Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KRZYKI Na Osiedlu Niepodległości i w miescie

156 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~.......~

~.......~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 10:52:44

Jestem matką 2 Dzieci, boje się nocami przechodzić koło Osiedla Niepodległości, często wracając z pracy można zauważyć grupe okolo 10 osób które krzyczą w niebogłosy, wyzywaja policje,krzycac uzywaja wularyzmow, czesto idac sama jestem w strachu, policji nie widac (odnosze wrażenie jak by to ludzi nie obchodziło, a przeciez źle sie dzieje) to nie są zwykle krzyki... Osoby te nie umią się zachować w otoczeniu trzeba je odizowlować, moze znajdzie sie wkońcu ktoś kto im buźki na kłodki zamknie nim stanie się tragedia!!!!!

#2 ~Bliski~

~Bliski~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 11:17:57

Ryczą jak po...bani ćpuny pier.. a POLICJI brak czyżby bali się grupki idiotów ? W końcu na prawdę może komuś stać się krzywda. Może sam komandir powinien wybrać się na osiedle? Podobno też patroluje miasto

#3 ~PAN~

~PAN~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 11:58:23

Trzeba POGONIĆ Z MIASTKA CHOŁOTE popier***e ń ców NIECH TĄ SPIERD.... BRUDASY , SMIERDZI OD NICH NA sto metrów , ten pryszczaty jest najlepszy wygląda jak krasnal :D

#4 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 12:41:15

który to pryszczaty ?

#5 ~lili~

~lili~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 22:46:06

.

#6 ~jacho~

~jacho~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 06:35:08

policja też sie boi no co wy..... ;)

#7 ~POSZKODOWANY~

~POSZKODOWANY~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 09:14:21

Mnie spisują , a idioci 20 metrow daj się drą i im nic n ROBIĄ!!! Jakim Prawem MNIE SPISUJĄ PYtAM SIĘ JaKIM PRAWEM!!! A NAPEWNO SŁYSZELI KRZYKI I RYCZACE WULGARYZMY - DO NICH NIC NIE MAJA - BOJĄ SIĘ GÓWNIARZY TAK MI SIĘ ZDAJE

#8 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 12:15:50

Widocznie miastecka wielka policja boi się bandy deb***i. Potrafią tylko przyczepić się do jakiegoś pijaka a tacy z nich bohaterzy podobno. W dwóch na dziesięciu nie wyjdą przecież to logiczne. I przez bohaterską miastecka policję grupka popaprancow czuje się bezkarna.

#9 ~szajkanalini jp~

~szajkanalini jp~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 14:04:23

...

Lepiej żebyś z tym zenującym poziomem wypowiedzi się tu więcej nie wypowiadał...

#10 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 20:06:44

.

#11 ~Min-taj~

~Min-taj~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 20:16:49

policja też sie boi no co wy..... ;)

Policja to też ludzie. Po prostu się boją. Na osiedlu mieszkają radni ale to radni ze Słuzby Bezpieczeństwa PRL. więc co się dziwić? Oni takie krzyki lubią a może im to pasuje? Któż to wie? Dlatego nie reagują. Ot i cała filozofia...

#12 ~kapsel~

~kapsel~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 21:36:33

Wiecie co? Jestem mieszkańcem Miastko od ponad 30 lat powiem tak jak na miejscu osiedla Niepodległości było wysypisko !To był święty spokój :) Jak postawili bloki i spędzili tam cały PGR z wiosek ,na co liczycie? Na porządną postawę Miastczan ???? Nieeee ,na PGR :(

#13 ~lp~

~lp~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 10:03:38

mnie to juz nawet nie robi

#14 ~szajkanalini jp~

~szajkanalini jp~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 15:25:14

.

#15 ~szajkanalini jp~

~szajkanalini jp~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 16:19:54

...

#16 ~wlodi24~

~wlodi24~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 16:25:27

Ryczą jak po...bani ćpuny pier.. a POLICJI brak czyżby bali się grupki idiotów ? W końcu na prawdę może komuś stać się krzywda. Może sam komandir powinien wybrać się na osiedle? Podobno też patroluje miasto

ty lepiej gościu dzieci pilnuj bo same z prochem pod nosem biegają znasz ich że tak mówisz nie więc japa chamie to raz , ja jakoś mieszkam na osiedlu i sie ich nie boje pozatym nie słyszałem żeby kogoś pobili a że krzykną czasem lub teraz żucą snieżke to co znajdzcie im lepsze zajecie bo w miastku nie ma nic to mają na telebim iść na rogu reklamy ogladać ,zima na całego ktos pomyslał chociaz o jakims lodowisku nic jak zwykle atarkcji zero to się dziwią zaraz pewnie 10 osob napisze że sa sekcje sporotwe ale trening trwa dwie trzy godziny dziennie a reszta czasu co nie każdy siedzi jak aspołeczniak w domu opp vl rules

#17 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 16:44:37

Wiecie co? Jestem mieszkańcem Miastko od ponad 30 lat powiem tak jak na miejscu osiedla Niepodległości było wysypisko !To był święty spokój :) Jak postawili bloki i spędzili tam cały PGR z wiosek ,na co liczycie? Na porządną postawę Miastczan ???? Nieeee ,na PGR :(

Na osiedlu mieszkaja różni ludzie. Kulturalni, grzeczni t tacy, co za nic mają wszelkie zasady dobrego wychowania. Żadna policja, żaden samorząd nie zaprowadzi tu porządku jeśli ludzie będą się tak zachowywać, jak obecnie./chodzi to o tych niewychowanych/

#18 ~szajkanalini jp~

~szajkanalini jp~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 16:48:57

...
Dzieciaku, do lekcji się weź lepiej, większy pożytek będzie...

#19 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 20:58:23

;)

#20 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 21:09:56

ty lepiej gościu dzieci pilnuj bo same z prochem pod nosem biegają znasz ich że tak mówisz nie więc japa chamie to raz , ja jakoś mieszkam na osiedlu i sie ich nie boje pozatym nie słyszałem żeby kogoś pobili a że krzykną czasem lub teraz żucą snieżke to co znajdzcie im lepsze zajecie bo w miastku nie ma nic to mają na telebim iść na rogu reklamy ogladać ,zima na całego ktos pomyslał chociaz o jakims lodowisku nic jak zwykle atarkcji zero to się dziwią zaraz pewnie 10 osob napisze że sa sekcje sporotwe ale trening trwa dwie trzy godziny dziennie a reszta czasu co nie każdy siedzi jak aspołeczniak w domu opp vl rules

Moze jestes jednym z nich pozorancie i dlatego piszesz te brednie. Lodowisko dla nich ? Nie bądź śmieszny ich to akurat zainteresuje ha ha. Oni wolą chodzić po mieście i drzeć mordę i rozwalać co popadnie bo tak im się podoba.. Masz klapki na oczach człowieku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych