Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koszt budowy hali

belism

122 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~compy~

~compy~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 14:07:33

jaki jest orientacyjny koszt budowy hali magazynowej ? wie ktos? albo zna kogos kto wie? smile.png

#2 ~maxim~

~maxim~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 21:25:13

około 400-500 tys zł w zalezności od materiałów - ta cena za murowaną jest ale musisz wiedzieć co chcesz przechowywać :) a jak nie to wyslij jakieś zapytania do firm np tutaj http://www.cobouw.pl...ytanie-ofertowe

#3 ecrivons

ecrivons

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 20:38:24

Jest w internecie sporo kalkulatorów budowy, wynik jest co prawda przybliżony, ale daje pewien pogląd

#4 ~pelcia~

~pelcia~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 12:24:31

Wyższy niż przejęcie nieruchomości już istniejącej, zobaczcie - http://hale.jartom.c...hale,mt,w,,,,--

Generalnie od 2014 roku na rynku inwestycyjnym może się zrobić co najmniej ciekawie ;-)

#5 ~Zby34~

~Zby34~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 13:09:56

taki kalulator o jakim mówi "ecrivons" jest na stronie internetowej producenta hal KONSPEKT z Jaworzna.  konspekt.eu/kalkulator/

#6 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 09:25:06

Możesz też sprawdzić Zarzycki Konstrukcje Stalowe - poproś o wycenę, kosztorys - zrobią Ci. Sądzę, że to najlepsze wyjście - za dużo jest różnego rodzaju czynników, od których uzależniona jest cena takiej konstrukcji. W/w zajmuje się projektowaniem i przygotowywaniem dokumentacji technicznej hal, nadzorem budowlanym i wykonwstwem, więc sądzę, że są w stanie udzielić Ci wyczerpującej informacji :)

#7 ~kajtek~

~kajtek~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 10:21:24

A wiecie coś o magazynach proponowanych przez firmę Cassioli? Są dosyć znani w woj. łódzkim...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 18:20:24

Możesz też sprawdzić Zarzycki Konstrukcje Stalowe - poproś o wycenę, kosztorys - zrobią Ci. Sądzę, że to najlepsze wyjście - za dużo jest różnego rodzaju czynników, od których uzależniona jest cena takiej konstrukcji. W/w zajmuje się projektowaniem i przygotowywaniem dokumentacji technicznej hal, nadzorem budowlanym i wykonwstwem, więc sądzę, że są w stanie udzielić Ci wyczerpującej informacji :)

Prawda, mój szef prosił ich o wycenę przed budową hali magazynowej dla hurtowni. Bardzo dużo różnych rzeczy było uwzględnianych w wycenach.

#9 ~aneta100387~

~aneta100387~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 05:47:55

Również zastanawia mnie koszt budowy hali, bowiem mam w planach pewien biznes, do którego idealnie nadawałaby się hala. Wiem, że Wólka Kosowska

szczyci się różnego rodzaju halami. Będę musiała się tam wybrać i popytać. 

#10 ~gardzianna~

~gardzianna~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 10:16:01

Nieruchomości magazynowe mają rekordowo dobre wyceny i tak to już wygląda od bardzo dawna. Potencjał rynkowy wciąż się rozwija, możliwości są coraz większe - zobaczymy co będzie dalej. Zobaczcie - jartom.com/Polecane-nieruchomosci-na-sprzedaz-w-JARTOM-listopad-2014

#11 ~kardziatan~

~kardziatan~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 11:36:32

Ten rynek ma mnóstwo wolnych hal, ale jednak cały czas brakuje na nim środków. I teraz pytanie - jak to będzie wyglądało dalej? Trudno powiedzieć. Realia wyglądają bardzo różnie, na pewno nieruchomości są długoterminowe - nie prędko przyniosą zyski.

#12 Mikel73

Mikel73

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 15:17:30

Zależy od rozmiarów ale mniej niz 300 tysięcy raczej nie będzie. ;) Budowa to jedno, zostaje jeszcze wyposazenie. Ja zaopoatrzylem sie w www.gkproduct.pl maja duzy wybor stolow, wozkow i regalow

#13 polinka

polinka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 14:02:19

Może lepiej byłoby coś wynająć, albo odkupić?

#14 marta-gp24

marta-gp24

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:03:30

Warto odezwać się z tym do kilku firm. Np oferującą (...) firmy Wolf System. Wszystko zależy od wielkości i przeznaczenia hali. Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłam.

#15 klinika

klinika

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 21:40:37

Najlepszą opcją w kategorii jakość cena na pewno będą hale stalowe: http://www.rexbud.com.pl

Nasza firma korzysta z nich od lat

#16 ~bereks~

~bereks~
  • Goście

Napisano 20 luty 2015 - 14:37:44

Nie lepiej po prostu wysłać zapytanie - arpro.net.pl/ ? Puścisz to do firmy to dostaniesz jakąś konkretną kwotę. Na forach nikt ci nie napisze konkretnie, ile taka usluga może kosztować.

#17 ~mrogos~

~mrogos~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 10:26:31

Jedyne co mi przychodzi na myśl to zakup hali, która już stoi - wiecie ile tego jest? Budowa będzie dużo bardziej kosztowna. Obserwujcie JARTOM - nie kojarzę kiedy po raz ostatni na rynku aż tyle się działo. I prędko lepszego momentu na inwestycję nie będzie.

#18 ~kaszik~

~kaszik~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 10:35:02

Zgadzam się - hale produkcyjne na sprzedaż macie w całej Polsce, okazji jest mnóstwo, tak więc da się dobrze zainwestować, kwestia środków. JARTOM te wyceny ma rekordowo dobre, ale to w dalszym ciągu inwestycja dla dużego gracza.

#19 clarkson66

clarkson66

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 12:32:06

kosztów nie znam, ale wiem, że trzeba wybrać do tego jak najlepszą firmę ;-) polecam więc fiemę Jakon Construction, która u nas jest bardo dobrze odbierana, popularna i nikt nie narzeka na i

#20 JanBastian

JanBastian

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2015 - 09:14:12

Najlepiej skontaktować się z daną firmą, która miałaby stawiać hale. Takie rozwiązanie jest najlepsze. Polecam firmę Frisomat, gdyż z nimi na pewno się dogadasz co do ceny usługi.

Użytkownik JanBastian edytował ten post 07 maj 2015 - 09:18:22

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych