Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

71 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Zdzisław~

~Zdzisław~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 21:51:23

Ludzie jak to czytam to mnie krew zalewa piszecie ze tkoś chce uprzykzyc zycie sprawcą tego zdarzenia co w tym złego ze ludzie chcą wiedziec kto spowodował wypadek takim głupim pisaniem dajecie przyzwolenie na to by ludzie w gminie jezdzili po kielichu gdyby był to ktoś inny pewnie zaraz poszły by nazwiska ale teraz ciii niech jezdzą dopuki się nie stanie naprawde tragedia ale ta gmina zawsze taka była jest i będzie układy układziki

#42 ~Kierownik parafii w GW.~

~Kierownik parafii w GW.~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 22:16:07

Co wy wymyślacie ludzie dziewczyna po prostu odwoziła kolegę do domu i mieli pecha i już a tu jakieś wymyślania kto kierował autem ? Sensacja na wiosce jak tu komu uprzykrzyć życie i co dodać aby było pikantniej .

Widzę że posterunkowy Wojtuś na forum zastępuje rzecznika słupskiej policji. Jak nie przestaniesz wymyślać i wypisywać głupot to cie kiedy złapią łobrońcy prawdy i wiary i powieszą za jajka na wiejskiej latarni.

#43 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 23:08:50

Nie odwracaj kota ogonem cwaniaczku. Nikt nie zamierza komuś tam dokopać. Na pewno nie fryzjerce co straciła auto, ani młodemu co się tym autem rozbił. Z tego co sam słyszałem, to ludzie nie mają do nich pretensji o ich lekkomyślność, za którą już sami zapłacili. Pretensje mają raczej do takich gnid jak ty za próbę tuszowania tego o czym już każdy wie. 

Czytając Twe wypociny doświadczyłem dysonansu psychicznego spowodowanego brakiem ich spójności logicznej . Sugeruje to, że pisany tekst był przez osobę o niskim intelekcie charakteryzującego typowego trola. 

#44 ~Wujek Dobra Rada~

~Wujek Dobra Rada~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 23:40:22

Nie odwracaj kota ogonem cwaniaczku. Nikt nie zamierza komuś tam dokopać. Na pewno nie fryzjerce co straciła auto, ani młodemu co się tym autem rozbił. Z tego co sam słyszałem, to ludzie nie mają do nich pretensji o ich lekkomyślność, za którą już sami zapłacili. Pretensje mają raczej do takich gnid jak ty za próbę tuszowania tego o czym już każdy wie. 

Jak by takie typki jak ty nie mieli nic to tych ludzi to by tak nie bruździli i szukali sensacji. Nasłani dziennikarze tylko im szkodzą w dojściu do siebie bo tym zdarzeniu.  

#45 ~Dzielnicowy Gierech~

~Dzielnicowy Gierech~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 12:44:24

"W tej wsi w gminie Smołdzino wywołał duże poruszenie wypadek, do którego doszło w nocy 6 stycznia. Według mieszkańców tej miejscowości istnieje prawdopodobieństwo, że wokół niego dzieje się coś dziwnego. Policja na razie nie ujawnia, kto był sprawcą wypadku."

"Wiemy, kto prowadził ten samochód. Sprawa nie jest zawiła. Jeszcze trwają czynności, więc nie mogę wychodzić przed szereg i na razie nie mogę powiedzieć, kto jechał tym samochodem - powiedział nam Robert Czerwiński." 

Panie Robercie Cz., mam pytanie: Zanim udzielił pan takiej odpowiedzi dziennikarzowi, czy wcześniej z głupim przez ścianę pan się macał?

Wiemy kto prowadził samochód, ale że sprawa nie jest zawiła to czynności trwają 22 dni i jeszcze długo potrwają bo jak już wcześniej powiedziałem, sprawa nie jest zawiła. Póki co nie mogę wychodzić przed szereg i na razie nie mogę powiedzieć kto jechał tym samochodem bo wtedy sprawa na pewno byłaby zawiła.

Dobre to. Trochę zawiłe, ale dobre.

#46 ~Gloot~

~Gloot~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:29:50

Czy to nie jest miejscowosc jozina z bazin vel pan tadeusz?

#47 ~Twój przyjaciel Gieruś~

~Twój przyjaciel Gieruś~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 09:32:39

A ten wspaniały dzielnicowy pojawia się na miejscu zdarzenia jak

Tajemniczy Don Pedro szpieg z krainy Deszczowców.

I niesie swą pomoc nie patrząc na rany i niepogodę.

Cześć i chwała takim funkcjonariuszom!

Ciekawe czy wyleci za mataczenie :) :ph34r:  :) ???

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 11:17:16

To prosta sprawa, autem kierował kierowca!

#49 ~Rzecznik złotousty~

~Rzecznik złotousty~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 12:03:04

Wiemy kto prowadził samochód, ale że sprawa nie jest zawiła to czynności trwają 22 dni i jeszcze długo potrwają bo jak już wcześniej powiedziałem, sprawa nie jest zawiła. Póki co nie mogę wychodzić przed szereg i na razie nie mogę powiedzieć kto jechał tym samochodem bo wtedy sprawa na pewno byłaby zawiła.

Dobre to. Trochę zawiłe, ale dobre.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: :lol:                                                                                                                

Zgłosiłem rzecznika słupskiej policji do wiosennej edycji konkursu "Złote Usta". !!!!!!!

#50 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:38:11

Wczoraj w nocy milicja obywatelska zakłóciła spokój waląc do drzwi mieszkania o 1 w nocy gdzie mieszkali schorowani ludzie.Tłumaczenie dyżurnego z posterunku Reymonta,było takie:to chodziło głośne radio i nie róbcie dyskoteki,tyle w temacie.Tak powiedział podczas rozmowy telefonicznej.Chamstwo,milicyjna patologia,i tyle w temacie.

#51 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:38:29

Wczoraj w nocy milicja obywatelska zakłóciła spokój waląc do drzwi mieszkania o 1 w nocy gdzie mieszkali schorowani ludzie.Tłumaczenie dyżurnego z posterunku Reymonta,było takie:to chodziło głośne radio i nie róbcie dyskoteki,tyle w temacie.Tak powiedział podczas rozmowy telefonicznej.Chamstwo,milicyjna patologia,i tyle w temacie.

#52 ~osiol nad oslami~

~osiol nad oslami~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:02:02

To prosta sprawa, autem kierował kierowca!

ot i wszystko w temacie ! sprawa do rozwiazania miedzy wlascicielem auta i prowadzacym  .

Nikt policji nie wzywal wiec po kiego ta dyskusja ?

#53 ~Rzecznik OSP~

~Rzecznik OSP~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 14:20:25

[AKTUALIZACJA]

Od jednego ze strażaków, którzy pojawili się na miejscu wypadku w Gardnie Wielkiej, dowiedzieliśmy się, że strażacy na miejscu byli po 10 minutach. Dotarł tam cały zastęp strażaków OSP Gardna Wielka i zastał poszkodowanego leżącego obok samochodu i przykrytego kocami. 

#54 ~Bóg Wiatrów~

~Bóg Wiatrów~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 19:39:06

Beka z gardnianinów. Tam co drugi to pies. Bo ich bili za małego to teraz wielkie szychy. Myślę że prowadziła Marzena a pasażer chwycił ja za szufladę i to była chwilą zapomnienia i jeb po płocie u milionerow. Ja się pytam a gdzie byla stara Trukszynowa!??? Gdyby to było koło Araznej to już było by po sprawie. A tak wstyd na całą gminę. Hmmm Szkoda pasażera lecz jazda całe życie na krawędzi kiedyś się musiała skończyć. A i jeszcze ta wasza gardnienska straż pożarna wiecznie pijani

#55 ~Z~

~Z~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 00:00:42

Beka z gardnianinów. Tam co drugi to pies. Bo ich bili za małego to teraz wielkie szychy. Myślę że prowadziła Marzena a pasażer chwycił ja za szufladę i to była chwilą zapomnienia i jeb po płocie u milionerow. Ja się pytam a gdzie byla stara Trukszynowa!??? Gdyby to było koło Araznej to już było by po sprawie. A tak wstyd na całą gminę. Hmmm Szkoda pasażera lecz jazda całe życie na krawędzi kiedyś się musiała skończyć. A i jeszcze ta wasza gardnienska straż pożarna wiecznie pijani

Żenujący komentarz. Widać niski poziom komentującego, słownictwo ubogie, bezpodstawne przytyki, po co te rzucanie nazwiskami? Sprawa dla policji, a nie dla forumowiczów z kompleksami.

#56 ~Rzecznik OSP~

~Rzecznik OSP~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:41:13

[AKTUALIZACJA]

Od jednego ze strażaków, którzy pojawili się na miejscu wypadku w Gardnie Wielkiej, dowiedzieliśmy się, że strażacy na miejscu byli po 10 minutach. Dotarł tam cały zastęp strażaków OSP Gardna Wielka i zastał poszkodowanego leżącego obok samochodu i przykrytego kocami. 

Po tej aktualizacji u strażaków trwa ustalanie kreta który doniósł do Głosu Pomorza o wypadku. Na własną rękę kreta typuje dzielnicowy Giereś. :ph34r:  Podobno strażaki są rozjuszone na donosiciela-sygnalistę za nie dotrzymanie cichej umowy ze sprawcą wypadku. We wsi mówią że za parę flaszek mieli nie gadać jak naprawdę było tylko trzymać mordy w kubeł. :D

#57 ~krul wioski~

~krul wioski~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 15:28:47

Dziwne że prawie miesiąc mija od wypadku i policja nie może ustalić sprawcy. Jak się okaże że dzielnicowy Gieruś był na miejscu wypadku i zamataczył żeby prawda nie wyszła na jaw i jeszcze zrobił to dla korzyści to już po nim.

#58 ~Robert Kubica~

~Robert Kubica~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 11:31:58

Tak, przyznaję się to ja prowadziłem ten samochód. Zastąpili mnie na miejscu wypadku, żeby Williams nie rozwiązał kontaktu ze mną.
Teorie spiskowe nie mają granic. Wkoncu we wsi coś się dzieje, można więc wylać swoje żale i anonimowo oczerniać...

#59 ~Rzecznik OSP~

~Rzecznik OSP~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 13:19:05

[AKTUALIZACJA]

1. Kto pił w Oberży razem z poszkodowanym w wypadku?

2. Kto odwoził poszkodowanego do domu?

3. Kto ofierze wypadku udzielił pomocy i przykrył kocami?

4. Czy kocami poszkodowanego przykrywał sprawca wypadku, czy dzielnicowy Gieruś?

Czy sprawca wypadku był trzeźwy, a jeśli tak, to dlaczego uciekł z miejsca wypadku?

5. Od kogo Gieruś pożyczył koce o godzinie 3 w nocy?

Takie pytania zadają w Gardnie Wielkiej.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 12:59:40

1. Kto pił w Oberży razem z poszkodowanym w wypadku?

2. Kto odwoził poszkodowanego do domu?

3. Kto ofierze wypadku udzielił pomocy i przykrył kocami?

4. Czy kocami poszkodowanego przykrywał sprawca wypadku, czy dzielnicowy Gieruś?

Czy sprawca wypadku był trzeźwy, a jeśli tak, to dlaczego uciekł z miejsca wypadku?

5. Od kogo Gieruś pożyczył koce o godzinie 3 w nocy?

Takie pytania zadają w Gardnie Wielkiej.

Nie rozumiem mataczenia dzielnicowego Gierusia bo jak to? Przykrywał kocami ciężko rannego pasażera a kobiecie co prowadziła auto i spowodowała wypadek pozwolił w tym czasie uciec żeby sobie po cichu wytrzeźwiała? Nie rozumiem jeszcze dlaczego ciężko rannego pasażera zabrali do szpitala a kobieta co spowodowała wypadek podobno w ogóle nie ucierpiała. Jakaś pancerna ta kobieta jest. Czy to możliwe żeby dzielnicowy Gieruś z Gardny Wielkiej wziął w łapę za tuszowanie tej sprawy? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych