Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kosmetyki Naturalne w Słupsku

95 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Paniusia~

~Paniusia~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 23:19:18

A ja ich nie polecam dostałam po tym krosty na du***

#82 m0drzew

m0drzew

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 02:35:15

HB to, HB tamto... jakby innych kosmetyków nie było... zapłacili za szeptankę??

--
torby cateringowe

Użytkownik m0drzew edytował ten post 17 styczeń 2019 - 21:14:18

#83 ~Kaaamila9~

~Kaaamila9~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:33:51

Nie zgodzę się z tym, że tylko przez internet, Korzystam z kosmetyków od Starej Mydlarni, gdzie sklepy mają również stacjonarnie i powiem tyle- są G E N I A L N E! Od kiedy zaczęłam je stosować nie mam już żadnych problemów skórnych. 

#84 ~Kamilka~

~Kamilka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:55:32

A ja dostalam z kolei grzybice pochwy po tych kosmetykach

#85 ~Amelka~

~Amelka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 10:18:13

Też po tych kosmetykach z e-naturalne miałam grzybicę

#86 ~Olita~

~Olita~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:10:07

Jeżeli szukasz efektownych i skutecznych naturalnych kosmetyków, polecam gorąco wszystkie kremy, balsamy czy toniki od Pat&Rub! Zdobędziesz je bez problemu internetowo, a są w 100% naturalne i dają efekty! Ja osobiscie jestem nimi zachwycona.

#87 ~Olita~

~Olita~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:10:21

Jeżeli szukasz efektownych i skutecznych naturalnych kosmetyków, polecam gorąco wszystkie kremy, balsamy czy toniki od Pat&Rub! Zdobędziesz je bez problemu internetowo, a są w 100% naturalne i dają efekty! Ja osobiscie jestem nimi zachwycona.

#88 ~Izaura~

~Izaura~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 22:07:09

Ja dostalam po tym krwawych wypryskow na posladkach dlatego nie polecam

#89 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:30:04

Jeden z najwyżej, jeżeli nie najwyżej oceniany teraz krem pod oczy e-naturalne.pl/pl/p/Eye-up-Lift-Gel-Liftingujacy-zel-pod-oczy-mrozone-czerwone-winogrona%2C-kwas-hialuronowy%2C-woda-morska-glebinowa/1162. Zupełnie inaczej skóra wygląda. Miałam jakby lekko pofalowaną skórę pod oczami od nadmiernego makijażu prawdopodobnie, z chronicznego zmęczenia. Natomiast po terapii tym kremem osiągnęłam spore wygładzenie. 

#90 xmant

xmant

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 15:53:01

Ja postanowiłam nie kupować kosmetyków na zmarszczki itp, stwierdziłam, że wolę wydać to na jakiś zabieg i było warto, byłam ostatnio w salonie medycyny estetycznej na zabiegu usuwającym zmarszczki, po pierwszym już były duże efekty, a klinikę znalazłam za pomocą wyszukiwarki https://klinikiurody.com.pl/, jest bardzo fajna, ponieważ można zaznaczyć kilometry do jakich chcemy, aby nam szukało salon 

#91 ~Sanka~

~Sanka~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 17:13:30

W każdej aptece kosmetyki z olejem z wiesiołka Gal są do kupienia w niskich cenach. Plus za naturalny skład i wszechstronność zastosowania.

#92 benjaminhopper

benjaminhopper

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 15:44:20

Naturalne kosmetyki kupuję tylko na stronach takich jak sklep https://shopy.pl/. To także moje ulubione miejsce do kupowania ubrań i innych rzeczy.

#93 bartosz332

bartosz332

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 09:06:34

Ja uwielbiam zamawiac prze internet i dlatego ostatanio zamówiłam sobie kosmetyki do skóra tłusta i jestem z nich ardzo zadowolona. Sa zrobione z bardzo dobrych składników i działaja tak jak nleży. Polecam poniewaz naprawde warto.

#94 mastii

mastii

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 11:31:19

No ja przez jakiś czas robiłam sobie kosmetyki samodzielnie, ale potem zrezygnowałam bo jest to problematyczne, poza tym trzeba mieć czas na robienie kosmetyków oraz czytanie o ich właściwościach :)

Dwie fajne firmy z kosmetykami naturalnymi jakie mozecie wziac pod uwage

Cztery Szpaki

Bania Agafii

Obecnie niezłe promocje na kosmetyki tych firm ma Damarsklep, polecam zajrzeć. Szczególnie, ze w styczniu mają niezła promocje na kolorowe kosmetyki do makijażu. 

#95 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 16:13:31

Przeglądam Wasze opinie i bardzo mnie zdziwiło, że nie znacie nowego sklepu internetowego Ekozakupy.online w Słupsku. Można też zamówić z obiorem na miejscu, jeżeli jesteście w pobliżu. Ja korzystam i polecam!

#96 tarli

tarli

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 09:56:47

Najlepsze kosmetyki naturalne to te przygotowane samodzielnie. Obecnie jest w sieci bardzo wiele tutoriali jak zrobić własny krem czy tonik. Nie ma w tym niczego trudnego. Domowe kosmetyki mogą mieć znacznie lepsze dzialanie na skorę niż kosmetyki kupione.Mamy również lepsza kontrole nad tym co się w tych kosmetykach znajduje....

Jesli chcecie skompletować sobie takie domowe laboratorium, polecam stronę Dan lab, jest to spora hurtownia sprzetu laboratoryjnego. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych