Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

KREACJE NIEBA 2015 SŁUPSK i okolice

słupsk fotografia pomorze ustka krajobrazy miasto zachody słońca wschody słońca niebo zdjęcia

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adrian.D

Adrian.D

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 13:00:05

Witam  wszystkich użytkowników i widzów portalu i forum gp24.

Jak co roku przedstawiam kolejne Kreacje Nieba które miały miejsce w 2015 roku i to co udało mi się sfotografować w mijającym roku. Kompliacja nieco krótsza bo było mniej okazji pogodowych do uchwycenia ładnych kreacji na niebie. Zapraszam do obejrzenia filmu mojego autorstwa z kreacji nieba oraz krajobrazów. Zdjęcia wykonałem w Słupsku Ustce i okolicach oraz Poznaniu. Zapraszam! :)

#2 ~AA~

~AA~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 19:20:32

Fotografie sa przepiekne az trudno uwierzyc ze to niebo nad Slupskiem . Wiekszosc ludzi nie zwraca uwage na niebo idac po miescie czy parku.Kazdy raczej patrzy pod nogi by nie depnac w psia kupe ktorymi sa wysmarowane cale chodniki ,dlatego te zdjecia sa o wiele ciekawsze ze mozemy zobaczyc jakie mamy piekne niebo ,ale zastanawia mnie jak pan uchwycil niebo nad Slupskiem czyste od rozsiewanej trucizny po niebie przez nie oznakowane samoloty, calymi dniami sa malowane dzien w dzien i przez caly dzien ,grube biale krechy ,czasami w zdluz a czasami cale niebo zorane jest na krzyz.

#3 Adrian.D

Adrian.D

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 20:16:11

Fotografie sa przepiekne az trudno uwierzyc ze to niebo nad Slupskiem . Wiekszosc ludzi nie zwraca uwage na niebo idac po miescie czy parku.Kazdy raczej patrzy pod nogi by nie depnac w psia kupe ktorymi sa wysmarowane cale chodniki ,dlatego te zdjecia sa o wiele ciekawsze ze mozemy zobaczyc jakie mamy piekne niebo ,ale zastanawia mnie jak pan uchwycil niebo nad Slupskiem czyste od rozsiewanej trucizny po niebie przez nie oznakowane samoloty, calymi dniami sa malowane dzien w dzien i przez caly dzien ,grube biale krechy ,czasami w zdluz a czasami cale niebo zorane jest na krzyz.

Racja zgadza się człowiek jest zabiegany i czasem nie ma jak zatrzymać się oby podziwiać kolory na niebie. Jesli chodzi o samoloty to są dni gdzie faktycznie występuja takie smugi kondensacyjne ale czasem szybko zanikaja czasem zostają aż do samego zachodu i tworzą z tym ładny efekt, akurat w tym roku nie udało mi się uchwycic ich przy zachodzie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słupsk, fotografia, pomorze, ustka, krajobrazy, miasto, zachody słońca, wschody słońca, niebo, zdjęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych