Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kosmetyki Naturalne w Słupsku

95 odpowiedzi w tym temacie

#21 nitka

nitka

bez igly

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 23:18:13

zapoznaj się z kosmetykami grecjej firmy Korres. To sztandarowa firma kosmetyczna Grecji.

Przywiozłam w tym roku i wiem że są b.dobre

Sa bez parabenów.

Nie polecam kolorówki

Na wyłączność w Polsce ma Sephora. Ale te słupskie sa jakies biedne.

Popatrz na Alle.

zdecydowanie polecam kremy, żele pod prysznic, szampony i balsamy żałuję że nie przywiozłam damskich perfum, sa ok. ale za ciężką walizę już miałam.

#22 ~papko~

~papko~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 13:20:49

Świetnie się sprawdza Hildegard Braukmann, tutaj faktycznie widać wpływ kosmetyków na cerę - wygląda ona ładnie, zdrowo i dużo korzystniej. U mnie zmiana diametralna przyszła po kilku tygodniach. A jeśli chodzi o kosmetyki to radzę, przede wszystkim monitorować skład i nie kupować byle czego.

#23 ~papi33~

~papi33~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 12:34:52

Od dawna mam do czynienia z ofertą butiku internetowego perlanegra.pl. Do tej pory inwestowałam u nich we włoskie oliwy, ale po pewnym czasie stwierdziłam, że z kosmetyków też skorzystam. Cera mi się wygładziła po dwóch miesiącach. Odstawiłam wszystkie chemiczne produkty dzięki nim. Nie tylko mają dobrą ofertę, ale przede wszystkim selekcjonują ją i dokładnie opisują wartość każdego towaru. Jeszcze podobnego sklepu nie znalazłam. Jeżeli coś macie podobnego na oku chętnie też skorzystam. Pozdrawiam :)

#24 ~róża~

~róża~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:31:56

Ja ostatnio zrobiłam zakupy przez internet w manufakturze kosmetycznej i myślę, że to najlepsza forma, nie lubię stać w kolejkach, a można kupić np. kwas hialuronowy 1,5%, nigdzie nie mogłam go znaleźć.

#25 ~kasznik~

~kasznik~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 12:29:10

Hildegard Braukmann ma jak dla mnie zdecydowanie najsolidniejsze kosmetyki - z tych, które testowałam. Tylko to wymaga dopasowania, systematyczności - jeśli dopasujecie produkt pod cerę to zobaczycie, że zmiana będzie diametralna.

#26 ~agass~

~agass~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 14:41:08

Jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych, odkąd tylko weszły na rynek. Aktualnie najwięcej zamawiam takich rzeczy od marki Beatwell – beatwell.pl. Oni mają renomę, w obiegu już od wielu lat. Szczególnie ich płyny do higieny intymnej się świetnie sprawdzają. Są super delikatne, ale z drugiej strony rewelacyjnie oczyszczają skórę. Kwas mlekowy i prebiotyk świetnie odbudowują naturalną florę bakteryjną i masz mniej problemów ginekologicznych

#27 ~baneks~

~baneks~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 12:29:09

Z kosmetyków HB - które faktycznie pozytywnie wpływają za cerę wymagającą? A przynajmniej w których przypadkach zauważyliście u siebie większą różnicę?

#28 ~kasznaka~

~kasznaka~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 12:24:48

Hildegard Braukmann - od kilku lat. Nie ma żadnych problemów z cerą, a jest ona wymagająca, przy czym pozytywne zmiany zauważyłam dopiero po dłuższym i systematycznym stosowaniu ich kosmetyków.

#29 ~agass~

~agass~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 10:42:26

Hej. Dużo zamawiam kosmetyków ze stronki nocanka.pl. Korzystny stosunek jakości do ceny. Jeszcze tak tanich, ale markowych podkładów, czy pudru nie znalazłam w sieci.

#30 ~aga33~

~aga33~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 09:22:16

Ja mam bardzo wrażliwą skórę, ale nalazłam ofertę sklepu perfumy-kosmetyki.com.pl . Kosmetyki mają rewelacyjne, a ja teraz zabieram się a testowane perfum.

#31 ~paszonek~

~paszonek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 16:19:59

Z Hildegard Braukmann mam szampon - faktycznie wpływ na włosy bardzo pozytywny, wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie - przemiana diametralna. Oczywiście to kwestia odpowiedniej pielęgnacji - i można powiedzieć, że dało się uzyskać znakomity efekt.

#32 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 12:54:12

Według mnie najlepszą opcją są zakupy online. Najlepsze produkty kupuję na stronie drogerix.pl . Możesz je robić o każdej porze dnia i nocy, w każdym dniu tygodnia. Przeglądasz towary jak długo chcesz i nikt natrętnie nie pyta czy potrzebujesz pomocy. Możesz też od razu sprawdzić dostępność a nie dowiadywać się dopiero na miejscu, że jednak nie mają tego czego potrzebujesz.

#33 ~peszto~

~peszto~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 12:32:28

Z Hildegard Braukmann to ja miałam kosmetyk, ale to był i jest krem do cery wrażliwej - od dłuższego czasu używam, stopniowo udaje mi się poprawiać jej stan i powiedzmy, że postępy zdecydowanie widać. W sumie niewiele brakuje aby wyglądało to tak, jak lubię ;-)

#34 ~ketruszo~

~ketruszo~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 13:16:08

Również mogę potwierdzić skuteczność tej marki - bardzo dobre, faktycznie dobrze działające i robiące różnicę produkty. Diametralna odmiana, całkiem inaczej wyglądająca skóra, mocno odmieniona i powiedzmy,  że właśnie dzięki temu uzyskałam aż taką różnicę.

#35 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 00:01:26

FM GROUP tez ma ciekawe kosmetyki naturalne.

Z tego co znalazłam w necie to jest też w Słupsku sklep fm:

SklepFM.com

Zerknij tam, moze coś znajdziesz :)

#36 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 13:26:34

W HB, w ich sklepie internetowym macie teraz wysokie rabaty - warto. 20 proc. na serię Emosie Face - warto, bardzo dobre produkty, wysokiej jakości, rzeczywiście dające radę, mocno odmieniające cerę. Same testujcie.

#37 ~mbhhj~

~mbhhj~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 11:09:47

Zdecydowanie krem z serum Snake Venom – na noc i na dzień. Moje zmarszczki to już praktycznie przeszłość :))). Każdy kosztuje 249 zł, ale teraz można kupić zarówno na dzień jak i na noc – jako zestaw i wychodzi o wieele taniej, bo razem 399 zł. Tu można nabyć te preparaty strefamlodosci.com.pl/sklep/

#38 ~Mirabelka~

~Mirabelka~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 07:39:27

Ta dyskusja to jedna wielka reklama sklepów internetowych. Nic nie wnosi i nie daje żadnej odpowiedzi na pytanie zadane w temacie. Sztucznie naciągany wątek.

#39 ~keteris~

~keteris~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:20:04

Hildegard Braukmann, stosowane systematycznie. Można dzięki nim odmienić mocno wygląd skóry - przynajmniej jeśli chodzi o cerę wymagającą. U mnie ta zmiana była mocna, ale zdecydowanie przyniosła efekty. W tym momencie wygląda to bardzo ok.

#40 ~sell~

~sell~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 09:27:36

Zobacz sobie ten sklep i stronę makemebio.com. To bardzo wysokiej jakości kosmetyki, któych stosowanie naprawdę daje dobre rezultaty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych