Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KRZYKI Na Osiedlu Niepodległości i w miescie

156 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~republikanin~

~republikanin~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 21:10:51

ty lepiej gościu dzieci pilnuj bo same z prochem pod nosem biegają znasz ich że tak mówisz nie więc japa chamie to raz , ja jakoś mieszkam na osiedlu i sie ich nie boje pozatym nie słyszałem żeby kogoś pobili a że krzykną czasem lub teraz żucą snieżke to co znajdzcie im lepsze zajecie bo w miastku nie ma nic to mają na telebim iść na rogu reklamy ogladać ,zima na całego ktos pomyslał chociaz o jakims lodowisku nic jak zwykle atarkcji zero to się dziwią zaraz pewnie 10 osob napisze że sa sekcje sporotwe ale trening trwa dwie trzy godziny dziennie a reszta czasu co nie każdy siedzi jak aspołeczniak w domu opp vl rules

TAK TRZYMAJ , W KOŃCU KTOŚ ROZSĄDNIE NAPISAŁ

W MIASTKU NIE MA NIC DLA MŁODZIERZY SPORT TO NIW WSZYSTKO

RAMION MA MŁODYCH W du*** I ON PONOSI WINE .NIECH ZACZNIE BYĆ WŁODZARZEM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA A NIE DLA KASY

#22 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 21:13:17

Policja to też ludzie. Po prostu się boją. Na osiedlu mieszkają radni ale to radni ze Słuzby Bezpieczeństwa PRL. więc co się dziwić? Oni takie krzyki lubią a może im to pasuje? Któż to wie? Dlatego nie reagują. Ot i cała filozofia...

"Policja to też ludzie. Po prostu się boją." Ty chyba śmieszny jesteś. Równie dobrze mogłeś napisać że strażacy to też ludzie i się boją... Tylko w takim razie po co decydowali się na taki zawód ? Może wyjaśnisz?

#23 ~wlodi24~

~wlodi24~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 09:09:51

Moze jestes jednym z nich pozorancie i dlatego piszesz te brednie. Lodowisko dla nich ? Nie bądź śmieszny ich to akurat zainteresuje ha ha. Oni wolą chodzić po mieście i drzeć mordę i rozwalać co popadnie bo tak im się podoba.. Masz klapki na oczach człowieku.

pozorancie pseudogościu to nie ja chowam sie za forum i płacze że krzyczą na osiedlu maja pare w krtani niech krzyczą a czy jestem jednym z nich tak ale i nie pozwole żeby jakiś pseudoczłowiek im ubniżał. O lodowisko nie chodziło tylko dla nich dla wszystkich ogółu baranie choć podejrzewam że też by tam zaszli z nudów bo w miastku teraz jedyna atrakcja to iśc się najebać albo porzucać snieżkami czy petardami zreszta tak jest co roku. A co do klapek to nie wiem kto je ma bo widzisz tylko wine w nich że tak robią a powiedz skoro taki mądry jesteś pseudoencklopedio co mają robić znajdź im ciekawsze zajęcie

#24 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 11:34:00

Krzyczą bo lubią lepiej podrzeć ryja na rejonie niż walić torebki czy dopuszczać się gwałtu, ( najlepiej to nic ) ale nie ma tak dobrze, hehe w obu przypadkach Policja jest bezradna? CHYBA SAMI NA TĄ BEZRADNOŚĆ PRACUJĄ. MAM Propozycję ustawmy jakieś małe rozgrywki mogą być czysto sportowe niech policja wybierze konkurencje to i weżmiemy wspolnie udział w taki oto sposób beda niezachwiane relacje z kolegami po fachu. ustawmy mecz u P. Kowalewskiego ryczący vs ścigający . Pozdro chłopaki

czekam na odpowiedz hejterzy

#25 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 11:37:49

pozorancie pseudogościu to nie ja chowam sie za forum i płacze że krzyczą na osiedlu maja pare w krtani niech krzyczą a czy jestem jednym z nich tak ale i nie pozwole żeby jakiś pseudoczłowiek im ubniżał. O lodowisko nie chodziło tylko dla nich dla wszystkich ogółu baranie choć podejrzewam że też by tam zaszli z nudów bo w miastku teraz jedyna atrakcja to iśc się najebać albo porzucać snieżkami czy petardami zreszta tak jest co roku. A co do klapek to nie wiem kto je ma bo widzisz tylko wine w nich że tak robią a powiedz skoro taki mądry jesteś pseudoencklopedio co mają robić znajdź im ciekawsze zajęcie

Ubliżał ?? gościu jesteś śmieszny zejdź na ziemie. Ile oni mają lat to nie są malutkie dzieci człowieku niech sobie sami zajęcie znajdą zamiast łazić po nocach drzeć ryj i z nudów przewracać śmietniki na chodnik. To że nie mają zajęcia nie znaczy że muszą rozpier.. bo im się tak podoba i zakłócać ciszę nocną. Bawcie się dalej.

#26 ~wlodi24~

~wlodi24~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 12:11:49

Ubliżał ?? gościu jesteś śmieszny zejdź na ziemie. Ile oni mają lat to nie są malutkie dzieci człowieku niech sobie sami zajęcie znajdą zamiast łazić po nocach drzeć ryj i z nudów przewracać śmietniki na chodnik. To że nie mają zajęcia nie znaczy że muszą rozpier.. bo im się tak podoba i zakłócać ciszę nocną. Bawcie się dalej.

co do śmietników to bym sie wstrzymał z tym ze to oni fakt jest taki że pokrzyczec lubia ale rozpierduchy nie robia pozatynm powiedz kiedy kogos pobili skoro tak na nich narzekasz małe dzieci nie sa fakt masz racje dlatego są świadomi tego co robia a fakt jest taki że w miastku jak nie masz kasy zeby wyjechac do wiekszego miasta to bedziesz siedział sie i nudzil a to nuda wbija głupote do głów tacy jak ty to połowe społeczenstwa za kratami by trzymała, tak wiem wszystko w koło przeszkadza idz do koscioła sie pomódl za siebie z mocherkami moze pomoze naprostowac twój komunistyczny umysł

a co do meczu ryczący kontra scigający nie wiem czy miało by sesn bo pewnie nasza władza wlpeila by chłopaka mandaty za przekroczenie predkosci na boisku albo za zakłucanie ciszy bo za głosno krzykna podaj

Użytkownik wlodi24 edytował ten post 14 grudzień 2010 - 12:14:29

#27 ~psikot~

~psikot~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 13:13:54

włodi 24 nie badz taki cwaniaczek bo cie siekierką wbije do pieca w garażu razem z resztka drzewa.

#28 ~szczekaczka~

~szczekaczka~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 13:22:00

A mi w szkole zawsze powtarzali, że inteligentni ludzie sie nie nudza ... Hmmm, mysle, ze troche prawdy w tym jest.

#29 ~MARIKA~

~MARIKA~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 19:16:06

hehehe

#30 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 19:39:29

Ludzie tylko błagam nie piszcie o nudzie-jeżeli ktoś chce coś robić zawsze znajdzie zajęcie i wcale nie musi to być pijaństwo, ćpanie czy dzikie wrzaski. Podobno nie macie pieniedzy, a mam pytanie czy ktoś z Was wpadł na pomysł aby wynająć się do odśnieżania- przecież właściciele domków jednorodzinnych jeżeli pracują to nie mają kiedich obowyi tego robić a ciąży na nich obowiązek odśnieżania chodnika wzdłuż ich posesji, wielu pewnie byłoby zainteresowanych odśnieżeniem podjazdów do garażu czy parkingu. Ale komu się chce tak męczyć lepiej poużalać się na system, na cały świat tylko najlepiej niczego nie wymagać od siebie.

#31 ~OnA~

~OnA~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 08:46:56

ha! o co wam chodzi ludziee!! Skąd ta pewność że oni nie pracują??!! Po prostu nudzą się wieczorami. Poza tym nie wydaje mi się, że krzykiem można komuś zrobić krzywdę... Weźcie najpierw spójrzcie na siebie a później innych oceniajcie!!

#32 ~wlodi24~

~wlodi24~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 09:49:20

Ludzie tylko błagam nie piszcie o nudzie-jeżeli ktoś chce coś robić zawsze znajdzie zajęcie i wcale nie musi to być pijaństwo, ćpanie czy dzikie wrzaski. Podobno nie macie pieniedzy, a mam pytanie czy ktoś z Was wpadł na pomysł aby wynająć się do odśnieżania- przecież właściciele domków jednorodzinnych jeżeli pracują to nie mają kiedich obowyi tego robić a ciąży na nich obowiązek odśnieżania chodnika wzdłuż ich posesji, wielu pewnie byłoby zainteresowanych odśnieżeniem podjazdów do garażu czy parkingu. Ale komu się chce tak męczyć lepiej poużalać się na system, na cały świat tylko najlepiej niczego nie wymagać od siebie.

po pierwsze nikt nie napisał ze nie ma kasy i płacze choc ile by nie było to i tak jest za mało po drugie każdy pracuje wiec chodzi o to ze wieczorami czy popołudniami nie ma co robic w miastku tylko iśc i zalegać w jakimś barze (nie wiem czy wytrzymam taki zastrzyk adrenaliny na raz) po trzecie odsnieżać chodniki i samochody zarobasów nie głupi pomysł ale zeby zrobić takie cos trzeba sie zareklamować i nawet jesli sie uda to znając nasz kraj dojebią taką karą za brak działalnosci gospodarczej że ... powiedz że się myle w tym ostatnim argumencie a w mieście gdzie społeczników nie brakuje daje sobie tydz takiego odsniezania i ktos podpier...

#33 ~Marianek~

~Marianek~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 10:56:28

po pierwsze nikt nie napisał ze nie ma kasy i płacze choc ile by nie było to i tak jest za mało po drugie każdy pracuje wiec chodzi o to ze wieczorami czy popołudniami nie ma co robic w miastku tylko iśc i zalegać w jakimś barze (nie wiem czy wytrzymam taki zastrzyk adrenaliny na raz) po trzecie odsnieżać chodniki i samochody zarobasów nie głupi pomysł ale zeby zrobić takie cos trzeba sie zareklamować i nawet jesli sie uda to znając nasz kraj dojebią taką karą za brak działalnosci gospodarczej że ... powiedz że się myle w tym ostatnim argumencie a w mieście gdzie społeczników nie brakuje daje sobie tydz takiego odsniezania i ktos podpier...

Zostawcie tego ignoranta :)

#34 ~NazA~

~NazA~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 11:01:36

pier***e rząd, prezydenta, ministrów, polityków
zrobili z moich bliskich ku*** alkoholików
nie będę się już więcej prosił i litował
co moje wezmę siła będę ku*** rabował
bo życie to nie bajka, to ku*** twarda walka
być pieprzonym twardzielem to dla nas normalka
stary człowiek po śmietnikach buszuje jak pies
no powiedźcie politycy co to ku*** jest

#35 ~wlodi24~

~wlodi24~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 11:54:23

Zostawcie tego ignoranta :)

przedstaw kontrargumenty gosci a nie "ignoranta" jak bym był ignorantem to bym nie pisał

#36 ~jp~

~jp~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 12:01:30

policja sama wykorzystuje swoja wladze, my dobrze wiemy o tym i to widzimy, wiele razy kogos pobili albo straszyli, jak jest wieksza grupka to sie boja podejsc a tak to cwaniaki, jestem z osiedla i nigdy nich z nich mi nic niezrobil, a to ze ktos drze ryja i wola jp itp to jego zdanie, zyjemy niby w wolnym kraju, duzo sama legalizacja by zmienila, mozesz siedziec w piwnicy i pic piwo aby oni sie ciebie nie czepiali, to nawet po piwnicach lataja sami sie o to prosza jp

#37 ~NazA~

~NazA~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 12:06:22

policja sama wykorzystuje swoja wladze, my dobrze wiemy o tym i to widzimy, wiele razy kogos pobili albo straszyli, jak jest wieksza grupka to sie boja podejsc a tak to cwaniaki, jestem z osiedla i nigdy nich z nich mi nic niezrobil, a to ze ktos drze ryja i wola jp itp to jego zdanie, zyjemy niby w wolnym kraju, duzo sama legalizacja by zmienila, mozesz siedziec w piwnicy i pic piwo aby oni sie ciebie nie czepiali, to nawet po piwnicach lataja sami sie o to prosza jp

Dokladnie kiedys gdy nie ganiali za trawke i alko bylo wszystko w porzadku siedzialo sie w parku piwo wypilo nie darlo ryje teraz to jest po prostu dzungla silniejszy wygrywa slaby odpada jest to protest wobec temu co sie dzieje

#38 ~jp~

~jp~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 12:07:00

i wszystkie konfitury i firanki,skoro jest wam tu zle i tak sie boja,nie musicie tu mieszkac i innym truc zycie, jest wam tu zle i tak sie ich boicie?! poprostu przeprowadzcie sie a nie szukacie problemow i je komus robicie

#39 ~psikot~

~psikot~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 12:17:11

przedstaw kontrargumenty gosci a nie "ignoranta" jak bym był ignorantem to bym nie pisał

Tak sobie tłumacz.

#40 ~NazA~

~NazA~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 12:21:51

Ćpun zawsze będzie ćpunem :D

Jak bys poszedl z swoim synem do kolegow ciekawe o czym bys z nimi gadal bys byl wapniakiem .. po 2 jezeli jestes mlody nie mow ze nie paliles trawy wiec jestes cpunem ...

"Osoba dosyć regularnie i często zażywająca narkotyki - nie możemy nazwać ćpunem osoby która zażywa raz na jakiś czas, to tak jakby alkoholikiem nazwać kogoś, kto pije w weekendy na imprezie.
Stereotypem ćpuna jest osoba uzależniona od heroiny, w taniej szacie, stojąca na dworcu i żebrząca o pieniądze. Dno społeczne z którego nie ma wyjścia" Wiec pozdro Alkoholiku Cpunie Seksoholiku osoba uzalezniona od masturbacji Cpania benzyny podczas gdy wlewasz do baku

Pozdro dla prawdziwych

Spirytus jest fajny
Najgorsze są jojty
Przeludnienia w więzieniach
W budżecie luki
Głos młodego pokolenia
Wy chcecie zagłuszyć
Niech się każdy sam uczy
Ma własny instynkt
Na ******** są akcje
Nie biore jestem czysty
Zażywasz przegrywasz