Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kto powinien prowadzić pełną księgowość?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 okularek

okularek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 12:50:35

Dzień dobry, 

zwracam się do Państwa z taką prośbą, chciałabym, aby ktoś konkretnie wytłumaczył mi kogo dotyczy prowadzenie pełnej księgowości i na czym ona tak naprawdę polega. Do tej pory posiadałam zwykły system do prowadzenia księgowości tzw. "uproszczonej". Dowiedziałam się jednak, że powinnam zastanowić się nad jej zmianą na księgowość pełną. Mam już ewentualnie program do tych celów wybrany [***spam***] jednak nasuwa mi się pytanie, czy jest mi to potrzebne? Firma, którą stworzyłam jest średniej wielkości, posiadam ok. 80 pracowników. Jest to działalność, która przynosi mniej więcej 1mln Euro przychodów rocznie. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 17:17:57

Dzień dobry, 

zwracam się do Państwa z taką prośbą, chciałabym, aby ktoś konkretnie wytłumaczył mi kogo dotyczy prowadzenie pełnej księgowości i na czym ona tak naprawdę polega. Do tej pory posiadałam zwykły system do prowadzenia księgowości tzw. "uproszczonej". Dowiedziałam się jednak, że powinnam zastanowić się nad jej zmianą na księgowość pełną. Mam już ewentualnie program do tych celów wybrany, jednak nasuwa mi się pytanie, czy jest mi to potrzebne? Firma, którą stworzyłam jest średniej wielkości, posiadam ok. 80 pracowników. Jest to działalność, która przynosi mniej więcej 1mln Euro przychodów rocznie. 

Obecnie obowiązujący limit przychodów to 1.200.000,00 euro i ma być podniesiony do 2 mln. euro. Czyli nie musisz przechodzić na pełną księgowość. Poszukaj tematu w wyszukiwarce i będziesz miał pełną odpowiedż.

#3 Lewiksa

Lewiksa

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 13:24:10

Proszę przeczytać tutaj http://ksiegowebiuro...wosc-katowice/. Link powinien wytłumaczyć o co tutaj chodzi.

#4 Cappucino

Cappucino

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:18:15

Pełną księgowość prowadzi u mnie biuro rachunkowe 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 09:11:31