Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto "rządzi" Lęborkiem ?

229 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Puzak~

~Puzak~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 22:17:28

Ja znam f rajpena kiedyś grał w kosza w reprezentacji Lęborka ...czy to i niego chodzi??

#222 ~Karo~

~Karo~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 22:22:01

Tak to o niego chodzi słyszałem że miał powiązania ze slowikiem ze robił z nim jaka szemrane interesy wiem że kiedyś ktoś do niego wyskoczył z łapami wykonał tel przyjechali jacyś kolesie napakowani pokazał na tego kolesia palcem jak wydanie wyroku koleś nie dotykając podłogi wypadł z dyskoteki to było w Koszalinie

#223 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 19:28:33

Janusz to ty ?

#224 ~Puzak~

~Puzak~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 21:50:14

To chodzi o tego Mateja co z kojakiem się Bujal kiedyś

#225 ~Podag~

~Podag~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 21:51:37

To że ma powiązania z mafia to wiem ale ze slowikiem to chyba raczej nie choć słyszałem że robił jakieś interesy między Polska a Niemcami....no i duże wejścia na i niebezpiecznych ludzi zna to można przyznać bo znam tego Mateja z dobrych źródeł jego Stary to przecie muzyk w Lęborku co nie

#226 ~Jo~

~Jo~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 22:49:10

Jo

#227 bedasnik

bedasnik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:01:45

hejka

#228 ~Wariat 12~

~Wariat 12~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 14:53:04

No hejka

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 14:19:48

Wikary, który w grudniu w Wydminach pijany przyjechał do domu żałobnego, aby prowadzić ceremonię pogrzebową, został ukarany przez biskupa ełckiego m.in. wysłaniem do ośrodka specjalistycznego – poinformował rzecznik prasowy kurii w Ełku.

Pijany wikary w grudniu w Wydminach na Mazurach przyjechał do domu żałobnego autem. Miał prowadzić ceremonię wyprowadzenia zwłok z domu do kościoła. Żałobnicy zobaczyli jednak, że ksiądz jest kompletnie pijany, dlatego nie pozwolili mu zacząć pogrzebu i wezwali policję. Zanim patrol przyjechał na miejsce, wikariusza już nie było. Zamiast niego pogrzeb prowadził proboszcz.

Nietrzeźwy ksiądz otrzymał od biskupa upomnienie, został odwołany z urzędu wikariusza i wysłany do ośrodka specjalistycznego. 

Policja w Giżycku prowadzi postępowanie w sprawie prowadzenia przez księdza samochodu po pijanemu.

#230 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 21:56:37

- My nie całujemy dłoni kapłana, to znaczy Tomasza, tylko całujemy dłonie Chrystusa - przekonuje ks. Tomasz Jochemczyk, który był gościem telewizji internetowej wRealu24. 

W ocenie duchownego, całowanie księdza w rękę to “normalne katolickie zachowanie”, które obecnie zanika. 

Według ks. Jochemczyka “ksiądz to drugi Chrystus i ucałowanie dłoni to oddanie czci samemu Panu Bogu, za które można uzyskać odpust”.

Dla niektórych tzw. księży wciąż mamy w Polsce Średniowiecze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych