Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ksiądz nie chce ochrzcić dziecka :: zobacz komentowany artykuł

359 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~czesio~~

~~czesio~~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:44:39

Najśmieszniejsze jest to że dewianci i zboczeńcy umoralniają normalnych ludzi.....................................

#22 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:45:35

Jak by wyłożyli odpowiednią kasę to nie byłoby problemu. Na prawdę wiem co piszę.

a ile ???

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:46:37

drodzy rodzice nie chcecie dla siebie ni uszczesliwiajcie swego dziecka na siłe

Nikt nie mówi, że nie chce.

Ja zapytam- Ilu z Was wzięło ślub na szybko, po kryjomu, byle jak?

#24 ~hans~

~hans~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:48:42

bachleda Curus i Collin Farel też ślubu nie maja a dziecko chrzcił sam kardynał Dziwisz są widać równi i równiejsi, wystarczy kasa i juz sie jest dobrym chrześcianinem Obłuda KK nie zna granic!

#25 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:52:11

Szanowna MAMUSIU !!! Wspaniały list, ale pisany pewnie przez księdza lub zakonnicę. Nie daj sobą manipulować przez zgraję czarnych obłudników. Otrzymałaś zimny prysznic wylany z kubła. Nie proś ich o nic i nie poniżaj się przed nimi. To są tylko ludzie, którzy świetnie potrafią normalnych ludzi poniewierać, upokarzać i pod płaszczykiem wiary doić z pieniędzy. Za te pieniądze później, świetnie sobie układają życie prywatne. Swoje dzieci, mimo, że również poczęte w grzechu, bo bez ślubu kościelnego, mają ochrzczone. Jedna wielka ściema, fałsz i obłuda nimi kieruje. Tylko po to, abyś poszła do innego księdza i za ... odpowiednią opłatą, otrzymała z łaski pańskiej chrzest dla swojego dziecka, któremu tak, czy inaczej, zwisa jak pitolek, taki akt łaski ze strony watykańskich funkcjonariuszy. Daj sobie spokój i popędź, to całe czarne towarzystwo od siebie i swojej rodziny, bo, czy to się czarnym podoba, czy nie, to posiadasz pełnowartościową kochaną rodzinkę. Wypnij się na nich, idź do USC, weź ślub cywilny i żyj w szczęściu i zdrowiu do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej. Pamiętaj, że na chrzcie się nie skończy ... !!! NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ I OGŁUPIAĆ SIĘ PRZEZ CZARNĄ MAFIĘ W KIECKACH !!!!! :P To dla facetów w sukienkach !!!!!

#26 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:52:44

ksiądz nie jest tu Bogiem na ziemi i powinien dziecko ochrzcić , co do łamania zasad wiary przez rodziców dziecka nie wnoszę sprzeciwu ale on jako ksiądz powinien zrobić wszystko aby ta rodzina zbliżyła sie do Boga a nie od niego oddalała , a takim głupawym postępowaniem to robi.Owieczki do owocarni trzeba przygarniać a nie oddalać , dla innych to nauczka ze życie w grzechu nie popłaca

#27 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:54:19

brak ślubu to grzech ???????
Po pierwsze.
Kościół traci wiernych i takimi czynami za 50 lat nie będzie kościołów tylko muzea....i bardzo dobrze....
Nie jestem przeciwny wierze, ale jak czytam takie i inne informacje to zaczynam być...

Po drugie
Ten pseudo ksiądz , biznesmen i złodziej....jak najlepiej wiedzą mieszkańcy Duninowa już dawno powinien odejść na emeryturkę...ten człowiek jest nienormalny i tyle. Znam kilku księży z "powołania" i aż się chce z nimi rozmawiać, są bardzo inteligentni ,bezkonfliktowi i służą pomocą i radą....i oby takich jak najwięcej ,ale ten burak nadaje się do...

Z tego co wiem to nie ma problemu z chrztem dziecka nawet bez pozwolenia parafii.

Najlepszym rozwiązaniem jest....wybrać się na kilku godzinny rejs statkiem i poprosić kapitana. Kapitan statku może udzielić ślub, chrzest itd. ponieważ to on jest "bogiem" na pokładzie :).

Pozdrawiam młodych rodziców

#28 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:54:34

Nikt nie mówi, że nie chce.

Ja zapytam- Ilu z Was wzięło ślub na szybko, po kryjomu, byle jak?

jak chcecie ? przez dwa lata wam sie nie udało ??? ten gosc z koszalina powiedział o co biego mylicie ślub z impreza po ślubie. ja taz nie sram kasa i dlatego nie jeżdze czerwonym ferari tyko gruchotem takie zycie jak nie masz na impreze po slubie w sobieskim na 500 osób to zrób w remizie dla 20 tez bedzie fajnie i zaoszczedzis. powodzenia

#29 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:54:35

Ja też miałam problem z ksiedzem z Ustki ,żyje w nieformalnym związku i jest mi z tym dobrze a jak sie ksiedzu nie podoba........my ochrzciliśmy nasze maleństwo w Koszarach bez zadnych problemów,uważam że ksiądz nie ma prawa decydować ochrzci czy nie ochrzci...moze za mało dostał w kopercie,wszyscy powinni być równi wobec Boga!!!!

#30 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:55:19

Wspaniały list, ale pisany pewnie przez księdza lub zakonnicę

Pisany przeze mnie...i z serca.
Co do reszty wypowiedzi- zaczynam się nad tym zastanawiać, bo brakuje mi już sił, by walczyć w sprawie z góry przegranej. Tak to jest, gdy dostajemy wyrok bez możliwości obrony...

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:56:33

Księdzu zależy tylko i wyłącznie na kasie jakby przyszli i położyli z 1500zł na stół to by było bez problemu ja znam tez tego księdza i ta nie jest człowiek którego można podziwiać i poważnie brać. Znam wiele par które chodzą do kościoła mają dzieci bez ślubu i znam tez księżny którzy są dobrymi ludźmi i znają problemy innych, a ks. Jerzy Wyrzykowski nie zasługuje na miano proboszcza jakiej kol wiek parafii dziwie się ze Kuria Biskupia przymyka oczy na to jakim "księdzem" on jest. Ksiądz nie jest on ubliżania wytykania palcami zniechęcania do wiary ... powinien być przykładem wsparciem osobą "przyjacielem"!
Co nie którzy piszą tu na tym forum wielkie bzdury które nie powinny być dopuszczone. jestem ciekawa jak by te osoby się zachowały jak by im przytrafiło się coś takiego. Ta para się kocha są przykładnymi ludźmi parafianami a ksiądz robi im pod górkę założę się ze udzielił nie jednego chrztu ludziom którzy nie są choć w połowie tacy jak Ta para! i tu powinien się zastanowić!!!!

3mam kciuki by odpowiedz Biskupa była pozytywna i zadowalająca rodziców i nie krzywdząca przede wszystkim Małego Aniołka
Pozdrawiam Anja

#32 ~bysio~

~bysio~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:58:06

PRZEPRASZAM czy uprawianie czarów i publiczne głoszenie bzdetów nie podlega karze, czy aby "kk" nie powinien być już dawno zdelegalizowany?

#33 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:58:44

no tak , znowu ks. Wyrzykowski robi problem
On sie nie nadaja na księdza, chce tylko zarobić na ich ślubie (moze i sale wtedy u niego wynajmną za 1000zł)
ja swoja córke ochrzciłam i nie mialam z tym problemu, choc tez niemam ślubu i
nie miałam zadnego papierka na pozwolenie na chrzest w innej parafii
Jak mu ktoś włazi w d.. jak , to zrobi wszystko, nie patrząc co w Biblii napisane
TAKI Z NIEGO KLECHA
Mam nadzieje ze uda wam sie znależć ksiedza który wam ochrzci waszego malutkiego aniołka,
TRZYMAM KCIUKI!!!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:59:48

tu przede wszystkim chodzi o kasę o nic więcej !!!!!!

#35 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 09:01:49

jAK KSIĄDZ MÓGŁ POWIEDZIEĆ ŻE DZIECKO ZOSTAŁO POCZĘTE W WYNIKU GWAŁTU!!!!!!!!!!!SKOŃCZYŁY SIE TE CZASY ŻE NA WSIACH KSIĄDZ RZĄDZI I MA ZAWSZE RACJE JAK TAK BEDA KSIĘŻA POSTEPOWAC CORAZ MNIEJ LUDZI BEDZIE CHODZIŁO DO KOŚCIOŁÓW........SMUTNE TE SŁOWA KSIĘDZA.

#36 ~wdzięczna~

~wdzięczna~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 09:02:24

NIE UOGÓLNIAJCIE BO KRZYWDZICIE !!! W jednej parafii w słupsku (nie bede robic reklamy) dali ślub ochrzcili dziecko złotówki nie wzieli i jeszcze zapytali czy pomocy nie porzebuje. nie uogólniajcie.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 09:03:06

są przykładnymi ludźmi

Anju, przykładni, to my nie jesteśmy, bo chcemy wziąć ślub kościelny, gdy będziemy na to gotowi.. Kolejna sprawa- zła ze mnie parafianka, bo nie przynoszę koperty w zębach i nie błagam na kolanach, a słysząc jak ksiądz mnie oczernia nadstawiam drugi policzek..
Cyba pora z tym skończyć. zmienić parafię? Przeprowadzić się? Nie wiem, nie wiara jest problemem a interesowność proboszcza..

#38 ~czubi36~

~czubi36~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 09:03:32

LUDZIE!!! Ta ludzkość całkiem już traci wartości moralne. Nie dość że żyją nie po Bożemu to jeszcze żądają chrztu, czyli chcą oddać to dziecko w Boże prowadzenie. Najpierw sami powinni się UMORALNIĆ biorąc ślub, a potem mogą umoralniać dziecko. Pewnie - wina księdza, akurat. Dobrze że jeszcze są na świecie księża którzy Biblię czytają i wiedzą co to grzech!

A GDZIE WARTOŚCI MORALNE KSIĘŻY ?......ZAPYTAJ W POZNANIU TAM WIEDZĄ CO TO GRZECH.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 09:03:40

popieram ksiedza - żyjecie panstwo wg zasady ,,róbta co chceta,jaqkoś to bedzie ,, a niestety,jesli sie jest w społeczności to nalezy
przestrzegac zasad tam panujacy Kosćioł to instytucja do ktorej przynaleznosc jest zaszczytem,ale tez wymaga przestrzegania
zasad zawartych w katechizmie i zycia wg pisma sw.

LUDZIE!!! Ta ludzkość całkiem już traci wartości moralne. Nie dość że żyją nie po Bożemu to jeszcze żądają chrztu, czyli chcą oddać to dziecko w Boże prowadzenie. Najpierw sami powinni się UMORALNIĆ biorąc ślub, a potem mogą umoralniać dziecko. Pewnie - wina księdza, akurat. Dobrze że jeszcze są na świecie księża którzy Biblię czytają i wiedzą co to grzech!

I to są właśnie przykłady ludzkiej ciemnoty, która wierzy w święty kościół i jego przedstawicieli w czarnych sukienkach !!!!!!!!!!!!!!!!!! Księża niech policzą swoje dzieci, a potem niech odmawiają chrztu DZIECKU, KTÓRE JEST NICZEMU WINNE.... Wstydzcie się księżulkowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 09:06:23

Niech skorzystają z usług kapelana wojskowego w Kościele Garnizonowym. Tam jeszcze są normalni księża i nie potrzebuja zgody z innej parafii. Wiem bo tez byłem w takiej sytuacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych