Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

146 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kurier~

~Kurier~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 06:37:45

Jak kurierzy, którzy akurat w sezonie maja 2x wiecej pracy będą pracować, jeśli miasto zamknie ulicę Marynarki Polskiej. Mamy nosić ciężkie paczki, czsami nawet po kilkanaście sztuk do jednego punktu na tej ulicy. Przecież to będzie jakaś masakra, bo i tak w sezonie wracamy do domów późno, a teraz jeszcze takie utrudnienie...

#2 ~MATEUSZ~

~MATEUSZ~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:18:35

Czyli ul. Kosynierów ma spełnić oczekiwania biznesmenów przy ul Marynarki Polskiej  a mieszkańcy  kosynierów gehennę , Rada nie widzi że budynki przy kosynierów stoją 1lub 1.5 metra od ulicy a jak mieszkańcy tej ulicy wyjadą z swoich posesji .ZASŁANIANIE SIĘ ŻE IMPREZY ORGANIZUJECIE NA UL.MARYNARKI POLSKIEJ  ILE DWIE NA CAŁY SEZON    KOMU WY TO ROBICIE 2LUB 3-BIZNESMENÓW MAM WYMIENIĆ          TO ZAMKNĄĆ UL.MARYNARKI POLSKIEJ I UL. KOSYNIERÓW    A HOTELE  PENSJONATY TO CO   JAKA RADA TAKIE RZĄDY

#3 ~Kosynierów~

~Kosynierów~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:56:39

temat fajny, ale łatwo się decyduje tym, którzy w tym rejonie nie mieszkają. Dostawy, przesyłki, dojazd do posesji, goście obiektu (w tym Ci z upośledzeniem). Komplikacji jest sporo i jestem ciekaw, czy wszystkie te rzeczy rada i ratusz widzi/bierze pod uwagę.

Jazda Kaszubską, Małą, Beniowskiego, itp w sezonie to koszmar, a brak logicznego objazdu to strzał w kolano przy tak obszernym pomyśle i to na 3 miesiące! Zróbcie ul. Portową to może i pomysł będzie bardziej racjonalny.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 08:13:34

"by żyło się lepiej"
Tylko komu?

#5 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 09:10:09

Super!!! Jestem za!!! Zostawić dojazd dla zaopatrzenia kurierów mieszkańców. Koniec. Jakoś w innych miastach sobie radzą np Zakopane Łódź Sopot Gdańsk ... A przynajmniej można spokojnie spacerować.

#6 ~Kosynierów~

~Kosynierów~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 09:38:59

Super!!! Jestem za!!! Zostawić dojazd dla zaopatrzenia kurierów mieszkańców. Koniec. Jakoś w innych miastach sobie radzą np Zakopane Łódź Sopot Gdańsk ... A przynajmniej można spokojnie spacerować.

Tak, ale tam ograniczenie obowiązuje przez cały rok i nie jest od wczoraj. Tu będzie dużo zamieszania, a możliwości są marginalne ze względu na charakter danych ulic. Powinna iść (tak jak jest w planach) alternatywa dla Marynarki Polskiej, czyli ul. Portowa gdzie większość ruchu kierowałaby się dwoma pasami, a jedynie poboczne ulice pełniłyby zasilenia dojazdowe do zabudów - tak to właśnie zostało rozwiązane w Darłowie na Powstańców Warszawskich, a w Gdańsku Tkacka, Kołodziejska i Piwna mimo formy deptaku i tak sprawia problemy bo mieszczą się w głębi jak proponowane drogi w Ustce do objazdu.

#7 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 09:41:25

To sobie spaceruj nad morzem promenadą czy w parkach. Tyle jest cudownych miejsc, że nie koniecznie musi to tamować i blokować komunikację w mieście.

#8 ~Zoja~

~Zoja~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 09:44:21

Spacerować lepiej bulwarem portowym niż ulicą i utrudniać ludziom życie.

#9 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 09:52:35

Co za głupi znowu pomysł.
Co roku ta sama akcja.
Po co i dlaczego?
Tylko żeby utrudnić wielu ludziom dojazdy do domu, zaopatrzenie, dojazd wczasowiczów do małych pensjonatów (juz do tej pory mieli problemy), dojazd kurierem, dowóz starszych wczasowiczów i kuracjuszy w pobliże może (To co zamknąć ich daleko od morza czy niech wędrują kilometrami i po drodze umierają z wycienczenia).
I to wszystko dla 3 czy 4 portfeli.

#10 ~Matriks~

~Matriks~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 09:58:05

Chartrock
To może od razu całą starą Ustkę zamknąć A wszyscy przed miastem zostawią samochody, oczywiście mieszkańcy też i będą dymać na pieszo na falochron po to tylko chyba żeby się utopić
Wsadźcie sobie ten pomysł głęboko...

#11 ~kieroFca~

~kieroFca~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 18:35:37

ludzie zobaca co sie dzieje na drodze z ustki na jaroslawiec i  wyjada raz dwa do leby rowow

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 19:03:58

Jak kurierzy, którzy akurat w sezonie maja 2x wiecej pracy będą pracować, jeśli miasto zamknie ulicę Marynarki Polskiej. Mamy nosić ciężkie paczki, czsami nawet po kilkanaście sztuk do jednego punktu na tej ulicy. Przecież to będzie jakaś masakra, bo i tak w sezonie wracamy do domów późno, a teraz jeszcze takie utrudnienie...

Wasza praca na tym polega, na dostarczaniu paczek choćby na pieszo skoro nie ma dojazdu, a nie na patologii polegającej na łamaniu przepisów i wjeżdżaniu autami i stawaniu na zakazach wszędzie tam gdzie nie wolno byle nie trzeba było paczek nosić.

W cywilizowanych krajach w miejscowościach o podobnym charakterze jak Ustka, do sklepów przy zamkniętych dla ruchu samochodowego deptaków, zaopatrzenie może dojeżdżać wyłącznie w określonych godzinach nocnych albo nad ranem. A na Marynarki Polskiej miejsca parkingowe były stale zajęte przez znane ciągle te same auta.

#13 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 18:38:35

Czy pomimo druzgocącej opinii mieszkańców centrum miasta ws. zamknięcia marynarki polskiej na sezon, ratusz dalej będzie realizować ten (w obecnej sytuacji) niedorzeczny pomysł?
Aż szkoda było patrzeć na gromy spadające na dyrektora zim, któremu rzucono do realizacji tą misję.

#14 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:35:40

ŻENADA ZE STRONY URZĘDU DYREKTOR  NIE PRZYGOTOWANY  POWÓD ZAMKNIĘCIA BEZPIECZEŃSTWO OPINIA POLICJI NIE MA KOLIZJI  ULICA BEZPIECZNA   KTO STOI ZA ZAMKNIĘCIE TEJ ULICY   MIESZKAŃCY ZA NIEZAMYKANIU

#15 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 21:20:37

Ustczanie wybraliście to siedźcie cicho. Władza wie co jest dobre.Większe ogródki gastronomiczne większe zyski dla kilku osób i podatki dla miasta.Mieszkańcy a wy się martwcie nowymi problemami.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 23:10:50

Nie wiem co są matoł podrzuca takie pomysły. 3 miesiące zamknięcia reprezentatywnej i ruchliwej ulic miasta bez wsparcia dodatkowym rozwiązaniem, bez dużego parkingu w okolicy (to sezon, nie majówka), bez sensownej alternatywnej drogi dojazdu do centrum w zamian tłoczenie aut w ciasnych uliczkach miasta, brak żetelnej analizy skutków takiego rozwiązania. Widać, że takie decyzje muszą być podejmowane przez kogoś lub na "rozkaz" kogoś, kto nie mieszka w tym rejonie i nie boryka się z problemami funkcjonowania w centrum w sezonie letnim.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 23:48:54

Przeczytałem, że "Burmistrz postawił twarde warunki, ze jeśli ma być po staremu, to ograniczy ogródki gastronomiczne na chodnikach, które blokują ruch pieszych."
zawsze wydawało mi się, że to wyborcy stawiają warunki. Ale w sumie od sprawy z portem i obwodnicą, dodatkowo jeszcze po wynikach sesji rady tej kadencji - mało mnie już tutaj dziwi.

#18 marianxb5

marianxb5

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 23:50:38

Zgadzam się z wami. Jest to totalnie bez sensu. Najgorzej, że będzie to podczas sezonu. No piękna reklama miasta.

---

Dobra, tania hurtownia zabawek Częstochowa https://odpustowe.pl

Użytkownik marianxb5 edytował ten post 20 marzec 2019 - 09:19:04

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 06:38:22

Przeczytałem, że "Burmistrz postawił twarde warunki, ze jeśli ma być po staremu, to ograniczy ogródki gastronomiczne na chodnikach, które blokują ruch pieszych."
zawsze wydawało mi się, że to wyborcy stawiają warunki. Ale w sumie od sprawy z portem i obwodnicą, dodatkowo jeszcze po wynikach sesji rady tej kadencji - mało mnie już tutaj dziwi.

Burmistrz mieszka prowincjonalne, poza centrum i ma prywatną kopertę na ratuszu, więc nasze problemy ma w du***. Inaczej dawno sam storpedował by obecny pomysł.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 07:47:33

Mieszkańcy Ustki przeciwko zamknięciu ul. Marynarki Polskie

ustka.naszemiasto.pl/artykul/mieszkancy-ustki-przeciwko-zamknieciu-ul-marynarki-polskiej,5042119,art,t,id,tm.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych