Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto "rządzi" Lęborkiem ?

229 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~asia-bela~

~asia-bela~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 21:03:40

ciekawe kogo uważacie w Lęborku za mafię?

#42 ~aaaaaaaaaaa~

~aaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 21:06:33

to własnie mózg do ciebie leszczu mówi - dla kogo robisz za parobka ?

Proszę pisz do mnie po Polsku, a nie grypserą z więzienia. Widzisz różnica między tobą a mną jest taka, że ja dla nikogo robić nie muszę;-)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 21:48:45

Ostatnio w Starostwie był lęborski Kojak. Ja tu patrzę a tu "Jasność widzę"

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 22:12:06

Lęborkiem to 'rządzą' chyba bezmuzgi co szkół dobrze nie pokończyli napakowali się powietrzem i bujają się jak kajaki po jeziorze............ w pojedynke nie zaczepoą mądrzy w grupie.....

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 05:47:06

Lęborscy mafiozi wyrywają lusterka w samochodach ludzi uczciwie pracujących :angry:

Właża na balkon po stare lumpowe gacie :lol: Głupki ze Słowackiego :lol:

#46 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 08:43:13

A mówią, że to Jabol trzęsie złomowiskiem, czy miastem.

taaaaaaaaa jabol to trzęsie ale czymś innym a Ci jego psełdo ochrona to jest żałosna(kto wie o kim pisze to wie)")))))))))))

#47 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 08:56:11

trzeba zapytac osobe z wpisu #13

Policja podlega Burmistrzowi, tak samo jak Straż Miejska. Komu podlegają bandziory ?

#48 ~heheh~

~heheh~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 10:51:14

Lęborkiem to 'rządzą' chyba bezmuzgi co szkół dobrze nie pokończyli napakowali się powietrzem i bujają się jak kajaki po jeziorze............ w pojedynke nie zaczepoą mądrzy w grupie.....

zgadzam się z kolegą. żaden z nich nigdy nic nie zrobił i nie zrobi w pojedynkę :))) zwykłe lamusy. A i zdarza sie ze takie kozaki w grupie będąc też manto zaliczają i później tylko kto lepiej biega xD hahaha

#49 ~polna~

~polna~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 11:02:58

a ty szkołę skończyłeś? jak tak to chyba dla deb***i,......" bezmuzgi".......... sprawdz w słowniku jak pisze się to słowo.

#50 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 19:12:58

a ty szkołę skończyłeś? jak tak to chyba dla deb***i,......" bezmuzgi".......... sprawdz w słowniku jak pisze się to słowo.

Jakie miasto ,taka mafia;-)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 07:29:46

Szkołe skończyłam... :lol: :lol: i nie dla deb***i tylko normalna i nie ubliżaj BEZMÓŻG!!!! to słowo tyczy sie do ciebie

#52 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 10:28:56

Lęborscy mafiozi wyrywają lusterka w samochodach ludzi uczciwie pracujących :angry:

czy to znowu ten sam co podpala

#53 ~~Mrówa~~

~~Mrówa~~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 15:17:43

BURMISTRZ rządzi Lęborkiem

A czym rządzi mafia ?

#54 ~klas~

~klas~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 17:43:45

Szkołe skończyłam... :lol: :lol: i nie dla deb***i tylko normalna i nie ubliżaj BEZMÓŻG!!!! to słowo tyczy sie do ciebie

Widzę że ""ó"" znalazłaś , tylko gdzie w tym słowie jest ""ż"" ;-)))))

#55 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 16:16:31

powiem wam wszystkim ze jedyna mafia jaka moze byc w Lęborku to mafia kurkowo jagodowa lub mafia emerytów i rencistów, bo te leszcze co sie bujają to zwykłe burki. prawda jest jedna mafii w lęborku nie ma.

to kto podpala samochody ? dlaczego ich nie łapią ?

#56 ~~obserwator~~

~~obserwator~~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 16:51:18

Jabolowi sie oberwało bo ukochana Paulinke odebrano, szkoda jej bo fajna laska. A jabola nie jest mi szkoda , dobrze jemu i to nie tylko moje zdanie ale grona z jego otoczenia. Stary dziad 38 lat zabral sie za mlodke Paulinke lat 20. Wiadoma sprawa poleciala na kase bo kto zna jabola i wie jak on wyglada to doskonale wie na co poleciala Paulinka. Gruszczyńskich ostanio szczęście opuścilo, urzędy i policja ciagle mu po pietach depcza. Gruchczyńskim te złomowisko i te miejsce na Słupskiej 18 jakos szczęscie wam nie sprzyja, jak pech to pech i pechom konca nie widac. A moze to dopiero poczatek tego pecha?.

#57 ~ukleb~

~ukleb~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 19:08:18

Z ogromną przyjemnością skopałbym Ci teraz d*** :)

Nie przez to, co mówisz o Jabolu Z.O.O, ale przez to jak odnosisz się do zmarłej osoby.

#58 ~mamuśka~

~mamuśka~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 07:24:55

Z ogromną przyjemnością skopałbym Ci teraz d*** :)

Nie przez to, co mówisz o Jabolu Z.O.O, ale przez to jak odnosisz się do zmarłej osoby.

Jabol jest piękny, a jak się rozpłaszczy to jeszcze piękniejszy, wygląda, mówię wam apetycznie, no może ma troszke przykrótkie rączki i za dużo rozmawia z psami co go pilnują, dlatego rezygnuję z tego związku, bo mi mówią, że wyglada jak stary ogórek po drugim kiszeniu. Miałam go tak długo i żyło nam się dobrze, ale teraz to nie to samo.

#59 ~jkkk~

~jkkk~
  • Goście

Napisano 22 maj 2010 - 20:47:47

Jabol jest piękny, a jak się rozpłaszczy to jeszcze piękniejszy, wygląda, mówię wam apetycznie, no może ma troszke przykrótkie rączki i za dużo rozmawia z psami co go pilnują, dlatego rezygnuję z tego związku, bo mi mówią, że wyglada jak stary ogórek po drugim kiszeniu. Miałam go tak długo i żyło nam się dobrze, ale teraz to nie to samo.

No chwalić to nie masz się czym;-) Może miasto by pomnik JABOLOWI postawiło bo z tego co ostatnio czytam to widać, że to najsłynniejszy człowiek z Lęborka;-) Oczywiście pomnik z żelaza ;_) Może być ten stary co stał w parku koło ronda Solidarności ( tańcząca para) podobno Spomel go jeszcze ma'-)

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2010 - 21:00:18

no jak to kto głupie pytanie :):) Kubuś i Hefaumpy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych