Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koszt budowy hali

belism

128 odpowiedzi w tym temacie

#121 damulka

damulka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 18:32:04

Wydaje mi się, że wszystko wzięliście pod uwagę. Temat wykorzystany w stu procentach.

#122 ~sason~

~sason~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:17:58

koszty budowy obniżą się jeśli zastosuje się materiały pozwalające na szybsze ukończenie inwestycji, na przykład system płyt warstwowych od Kingspan to kwestia dni aby zamontować, w odróżnieniu do innych rodzajów systemów do ocieplania hal produkcyjnych

#123 szyminsa

szyminsa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 10:07:08

Na pewno musisz wziąć pod uwagę koszt projektów instalacji - ich szkice i instalację. Jeśli potrzebujesz wykonać to solidnie to na Śląsku działa biuro projektowe Katowice Eran. Znają się na rzeczy.

#124 agatapl

agatapl

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 07 grudzień 2019 - 19:54:08

Trzeba sie zgodzic co do jednego. Prowadzenie wlasnego biznesu wiaze sie z ciaglym inwestowaniem w jego dzialanie. Niestety dla wiekszosci przedsiebiorcow jeszcze ze starych lat mam zla wiadomosc. Skonczylo sie juz dawno temu przejadanie wszystkich zyskow na drogie wycieczki czy inne luksusy. Teraz bez skupienia swojej uwagi na to w jakim kierunku zmierzamy i bez odpowiedniego planu dzialania, wiele nie osiagniemy. Wybudowanie nowej hali magazynowej moze byc drogie poniewaz sprzed do zadan ciezkich ma swoja cene - https://www.riwal.co...ubowe-spalinowe Jak sie dobrze poszuka wykonawcy to mozna zbic cene do w miare akceptowalnej.

Użytkownik agatapl edytował ten post 15 grudzień 2019 - 21:13:52

#125 krans

krans

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 18 styczeń 2020 - 18:11:43

Co do tych płyt warstwowych , o których wcześniej była mowa to się zgodzę, są świetnym materiałem izolacyjnym dla wszelkich inwestycji przemysłowych właśnie ze względu na łatwość w montażu i bardzo dobre parametry. Sobie zerknijcie na ofertę buildnowonline , można tutaj znaleźć płyty z rdzeniem IPL w dobrych cenach

#126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 18:35:25

Beznadziejne to forum ,same reklamy nic nowego nie wnoszące

#127 Day77

Day77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 21:52:42

Nikt nie jest wróżką, ciężko wyliczyc koszt.

#128 prr

prr

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 11:49:19

Czy znasz może firmę MCM? Działają oni w tym zakresie już od wielu lat i jak do tej pory zrealizowali bardzo wiele obiektów przemysłowych, w tym hali o jakie się pytasz.
Jeśli chcesz aby inwestycja została wykonana profesjonalnie warto jest postawić na taką firmę z dużym doświadczeniem.
Wiem również ile trudności mogą przysporzyć niektóre załatwienia związane z budową. Firma MCM https://www.mcmproje...hale/magazynowe

oferuje fachowe doradztwo w tym zakresie na każdym etapie budowy.

Użytkownik prr edytował ten post 09 marzec 2020 - 14:45:38

#129 TeamPlayer

TeamPlayer

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 11:35:36

Serdecznie polecam firmę https://www.ocmer.com.pl/, która swoje usługi świadczy od 1994 roku. Mają bardzo duże doświadczenie. Realizowałam z nimi 2 projekty i współpraca była na najwyższym poziomi a efekt taki jaki oczekiwałam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych