Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

KREACJE NIEBA 2014 SŁUPSK i okolice / FOTOGRAFIA

słupsk fotografia ustka pomorze krajobrazy natura zachody słonca wschody słońca niebo zdjęcia

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adrian.D

Adrian.D

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 16:11:02

Witam ponownie wszystkich użytkowników i widzów portalu i forum gp24.

Tak jak w zeszłym roku prezentowałem Kreacje Nieba 2013 tak i teraz chciałbym zaprezentować to co udało mi się sfotografować w 2014 roku. Zapraszam do obejrzenia filmu mojego autorstwa z kreacji nieba oraz krajobrazów. Zdjęcia wykonałem w Słupsku Ustce i okolicach oraz Poznaniu. Zapraszam !

:)

#2 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 17:26:47

Adrian,cóż powiedzieć....zatkało mnie,dziękuję :)

#3 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 17:30:06

Witam ponownie wszystkich użytkowników i widzów portalu i forum gp24.

Tak jak w zeszłym roku prezentowałem Kreacje Nieba 2013 tak i teraz chciałbym zaprezentować to co udało mi się sfotografować w 2014 roku. Zapraszam do obejrzenia filmu mojego autorstwa z kreacji nieba oraz krajobrazów. Zdjęcia wykonałem w Słupsku Ustce i okolicach oraz Poznaniu. Zapraszam !

:)

Piękne, jak zwykle...masz talent. :)

#4 Adrian.D

Adrian.D

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 17:33:43

Adrian,cóż powiedzieć....zatkało mnie,dziękuję :)

:) miło mi ze się podoba :)

#5 Adrian.D

Adrian.D

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 17:34:47

Piękne, jak zwykle...masz talent. :)

Dziękuje :)

#6 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 17:51:54

:) miło mi ze się podoba :)

Mało powiedziane "podoba się" jestem zachwycona i to też mało :)  Powodzenia. Mam też kilka fajnych moim zdaniem zdjęć ale Twoje to arcydzieło.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:40:51

Adrian, cudo :)

Mam w rodzinie kogoś kto równie piękne zdjęcia robi. Koniecznie muszę go namówić aby tworzył coś tak fantastycznego jak Ty, w formie filmików. Pięknie Adrian, jestem też zachwycona :)

ooo to super, jasne namów namów bo takie rzeczy fajnie się robi jak się ma na to pomysł + dobra muzyka i można coś fajnego zrobić i później to ukazać dla innych.Jak się uda to chętnie też zobaczę :) Ciesze się że się podobało. Oby ten rok też był tak produktywny w zdjęciach i w tym co się będzie działo na naszym słupskim niebie to za rok znowu będzie kompilacja :)

#8 Adrian.D

Adrian.D

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:43:24

ooo to super, jasne namów namów bo takie rzeczy fajnie się robi jak się ma na to pomysł + dobra muzyka i można coś fajnego zrobić i później to ukazać dla innych.Jak się uda to chętnie też zobaczę :) Ciesze się że się podobało. Oby ten rok też był tak produktywny w zdjęciach i w tym co się będzie działo na naszym słupskim niebie to za rok znowu będzie kompilacja :)

#9 Adrian.D

Adrian.D

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 00:35:47

Może uda mi się namówić :)

Jestem ze Śląska Adrian, lecz tutaj można robić równie piękne zdjęcia :)

Pozdrawiam Cię i Twój filmik zabieram, jutro go pokażę tej osobie. Jestem pewna, że będzie zauroczona jak ja. Dziękuję Ci za to cudo :)

Jasne że można wystarczy udać się tylko w odpowiednie miejsca. 1,5 roku temu też byłem na śląsku ale dolnym we Wrocławiu szkoda ze dość krótko bo na pewno miałbym co fotografować. Zabieraj zabieraj i pokazuj :) Również pozdrawiam Cię Perło:)

#10 Adrian.D

Adrian.D

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 11:15:51

Adrian, z gorącym podziękowaniem za piękny filmik. Pokazałam :)

oo to fajnie i jak spodobało się osobie której pokazałaś  ?:)

#11 Adrian.D

Adrian.D

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 16:15:51

Bardzo. Szeroki uśmiech i błysk w oku był odpowiedzią. To bardzo wyjątkowa osoba, jedyna w swoim rodzaju. Tego rodzaju zdjęcia są jej pasją i to jest to, co lubi robić. Sama nie wiem czy zdecyduje się zrobić ze swoich ''skarbów'' filmik. Może jak będzie tzw. wena twórcza i dzień sprzyjający do tego :)

Czekamy na więcej :)

to super ciesze się :) to w takim razie czekam na jakieś info jeśli projekt powstanie. Gdyby spadło dużo śniegu to może zrobiłbym coś ciekawego ale nie chce przyjść do nas niestety i zostać na dłużej , mogę tylko zaprosić do śledzenia mojej stronki bo tam wrzucam zdjęcia.

Pozdrawiam :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słupsk, fotografia, ustka, pomorze, krajobrazy, natura, zachody słonca, wschody słońca, niebo, zdjęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych