Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kosmetyki Naturalne w Słupsku

95 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~herments~

~herments~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 13:21:07

Używajcie kosmetyków Hildegard Braukmann, bądźcie systematyczni, działajcie jak należy, a wtedy przyjdzie zdecydowana zmiana. Pewnie, że natychmiast tej odmiany nie zauważycie, ale po czasie jest ona realna. Np. genialne efekty dało mi stosowanie ich peelingów.

#42 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 16:17:44

Polecałabym rzucić okiem na serwis e-naturalne.pl. Jeśli chodzi o stricte naturalne kosmetyki to nie znam lepiej zaopatrzonego miejsca w sieci. Nie windują pod niebo cen, a do tego robią sporo ciekawych promocji, ostatnio skorzystałam tutaj z 20 zł rabatu.

#43 ~magda33~

~magda33~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 09:36:10

Niezłe ceny za prawdziwe naturalne kosmetyki można złapać w sklepie na stronie e-naturalne.pl. Mają sprawnie zrobioną kwestię wysyłki, przy większych zakupach dostawa jest za darmo, bodajże od stówki.

#44 ~mermis~

~mermis~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 13:27:12

Również uważam, że kosmetyki naturalne pomagają, ale to zależy od danego przypadku. Duże znaczenie ma systematyczność - tego wymaga każdy z tych kosmetyków, a generalnie nic nie dzieje się natychmiast, szczególnie jeśli chodzi np. o wygładzanie zmarszczek.

#45 fromicas

fromicas

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 09:03:39

Ja sobie chwalę zwłaszcza kremy naturalne. Bardzo dobrze działają na suchą skórę. Polecam.

#46 ~konsik~

~konsik~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2016 - 12:19:21

Czy po stosowaniu szamponu Hb Jeunesse miałyście efekt większej objętości włosów? Przyznam, że szukam jakiegoś solidnego rozwiązania dla siebie i mam z tym ogromny problem.  Żaden szampon nie pomaga. Czy tutaj będzie to wyglądało inaczej?

#47 ~hampis~

~hampis~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 12:26:47

Przecież ten szampon dokładnie od tego jest. Mnie pomógł - włosy wyglądały inaczej, zrobiły się ładne, zdrowe i wzmocnione, ale przecież wiadomo jest, że natychmiast nie da się im przywrócić zdrowia. U mnie wszystko przychodziło stopniowo, ale teraz jest ok.

#48 Kogesaf

Kogesaf

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 08:43:22

Ja bym się zastanowił czy nie lepiej takie rzeczy kupować w sklepie internetowym , jest taniej do teog przesyłka bardzo szybka, chyba warto co ? 

#49 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 12:25:42

Hmm... na pewno Hildegard Braukmann ma dobre kosmetyki - ale to kwestia taka, co jest dokładnie do zrobienia. Wiadomo, że natychmiast idealnie nie będzie. U mnie cera poprawiała się stopniowo, ale kluczowe jest to, że efekty rzeczywiście dało.

#50 ~Vinca~

~Vinca~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 10:22:21

No wiadomo, że cudów żaden kosmetyk od razu nie zrobi.

U mnie najlepsze efekty zawsze miały rosyjskie kosmetyki, tylko warto zwracać uwagę, by były one rzeczywiście rosyjskie, dlatego ja się zaopatruje na naturabazar.pl głównie w szampony i odżywki:)

#51 ~zosia898~

~zosia898~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 14:57:06

Jak szukasz konkurencyjnej zarówno pod względem ilości kosmetyków naturalnego pochodzenia jaka również cen oferty to z pewnością ją znajdziesz w sklepie internetowym pod adresem e-naturalne.pl. To ulubiony sklep całej mojej rodziny. Ma liczne promocje a jak robisz zakupy na 99 złotych to masz darmową przesyłkę!

#52 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 12:32:49

U mnie np. dużo dało wprowadzenie kosmetyku Hildegard Braukmann, bo powiedzmy, że totalnie odmieniłam sobie przy nim wygląd cery. Pewnie, że wszystko trwało, ale docelowa zmiana była zdecydowana. W tym momencie mam wygładzoną skórę pod oczami, a wyglądało to już naprawdę źle.

#53 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:12:04

a nie lepiej sobie zamówić przez internet? możesz sobie pójść do drogerii pooglądać, ale kupić lepiej przez neta, bo często jest taniej, a w moim przypadku po prostu nigdzie nie ma tych kosmetyków, które ja chce, a chce Kivvi i tylko tych się uczepiłam bo wiem, że są najlepsze, próbowałam już róznych ekologicznych i te wypadają najlepiej pod każdym względem, kupuje sie na witalnie com pl

#54 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 23:51:49

Arbonne ma rewelacyjne kosmetyki. Są one naturalne i nie zawierają GMO. Przerzuciłam się na nie, bo są zdrowe dla skóry i faktycznie działają. Ciekawe informacje na ich temat można znaleźć na profilu na facebooku niezależnej konsultantki Joanny Rekowskiej.

#55 ~kawoszka~

~kawoszka~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 12:52:54

W każdej aptece można kupić naturalne kosmetyki polskiej firmy GAL. Kosztują niewiele, mają dobre składy i mogą je stosować nawet osoby ze skórami podrażnionymi i alergicznymi. 

#56 ~jortos~

~jortos~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 13:13:20

Hildegard Braukmann - normalne ceny i bardzo dobrej jakości kosmetyki, ale oczywiście to wszystko należy dobierać z głową pod dany przypadek. U mnie np. sprawdził się ich szampon, mają świetny krem do cery suchej i wodę toaletową. W każdym przypadku kosmetyki zdecydowanie wysokiej jakości i tak to powinno wyglądać.

#57 mantra

mantra

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 12:08:50

Zawsze możesz kupić w sklepie online, ja balsam do ciała i peeling na bazie miodu kupuje tu https://millaflux.pl...KI-MIODOWE/82/2 , mają też ogromny wybór innych naturalnych kosmetyków.

#58 ~guspers~

~guspers~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 13:15:20

Hildegard Braukmann - nie jest łatwo je dostać na mieście, ale internetowo kupicie bez większych problemów. Bardzo polecam szczególnie ich kremy - pod cerę suchą świetna sprawa, ale podejrzewam, że w innych przypadkach również nie powinno być żadnych problemów. Tzn. będziecie widzieli jakieś efekty stosowania.

#59 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 12:13:19

Mydło 7 ziół od Hildegard Braukmann - podobnie. Działa, pomaga, robi dużą różnicę, ogólnie cera wygląda przy nim zdecydowanie lepiej. Mydło dla całej rodziny - od kilku lat używamy tylko jego. Wszelkimi dziwnymi płynami można sobie co najwyżej zniszczyć cerę, a to jednak żadne rozwiązanie, prawda? 

#60 ~kopolan~

~kopolan~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 12:16:59

Potwierdzam jakość działania Hildegard Braukmann. Robi różnicę, pomaga, nie ma żadnych problemów. Powiedzmy sobie szczerze - dla mnie zdecydowana, diametralna różnica. Akurat jakość kosmetyków ma ogromne znaczenie dla uzyskanego efektu, a w przypadku cery wymagającej, ma to naprawdę mocne znaczenie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych