Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Krążek antykoncepcyjny

krążek antykoncepcyjny

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Elka~

~Elka~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 22:38:20

Dzień dobry. Jestem niezadowolona z tabletek anty i szukam możliwości alternatywy. W oko wpadł mi krążek Pola Ring. Któraś z Was używa? Jak się sprawdza? 

#2 ~Tylko Pola Ring!~

~Tylko Pola Ring!~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 17:12:26

Dzień dobry. Jestem niezadowolona z tabletek anty i szukam możliwości alternatywy. W oko wpadł mi krążek Pola Ring. Któraś z Was używa? Jak się sprawdza? 

Z całym sercem polecam Pani krążek Pola Ring. Mój sąsiad, rolnik, z powodzeniem używa krążka Pola Ring już od 5 lat. i jak do tej pory ani razu nie zaszedł w niepożądaną ciążę. Przedtem, używał tabletek anty i dlatego, każdego roku na wiosnę miał kłopot. Zazdrosny Cap (opiekun stada kóz) dopadał go w zagrodzie i systematycznie gwałcił. Obecnie, dzięki krążkowi Pola Ring, problem z zapłodnieniem sąsiada przez zazdrosnego Capa już nie występuje. Gorąco polecam Pani krążek Pola Ring!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 15:16:53

Elka, w oko wpadł???

Jak Ty będziesz go do oka, to na pewno się nie sprawdzi.

#4 ~lolia~

~lolia~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 21:33:34

zdecydowanie tabletki lepsze, tylko trzeba dobrze dobrać do organizmu. Ja mam 3 i są idealne, belara dokładnie. Z początkowych też nie byłam zadowolona ale teraz jest serio oki. Krążki są mniej skuteczne. 

#5 ~Nake~

~Nake~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:06:19

Nie zgodzę się z tym, że krążek jest mniej skuteczny - sama nie stosuję, o Pola Ring słyszałam, polski producent, dobra cena i wiem, że dziewczyny sobie chwalą. Dla mnie to bezpieczniejsza i pewniejsza opcja od tabletek, wiadomo, że w przypadku tabletek zdarzają się różne sytuacje losowe (pominięcie tabletki, wymioty - wtedy różnie bywa z tym wchłanianiem). Krążek zakładasz i na jakiś czas masz spokój :)

#6 ~---~

~---~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 08:41:49

Nie zgodzę się z tym, że krążek jest mniej skuteczny - sama nie stosuję, o Pola Ring słyszałam, polski producent, dobra cena i wiem, że dziewczyny sobie chwalą. Dla mnie to bezpieczniejsza i pewniejsza opcja od tabletek, wiadomo, że w przypadku tabletek zdarzają się różne sytuacje losowe (pominięcie tabletki, wymioty - wtedy różnie bywa z tym wchłanianiem). Krążek zakładasz i na jakiś czas masz spokój :)

idź dziewczyno do kościoła i się pomódl o nawrócenie - to ci żaden krążek ani tabletka potrzebna nie będzie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych