Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto "rządzi" Lęborkiem ?

229 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~a_gosc~

~a_gosc~
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 16:37:46

To w końcu kto, mafia czy gangsterzy, a może jeszcze ktoś inny ?

ups blad #12 :)

#22 ~aaaaaaaaaaaaaa~

~aaaaaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 20:05:31

:lol: :lol: :lol: :lol:

Oj ludzie ludzie.. Za dużo TV.

Jabol sie otacza tylko napakowanymi kolesiami;-) Z nich mafia taka jak ze mnie;-) Proszę sobie przeczytać co to jest mafia;-) nie mylcie ich ze wyrośniętymi zbirami którzy zamiast mózgu mają sterydy;-)

#23 ~~ciekawy~~

~~ciekawy~~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 09:15:08

Jabol sie otacza tylko napakowanymi kolesiami;-) Z nich mafia taka jak ze mnie;-) Proszę sobie przeczytać co to jest mafia;-) nie mylcie ich ze wyrośniętymi zbirami którzy zamiast mózgu mają sterydy;-)

Robisz aaaaaaaaa jak robisz pu-pu, czy zawsze tak robisz od dziecka jak Jasio?

#24 ~Aaaaaaaaaaaaaa~

~Aaaaaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 18:22:15

Robisz aaaaaaaaa jak robisz pu-pu, czy zawsze tak robisz od dziecka jak Jasio?

Jak znajdziesz mózg to wtedy się wypowiedz-)

#25 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 15:07:30

Ot pytanie.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 15:23:55

Bezprawie rządzi w Lęborku. Policja woli karać obywateli wybiórczo, tych słabszych. Mocniejsi się obronią. Trójkąt "bermudzki" jest omijany szerokim łukiem, Panczyszyn chwali się tylko osiągnięciami, by móc dostać swój wymarzony awans, komendant żyje na układzie z burmistrzem, dochodzeniówka płaci pionkom jako informatorom, księża rozwalają się na ulicy po pijaku, nic tylko wstyd...
Ot, cała gorzka prawda z pierwszej ręki.

#27 ~~skrzat~~

~~skrzat~~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 14:19:20

Przykro odpowiadać na pytanie zadane w tytule

#28 ~~nowy~~

~~nowy~~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 14:45:13

Jak znajdziesz mózg to wtedy się wypowiedz-)

to własnie mózg do ciebie leszczu mówi - dla kogo robisz za parobka ?

#29 ~E.~

~E.~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 14:46:40

Bezprawie rządzi w Lęborku. Policja woli karać obywateli wybiórczo, tych słabszych. Mocniejsi się obronią. Trójkąt "bermudzki" jest omijany szerokim łukiem, Panczyszyn chwali się tylko osiągnięciami, by móc dostać swój wymarzony awans, komendant żyje na układzie z burmistrzem, dochodzeniówka płaci pionkom jako informatorom, księża rozwalają się na ulicy po pijaku, nic tylko wstyd...
Ot, cała gorzka prawda z pierwszej ręki.

To prawda, ale za co im płacą ?

#30 ~mamuśka~

~mamuśka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 14:48:28

Jabol to mój kumpel, a trójkąt bermudzki jest fajny, jak pochlejemy z Jabolem to jest spoko w okolicy

#31 ~Ząbek~

~Ząbek~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 22:08:31

Jabol to mój kumpel, a trójkąt bermudzki jest fajny, jak pochlejemy z Jabolem to jest spoko w okolicy

No, napewno cieszy się z twojej odpowiedzi;-)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 20:33:52

BURMISTRZ rządzi Lęborkiem

#33 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 20:53:28

BURMISTRZ rządzi Lęborkiem

nawet jesli to niudolnie

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 21:05:59

nawet jesli to niudolnie

Rządzi dobrze, tylko media popieraja inną opcję i nie chcą tego niestety zauważyć. Pierwszy przykład z brzegu: Przychoda narzeka w Echu L., że decyzja o dobudowie ratusza zapadła juz w 2002, a dopiero teraz sie to realizuje, jego zdaniem zbyt powoli. Nie przyszło mu do głowy,że jakoś ani on ani Namyślak się za to nie wzięli, dopiero Klata się odważył? Siedziałby cicho. Wiele rzeczy sie w Lęborku robi, tylko wszystko jest natychmiast dyskredytowane. A media ochoczo sięgają po opinie przeciwników nie bacząc na to, że przeciwnik polityczny co by się nie działo zawsze będzie przeciw. Ja jestem za Panie Burmistrzu!

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 22:09:50

jeśli myślicie że w Lęborku jest mafia to od razu ci co tak myślą niech wiedzą że w trójmieście rządzi Bin Laden...porównywanie lęborskiej pseudo mafii jest prawdziwej mafii jest obrażające dla tych drugich. Co za palant w ogóle wymyślił ten tekst?? Paru ludzików sobie poćwiczyło na siłowni stali sie blokersami a jak zdali prawa jazdy i pokazali się na mieście a lęborscy wieśniacy biorą ich za mafie...ku*** śmiechu warte, ludzie nie ośmieszajcie się bo przynosicie wstyd dla narodu troszkę myślącego.

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 22:20:39

Rządzi dobrze, tylko media popieraja inną opcję i nie chcą tego niestety zauważyć. Pierwszy przykład z brzegu: Przychoda narzeka w Echu L., że decyzja o dobudowie ratusza zapadła juz w 2002, a dopiero teraz sie to realizuje, jego zdaniem zbyt powoli. Nie przyszło mu do głowy,że jakoś ani on ani Namyślak się za to nie wzięli, dopiero Klata się odważył? Siedziałby cicho. Wiele rzeczy sie w Lęborku robi, tylko wszystko jest natychmiast dyskredytowane. A media ochoczo sięgają po opinie przeciwników nie bacząc na to, że przeciwnik polityczny co by się nie działo zawsze będzie przeciw. Ja jestem za Panie Burmistrzu!

i przy najblizszej okazji wejde panu w tylek- powinienies dodac :/ lol

#37 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 09:41:41

Jak jesteś za burmistrzem, to daj mu sprawić, na litość boską, jakiś porządny garnitur i wtedy będziesz mógł mu nosić tornister do ratusza, a w nim wycinaki, crayola, gumki z myszką i Echo Lęborka wydanie Noworoczne.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 14:05:52

Nie jaki Włodek - astronom

#39 ~heheh~

~heheh~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 20:24:19

jeśli myślicie że w Lęborku jest mafia to od razu ci co tak myślą niech wiedzą że w trójmieście rządzi Bin Laden...porównywanie lęborskiej pseudo mafii jest prawdziwej mafii jest obrażające dla tych drugich. Co za palant w ogóle wymyślił ten tekst?? Paru ludzików sobie poćwiczyło na siłowni stali sie blokersami a jak zdali prawa jazdy i pokazali się na mieście a lęborscy wieśniacy biorą ich za mafie...ku*** śmiechu warte, ludzie nie ośmieszajcie się bo przynosicie wstyd dla narodu troszkę myślącego.

powiem wam wszystkim ze jedyna mafia jaka moze byc w Lęborku to mafia kurkowo jagodowa lub mafia emerytów i rencistów, bo te leszcze co sie bujają to zwykłe burki. prawda jest jedna mafii w lęborku nie ma.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 20:38:31

Lęborscy mafiozi wyrywają lusterka w samochodach ludzi uczciwie pracujących :angry:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych