Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kredyt gotówkowy online - 30 tysięcy

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kortana~

~kortana~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:20:07

Czy kredyt gotówkowy w takiej kwocie można dostać całkowicie online?

W sensie - bez wizyty w banku, ewentualnie uzupełnianie dokumentów mailowo?

Zakładam, że banki stawiają pod tym względem pewne ograniczenia?

#2 ~hoder~

~hoder~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 10:15:31

Dostaniesz tyle od Inbank - bez większych problemów. Konta mieć u nich nie musisz, bo oni nawet ich nie prowadzą, ale być może częściowo dzięki temu dostaniesz najlepsze warunki. Kiedy my szukaliśmy kredytu na początku maja, to oni mieli najniższe RRSO i pierwsze miejsce we wszystkich rankingach, jakie przerobiliśmy. 

#3 Braze

Braze

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 09:12:47

Nie wiedziałem nawet że banki udzielają kredytów online. Na jakiej zasadzie się to odbywa?

#4 ~hoder~

~hoder~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 10:23:58

Normalnej - puszczasz wniosek online. To jakich dokumentów będą wymagali, zależy od klienta. Niektórzy pewnie dostają kredyt nawet bez specjalnego uzupełniania papierków. Jeśli coś trzeba uzupełniać, to już wtedy przesyła się skan dokumentów. Ewentualnie weryfikowane są dane na podstawie konta bankowego. I właśnie najlepsze jest to, że w takim trybie Inbank oferuje najtańszy kredyt.

#5 ~kamper~

~kamper~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 10:13:58

To prawda. Dostałem od Inbank całkowicie online 18 tysięcy - jako klient jestem czysty, ale jak dla mnie ich weryfikacja dosyć podstawowa. To dla mnie bez znaczenia. Najważniejsze, że środki zostały przyznane. A z takimi kredytami rzeczywiście ciężko - zazwyczaj nakładane są na klientów mocne ograniczenia.

#6 ~kampen~

~kampen~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 10:13:51

Nazwy banku nie znałem, a interesuje mnie coś innego z ich oferty. Mianowicie - dlaczego mają taki kredyt samochodowy? W sensie - oferta jest tak różna od pozostałych. Nie widziałem w żadnej innej ofercie kredytu samochodowego, gdzie auto nie jest zabezpieczeniem. Pominąłem coś? Oni w dodatku dają ten kredyt całkowicie online. O co chodzi z tym Inbankiem?

#7 wizard77

wizard77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 11:58:37

W ING jest taka opcja, przynajmniej u mnie na koncie jest taka możliwość. Nie wiem czy to działa w przypadku osób, którzy nie mają konta w ING ;) 

#8 ~hoker~

~hoker~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 10:17:12

Nie wiem do końca chodzi z tym kredytem Inbanku, ale pewnie pozostałym bankom się to nie spodoba. Wczytywałem się w ofertę dosyć dokładnie i faktycznie to co tam napisano, zdecydowanie się zgadza. W sensie - nie ma zabezpieczenia. Nie mam pojęcia jak im to się opłaca, ale co mnie to obchodzi? Jutro pójdzie do nich wniosek o kredyt na auto. 

#9 ~papers~

~papers~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 10:25:52

Czym się podniecacie? Inbank wprowadził nowy produkt i po prostu musieli od razu zaproponować coś więcej niż konkurencja, bo inaczej by klientów nie przejęli. A faktycznie - rynek zaskoczyli, bo chyba takich ofert nie ma? Podejrzewam, że z czasem będą mieli pełną ofertę typową dla banków. Czytałem kilka dni temu, że wchodzą też w raty.

#10 Tadusz_Norek

Tadusz_Norek

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:35:11

Czy kredyt gotówkowy w takiej kwocie można dostać całkowicie online?

W sensie - bez wizyty w banku, ewentualnie uzupełnianie dokumentów mailowo?

Zakładam, że banki stawiają pod tym względem pewne ograniczenia?

Tak, można. Wszystko zależy od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej. I to kredyt gotówkowy przez internet 100%  - w BANKU - a nie w firmie pożyczkowej czy od osoby prywatnej. Więcej informacji na blogu: kredytyporownywarka.pl

Użytkownik Tadusz_Norek edytował ten post 29 listopad 2018 - 17:39:26

#11 damian1111111

damian1111111

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:19:26

sprawdź sobie na http://lista-firm.com.pl/

#12 marian3000

marian3000

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2019 - 17:40:57

http://lisekfinansowy.pl tu znajdziecie najlepsze pożyczki i kredyty. Opisy najważniejszych cech i recenzje

#13 polanart45

polanart45

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 22 luty 2019 - 13:20:14

A o AASA POLSKA  słyszeliście. Jeśli szukacie korzystnego kredytu gotówkowego to moim zdaniem tylko u nich. Pożyczacie na 24 miesiące i spłacacie w wygodnych ratach z niskim oprocentowaniem 

#14 jerrroy6

jerrroy6

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 13:23:21

Dobra pożyczka online z oferty firm pozabankowych w ramach pożyczki dla zadłużonych https://www.netpozyc...la-zadluzonych/  wystarczy dowód osobisty aby uzyskać gotówke na swoje konto bankowe nawet w 15 minut. 

#15 ~oewonga~

~oewonga~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 21:40:45

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#16 mleczko90

mleczko90

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 luty 2020 - 14:06:08

Można, ale rozsądniej jest zrobic to tradycyjnie

http://hnl.pl/

#17 Kamilka2020

Kamilka2020

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 04 marzec 2020 - 13:26:22

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych