Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koszt budowy hali

belism

122 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Czesław~

~Czesław~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 13:32:01

Zależy od projektu. Ja robiłem pod Warszawą z biurem projektowym City Architekci i dało się zoptymalizować koszty, bo zrobili mi projekt magazynu dokładnie pod moje potrzeby.

#22 ~makier~

~makier~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2015 - 10:31:19

Okazje są - jartom.com/LINDAB-stawia-na-JARTOM-/-Nowoczesny-kompleks-magazynowy-kolo-Grojca-na-sprzedaz?utm_source=Newsletter&utm_medium=e-mail&utm_term=newsletter44&utm_campaign=na%20sprzedaz1094atytul#grojec I lepiej przejmować niż budowa, głównie ze względu na znacznie niższe koszty.

#23 Adrimatusiak

Adrimatusiak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2015 - 09:20:04

wycena zależy od projektu. najlepiej skontaktować się z fachowcami. poszukaj firm, które w ofercie mają projektowanie hali projektowanie magazynów i skontaktuj się z nimi, będziesz mieć odrazu porównanie. poczytaj też sobie tutaj: http://www.cityarchi...a-nieruchomosci

#24 grzeskomarek

grzeskomarek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2015 - 08:24:44

wycena zależy od projektu. najlepiej skontaktować się z fachowcami. poszukaj firm, które w ofercie mają projektowanie hali projektowanie magazynów i skontaktuj się z nimi, będziesz mieć odrazu porównanie. poczytaj też sobie tutaj: http://www.cityarchi...a-nieruchomosci

zgadzam się, http://www.cityarchitekci.pl to prawdziwi fachowcy. jestem mieszkańcem szczecina i widziałem ich niektóre realizacje - jest na co popatrzeć. ich projekty hal też podobno są rzetelne i dobrze inwestycyjnie zaplanowane

#25 creacione

creacione

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 lipiec 2015 - 07:24:15

pewne jest jedno, koszty nie są super małe, ale warto szczególnie, jeśli współpracuje się z profesjonalistami i chce się mieć hale na lata, bezpieczną dla pracowników. My zaufaliśmy firmie http://frisomat.pl i nie żałujemy ;-)

#26 Mormelio

Mormelio

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 07:07:55

A co sądzicie o firmie Infraco? Firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku i wydaje się, że cały czas bardzo dynamicznie się rozwija. Widziałem, że mają na swoim koncie sporo dużych ciekawych realizacji. Myślicie, że warto z nimi współpracować?

#27 ~BERT~

~BERT~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 16:45:35

ja w ogóle zrezygnowałem z budowy hali. zdecydowanie bardziej wolałem ją wynająć. tym bardziej że po prostu zależało mi na czasie. trzeba tylko uważać na to jaka firma wynajmuje bo jak ktoś się na tym nie zna to mogę chcieć ładnie okroić. ja sam wybrałem Operisa i wszystko jak do tej pory przebiega w porządku. naprawdę to często bardziej korzystna opcja.

#28 ~Karro~

~Karro~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 14:37:00

Konstrukcję stalową przygotowała dla mnie firma Ergo Invest, ale resztę zleciłem innej firmie.

#29 hanianow

hanianow

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 październik 2015 - 12:05:36

A nie lepiej byłoby taką halę wynająć? Przynajmniej na początek?

#30 ~Peter~

~Peter~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 11:13:17

Nie ma co się oszukiwać koszty budowy takiej hali są całkiem niezłe. Nie ma też co oszczędzać na niektórych elementach bo muszą być po prostu solidne. Przykładem niech będzie posadzka przemysłowa. Jak się nie zrobi porządnej to pomijając inne kwestie może to być przecież zagrożeniem dla pracowników. Ja od siebie w kwestii posadzek mogę polecić Multi Floor bo i dobrze taką dobiorą i zrobią jak trzeba. No a następne też niezłe koszty to potem samo wyposażenie w tym maszyny ale to już inna bajka …

#31 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 08:41:30

Widzę, że ktoś wspominał tutaj już o firmie Infraco. Budowali halę magazynową dla firmy, w której pracuje. Szef był bardzo z nich zadowolony, halę wybudowali bardzo szybko, a i na koszta szef też nie narzekał. Nie wiem niestety ile dokładnie go to wyniosła, więc w tej kwestii nie pomogę. Ale myślę, że warto się z nimi skontaktować i poprosić o jakąś przybliżoną wycenę. 

#32 Atma

Atma

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 10:09:33

Z tego co wiem to hale przemysłowe mogą mieć bardzo różne koszty, zależy jakie jest jej przeznaczenie, czy ma być stalowa czy betonowa, jakiej wielkości, w sumie liczy się nawet to kto jest generalnym wykonawcą, chyba najlepiej byłoby zapytać w jakiejś firmie, która zajmuje się projektowaniem takich hal. 

#33 Mikitachan

Mikitachan

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 10:16:45

Jeśli interesuje Cię dokładna wycena, to warto rozejrzeć się na tej stronie - zobacz, bez problemu możesz też tam zadzwonić i zapytać, ludzie są tam bardzo mili.

#34 Marrrrek

Marrrrek

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 luty 2016 - 11:57:43

Wszystko zależy od projektu, miejsca inwestycji i czynników zewnętrznych. W razie potrzeby prosze o kontakt: forinox.info

#35 stanislaw1946

stanislaw1946

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 luty 2016 - 13:18:03

Hala potrafi kosztować naprawdę sporo, ale zainteresuj się tą ofertą hale przemysłowe Myślę że się pozytywnie zaskoczysz...

#36 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 20 luty 2016 - 12:36:49

Jak wykonywać prace na wysokości ? Czym się zajmować ? Poczytajcie o tym na blogu : http://nawysokosci.malopolska.pl

#37 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 13:36:57

To zależy ok kilku czynników między innymi od tego jakiej ma być wielkości i z jakiego materiału. No i oczywiście jak wyceni się firma budowlana. Mi moją stawiał Ribet i stanął na wysokości zadania. Mają tam przede wszystkim dobrych kierowników budowy (a przynajmniej na takiego trafiłem) i cała robota idzie szybko.

#38 ~Jerzy643~

~Jerzy643~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 09:53:42

Koszt budowy hali zależy od wykorzystanych materiałów oraz od jej wielkości. Najlepiej poradzić się specjalistycznej firmy, która wykonuje takie prace. Ja korzystałem z usług Ergo-Invest do budowy niewielkiej hali magazynowej przy moich gospodarstwie. Panowie obliczyli koszty, które nie wyszły aż tak duże jak zakładałem, a wszystko wykonali bardzo profesjonalnie i szybko

#39 krzymik

krzymik

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 11:52:25

Zależy od projektu. Ja robiłem pod Warszawą z biurem projektowym City Architekci i dało się zoptymalizować koszty, bo zrobili mi projekt magazynu dokładnie pod moje potrzeby.

A może generalnego wykonawc zapytać www.ptbnickel.pl ? Ja w ten sposób wyceniłam swoją hale i dowiedziałąm sie dlaczego nikt nie poda ceny - bo jest zależna od wielu wielu czynników jak wielkośc, materiały, zadaszenie czy teren :)

#40 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 14:53:03

Tak jak było powiedziane już wcześniej – koszt postawienia hali składa się na sporo czynników- od jej powierzchni, wykorzystanych materiałów itd. Najlepiej jest zwrócić się do biura projektowego, które przygotuje odpowiedni projekt i przedstawi wstępny kosztorys, wtedy będą konkrety. Ja zleciłem projekt firmie Infraco, rzetelna firma, z której jestem bardzo zadowolony. Dodatkowym plusem jest to, że prócz projektów zajmują się też stawianiem hal, co naprawdę dużo ułatwia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych