesteś mądrzejszy nie będziesz miał problemu z utrzymaniem dyskusji na własnym poziomie, głupek wówczas nic nie zdziała.

#36 NCzas Słupsk

NCzas Słupsk

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 06:48:58

Warto jest zebrać więcej faktów, nie po prostu informacji - zwłaszcza w sytuacji, gdy informację się produkuje na partyjne zamówienie ;)

Nie czytałem książki "Zamach w Smoleńsku" dlatego z chęcią przyjdę na to spotkanie, w godzinę będę miał streszczenie, sam ocenię przydatność treści, z pewnością wezmę pod uwagę Twoje sugestie ;)

#37 ~CHCEMY PRAWDY.~

~CHCEMY PRAWDY.~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 09:09:08

Nigdy nie zapomnimy o zbrodni smoleńskiej, tak jak o KATYŃSKIEJ.
Wszystko wskazuje na zamach , z a szczególnie to dziiwne,uległe wobec Rosji reakcje DonKomorów. Tak się zachowują winni.
Konieczna jest międzynarodowa komisja, by tzw. eksperci Millera skonfrontowali swoje rewelacje z badaniami naukowców z całego świata. Może wówczas uda się dojść do prawdy . Teraz tylko 4% Polaków uwierzyło w "odkrycia" zawarte w raporcie Millera, a ponad 3/4 wierzy w zamach albo ma poważne wątpliwości i nie ufa rządowi.

#38 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 13:03:42

PAMIĘTAMY O ZBRODNI W SMOLEŃSKU.

#39 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 21:13:13

Chyba nie chodzi o to czy ktoś zarobi czy nie, w końcu zawsze na historii ktoś zarabia, to oczywiste ?

W tym przypadku na trupach zarobili grabarze i cała otoczka,wystarczy. Zarabiać na historii trzeba umieć,a niestety w tym przypadku tak nie jest.

Jeżeli przez zarobek ktoś rozumie zarobek dosłowny,polityczny,moim zdaniem nie jest człowiekiem,jest hieną.Tak mogę śmialo określić PiS,a Ty nie musisz sie z tym zgodzić.

#40 zorro

zorro

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7797 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 21:47:25

W tym przypadku na trupach zarobili grabarze i cała otoczka,wystarczy. Zarabiać na historii trzeba umieć,a niestety w tym przypadku tak nie jest.

Jeżeli przez zarobek ktoś rozumie zarobek dosłowny,polityczny,moim zdaniem nie jest człowiekiem,jest hieną.Tak mogę śmialo określić PiS,a Ty nie musisz sie z tym zgodzić.

Przeczysz sam sobie, skoro twierdzisz że na historii zarabiać trzeba umieć, a jednocześnie twierdzisz że jak ktoś zarabia jest hieną ?

Po za tym wszyscy wiemy że historia smoleńska nie została wyjaśniona a więc wszelkie tezy można omawiać.

Bardzo lubię oglądać Discovery tam "hieny" opisują różne katastrofy lotnicze i jak słucham sposoby wyjaśnień naszych specjalistów to ręce opadają, tam nic się nie zgadza, no i ten czas wyjaśniania wyjątkowo długi i im dłuższy tym mniej precyzyjny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych