Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KSIĄDZ z Cecenowa ma 2 dzieci...

79 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 22:51:55

Hej hipo, myślę że tu się bardzo mylisz, jeśli ksiądz jest człowiekiem to niech się też weźmie za normalną robotę, bo przecież normalny człowiek, aby godnie żyć pracuje, a nie żeruje na ludziach. Niech idzie po pracę do urzędu pracy, a jak nie ma to niech wyjedzie za chlebem, niech zostawi swoją rodzinę, dzieci i zobaczy czy to taki miód.

#42 ~cegła~

~cegła~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 22:59:20

Hej hipo, myślę że tu się bardzo mylisz, jeśli ksiądz jest człowiekiem to niech się też weźmie za normalną robotę, bo przecież normalny człowiek, aby godnie żyć pracuje, a nie żeruje na ludziach. Niech idzie po pracę do urzędu pracy, a jak nie ma to niech wyjedzie za chlebem, niech zostawi swoją rodzinę, dzieci i zobaczy czy to taki miód.

#43 ~cygan~

~cygan~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 22:59:22

ej ciegiełka jestes

#44 ~cegła~

~cegła~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:03:32

Jestem cyganie,i myśle sobie ,że w kościele powinny być kasy fiskalne:)

#45 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:10:05

lepiej wescie sie za robotea anie o głupotach piszecie a co wam z garka wyrzera to nbyło niedawac jeden z drugim na tace a ksiac to nie człowiek

"Hipciu", takie proste i krótkie zdanie, a ""byków"" tyle, że Hiszpanie przez rok czasu
mogliby urządzać corridę. :D

#46 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:13:53

ten jedwabny to jakis filozof?

Oczywiście, gdyby tak oceniano "jedwabnego" w porównianiu z niejednym z Was, to nawet
może by i pretendował do nagrody Nobla. :D

#47 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:14:56

przez te kasy to polowa ksieży by zrezygnowala i moze nie byloby problemu ile maja dzieci bo byliby normalnymi mezczyznami

#48 ~Cegiełka~

~Cegiełka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:18:26

Oczywiście, gdyby tak oceniano "jedwabnego" w porównianiu z niejednym z Was, to nawet
może by i pretendował do nagrody Nobla. :D

Nie sądzę :D

#49 ~Cegiełka~

~Cegiełka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:23:59

"Hipciu", takie proste i krótkie zdanie, a ""byków"" tyle, że Hiszpanie przez rok czasu
mogliby urządzać corridę. :D

Czekijki on się zary poprawi może poszedł sprawdzić w słowniku, bo pewnie tez mu będziesz kazać:) :D

#50 ~ceiełka~

~ceiełka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:27:51

Czekijki on się zary poprawi może poszedł sprawdzić w słowniku, bo pewnie tez mu będziesz kazać:) :D

Ja normanie jestem w sioku, i co tery bedzie?

#51 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:30:34

Myślę, że za bardzo filozofia ci uderzyła do głowy i udajesz Sokratesa:)
:lol:

Całe szczęście, że żyję w czasach kiedy nie działa już "Święta Inkwizycja" i zniesiono
karę smierci.
Aż strach byłoby nawet się bać, że ktoś oskarży Cię, jako heretyka, lub nie czcącego
jakichś tam "bożków".
Brrr.

726 r. - W Rzymie zaczęto czcić obrazy.- Kosciol rzymski z Dziesięciu Boskich Przykazań usunął drugie, które brzmi:"Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach, pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył" - Otwarło to drogę do handlu medalikami, obrazami, szkaplerzami, krzyżykami, posągami itp . Przykazań jednak musiało pozostać dziesięć. Podzielił więc kościół ostatnie przykazanie, mówiące o niepożądaniu ani żony, ani osła, ani wołu, na dwie części i odtąd katolicy mają też Dziesięć Przykazań

Gdy miał 70 lat został oskarżony przez przywódcę demokratów Anytosa, mówcę Lykona i poetę Meletosa. Postawiono mu zarzuty: niewyznawania bogów, których uznaje państwo, wyznawanie bogów, których nie wyznaje państwo i psucie młodzieży. [...] Został skazany na karę śmierci, którą wówczas było wypicie trucizny.

Jednak mam szczęście. :D

Nie ten jedwabny to jakąś książkę napisał i chce nam narzucić przypadkowo żebyśmy poczytali, ale o co jemu tak naprawdę chodzi to nie wiem, kłóci się z tą cegiełką, ale chyba coś mu się pokręciło, zgubił wątek sprawy

Pudło.
Nic nie zgubiłem ani nie pokręciło mi się, jedynie temat, dzięki Wam został
poszerzony i bardziej rozbudowany.

Użytkownik je-2-bny edytował ten post 10 styczeń 2011 - 23:38:14

#52 ~Cegiełka~

~Cegiełka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:39:10

Całe szczęście, że żyję w czasach kiedy nie działa już "Święta Inkwizycja" i zniesiono
karę smierci.
Aż strach byłoby nawet się bać, że ktoś oskarży Cię, jako heretyka, lub nie czcącego
jakichś tam "bożków".
Brrr.

Jednak mam szczęście. :D

Całe szczęście,że jesteś szczęśliwym człowiekiem i że zyjesz za moich czasów a nie za św inkwizycji nawet i dobrze że z nami piszesz bo ci powiem, że niezły ubaw mam z Tobą weż coś ciekawego zaserwuj nie sadzisz że odbiegliśmy od tematu?

#53 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:42:27

Całe szczęście,że jesteś szczęśliwym człowiekiem i że zyjesz za moich czasów a nie za św inkwizycji nawet i dobrze że z nami piszesz bo ci powiem, że niezły ubaw mam z Tobą weż coś ciekawego zaserwuj nie sadzisz że odbiegliśmy od tematu?

Chyba odwrotnie.
Kończę zabawę, ale jednak można bez inwektyw, na wesoło podyskutować.
Prawda ???

#54 ~cygan~

~cygan~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:47:01

i co w końcu z tym ksiedzem?on ma wkoncu te dzieci czy nie?

#55 ~Cegiełka~

~Cegiełka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:50:09

Chyba odwrotnie.
Kończę zabawę, ale jednak można bez inwektyw, na wesoło podyskutować.
Prawda ???

Można, można to jesteśmy kwita, ja tobie ty mi i spotkamy się jutro.
Wiesz szczerze przyznam, że musiałam sprawdzić w słowniku co to te inwektywy hahahahah
dobry jestes dobry szacuneczek:)Pozdrawiam

#56 ~Cegiełka~

~Cegiełka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:57:35

Wiesz szczerze przyznam, że musiałam sprawdzić w słowniku co to te inwektywy hahahahah

A swoja drogą byś mógł zdradzić, jakiej ty fachury jesteś jedwabny:)
Ciekawią mnie twoje wypowiedzi, skąd w nich tyle filozoficznych przesłanek i etycznych.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 00:09:50

A swoja drogą byś mógł zdradzić, jakiej ty fachury jesteś jedwabny:)
Ciekawią mnie twoje wypowiedzi, skąd w nich tyle filozoficznych przesłanek i etycznych.

A te jedwabny może te by nam na kaszebskiej potańcówce coś wygłosił, tam jedzenia bedzie, chlip ze szmalcem i łogórki bedo, no i mlika tez przewiozo mówili tam chłopy.Może ty by ich tam troche podszkolił bo to takie nie wyucone, to by też tak troszku pofilizofowali.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 00:12:52

A te jedwabny może te by nam na kaszebskiej potańcówce coś wygłosił, tam jedzenia bedzie, chlip ze szmalcem i łogórki bedo, no i mlika tez przewiozo mówili tam chłopy.Może ty by ich tam troche podszkolił bo to takie nie wyucone, to by też tak troszku pofilizofowali.

o widzisz te ja nawet poprawnie napisać nie umiem:)

#59 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 12:14:18

Jeżeli, aż tak bardzo zależy Ci na tym, aby "pogwarzyć", to nie widzę problemu.
Swego adresu e-mail'owego nie ukrywam.
je2bny@gazeta.pl
Ja również pozdrawiam.

#60 ~roma~

~roma~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 01:03:51

witam...dzieci księży są wśród nas! Parafia Czarnocin w łódzkim też ma takiego jurnego wikarego Mariusza. Prawda jest taka ,że każda potwora znajdzie swego amatora ...szkoda tylko ,że tak grzmią z ambony ,że żyjemy w grzechu ,że nie bierzemy ślubu itd.,a sami niestety nie są lepsi.Kościół na świecie przechodzi kryzys ,a takie małe parafie jak nasza są tego żywym przykładem. Wierzę w Boga, ale nie w księży...szkoda ,że niektórzy uważają się za lepszych od zwykłych śmiertelników, bo swoją postawą tego nie okazują

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych