Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KSIĄDZ z Cecenowa ma 2 dzieci...

79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gfhgtgf~

~gfhgtgf~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2010 - 08:46:46

Jak to jest, że ksiądz z parafii w Cecenowie ma dwójkę dzieci... Rozumiem, że utrzymuje je z tego co dadzą na tacę? Samochód też ma z tej formy zarobkowania? ...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2010 - 20:46:52

Jak to jest, że ksiądz z parafii w Cecenowie ma dwójkę dzieci... Rozumiem, że utrzymuje je z tego co dadzą na tacę? Samochód też ma z tej formy zarobkowania? ...

Czarna szarańcza jak każda szarańcza musi spłodzić małą szarańczę i stąd te "owieczki boże".
Strój tego czarnego palanta to nic innego jak strój roboczy.
Alleluja i do przodu.

#3 ~ANTY_ksiądz_Cecenowo~

~ANTY_ksiądz_Cecenowo~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 15:31:06

A mnie dziwi,ze naród głupi i ciemny.Nic nie robiąw tej sprawie,władza kościelna milczy bo się boi,że nikt tam nie przyjdzie służyć ludziom!służyć a nie pracować!!!ale już się księżulek buduje pod Lęborkiem, BMW zatankuje i jest ok.alleluja!!narodzie głupi!!!

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 17:54:47

jak to ksiądz robotników wykorzystać chciał a jak mu nie poszło to wyzywał ich wszystkich od komunistów narzekał ze ludzie się nie chcą za robotę wsiąść na tace nie dają a co on myśli ze na komunistach jak on to mówi dalej będzie się wzbogacał jego dzieci będą żywic na pampersy już nie ma?? ha ha i jaki przykład daje katolika

#5 ~rokokoko~

~rokokoko~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 12:56:59

Ksiądz też człowiek i pobzykać mu się chce jak każdemu :) . Inna sprawa, że żeruje na ludziach wykorzystując stary układ. Ludzie sami winni , że ich karmią.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 18:13:17

I ja mam 2 dzieci nikt tego na forum nie pisze.

#7 ~blip~

~blip~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 18:38:31

I ja mam 2 dzieci nikt tego na forum nie pisze.

jeśli jesteś księdzem to możesz się przedstawić i też wzbudzisz sensację wartą uwagi

#8 ~blip~

~blip~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 18:40:29

a skoro nadal jest tam księdzem to widocznie ma posłuch u ludzi i pełne zrozumienie

#9 ~BógUrojony~

~BógUrojony~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 18:58:48

A mnie dziwi,ze naród głupi i ciemny.Nic nie robiąw tej sprawie,władza kościelna milczy bo się boi,że nikt tam nie przyjdzie służyć ludziom!służyć a nie pracować!!!ale już się księżulek buduje pod Lęborkiem, BMW zatankuje i jest ok.alleluja!!narodzie głupi!!!

Bo w tej sprawie można zrobić tylko jedno: zdelegalizować organizację.

a skoro nadal jest tam księdzem to widocznie ma posłuch u ludzi i pełne zrozumienie

Posłuch i pełne zrozumienie, szczególnie u płci pięknej ;)

#10 ~lipowra~

~lipowra~
  • Goście

Napisano 07 maj 2010 - 12:40:33

o odczucia księdza można by było się zapytać;)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 18:48:23

BEZ KOMENTARZA (...) zastanówcie się nad sobą ludzie <_<

#12 ~~słupszczanin~~

~~słupszczanin~~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 19:39:14

Proszę zwrócić uwagę że u normalnego chłopa w portkach to penis dalikatnie mówiąc. U księdza to grzechomierz. W ramach powołania i obpwiązków chętnie z niego korzysta.

#13 ~klechosyn~

~klechosyn~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 20:35:41

B) :wub: :wub: Jak już ma to powinien się określić albo rybka albo pipka. Niektórzy księża z naszego regionu zrzucili sutannę a niektórzy uważają że im wolno wszystko.

#14 ~GoośĆ~

~GoośĆ~
  • Goście

Napisano 29 maj 2010 - 20:02:27

Nie macie czym się zająć tylko o księdzu pisać ?
Właśnie teraz pokazaliście jakie z was katoliki .! :rolleyes:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 16:51:41

Jaki to ksiądz ? podaj imię.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 19:15:09

Czarna szarańcza jak każda szarańcza musi spłodzić małą szarańczę i stąd te "owieczki boże".
Strój tego czarnego palanta to nic innego jak strój roboczy.
Alleluja i do przodu.

Ksiądz kapelan z Ustki ma też dziecko. Ma się dobrze, matka i dziecko też.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 21:14:42

Ksiądz kapelan z Ustki ma też dziecko. Ma się dobrze, matka i dziecko też.

Czy to prawda?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 12:29:26

ten ksiądz to powiedział,, ze do seminarium poszedł po to by furami się wozic''!

#19 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2010 - 13:16:34

PRZECIEŻ to nie przeszkadza aby nadal był księdzem.

#20 ~;)~

~;)~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 16:10:39

Nie przeszkadza? Może i Twoim zdaniem nie, tylko powiedz jak ktoś taki może mnie pouczać o czystości, ważności ślubów i ich przestrzeganiu?? Celibat jest nieodłączny w wierze katolickiej, nie chce celibatu, niech zrzuci sutannę. Albo niech wszyscy wystąpią przeciw celibatowi i normalnie (jak pastor) utrzymuje swoja rodzinę, wychowuje dzieci i boryka się z problemami dnia codziennego. To jednak jest niemożliwe, bo w większości księża niewiele potrafią oprócz "bycia księdzem".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych