Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kosmetyki Naturalne w Słupsku

95 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 10:13:14

Witam. Naczytałam się wiele o kosmetykach naturalnych i chciałabym wypróbować kilka min. olejek monoi a także szampon do włosów. Czy wiele czy w Słupsku są sklepy które oferują tego typu kosmetyki ?? Dziękuję za wskazówki :-)

#2 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 20:01:59

(...)

#3 ~kupel~

~kupel~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 14:15:27

Jeśli chodzi o szampon to polecam ci szampon zwiększający objętność Hb Jeunesse. Jest genialny ;-) Włosy wyglądają całkowicie inaczej, są pełne życia i przyjemne w dotyku. Screen poniżej. Kupisz raczej w sieci, a nie u nas na mieście:
Dołączona grafika

#4 gomes26

gomes26

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 wrzesień 2012 - 10:16:40

Czy chcesz kupować przez Internet taniej (5 – 20 %) niż w sklepach?
Czy chcesz, aby towary dostarczono Ci BEZPŁATNIE do domu?
Czy chcesz, aby codzienne zakupy przynosiły Ci… DOCHÓD?
To wszystko będzie możliwe już od 1 września br.
Zobacz prezentację projektu: http://cb7.pl/pliki/...o/familo_v2.pdf
A potem skorzystaj z linku referencyjnego i zapisz się:
http://www.familo.com/r/gomes26
Jeśli masz jakieś pytania – chętnie odpowiem:

e-mail-familo84@o2.pl

#5 ~marta budzik~

~marta budzik~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 09:37:20

Jeśli chodzi o szampon to polecam ci szampon zwiększający objętność Hb Jeunesse. Jest genialny ;-) Włosy wyglądają całkowicie inaczej, są pełne życia i przyjemne w dotyku. Screen poniżej. Kupisz raczej w sieci, a nie u nas na mieście:
xl_volumen_shampoo__1291284108.jpg

Czy te kosmetyki można gdzieś kupić w Krakowie? Wiele się na ten temat naczytałam... Tylko nie mogę ich nigdzie znaleźć na mieście. Pomożecie?

#6 ~kinkiet~

~kinkiet~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 08:52:38

Nie kupisz ich w Kraku, chyba że o czymś nie wiem, może jakaś specjalna drogeria tam jest, ale generalnie je się zamawia ze sklepu http://hbkosmetik.pl/ Na jakiś forum laska pisała, że w jej mieście mają te kosmetyki, ale kosztują dużo więcej niż w sieci.

#7 ~kamila marylik~

~kamila marylik~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 15:56:28

Proszę bardzo - http://www.i-apteka....giczne-692.html

Lista dobrych kosmetyków ekologicznych z pozytywnymi wycenami jest naprawdę bardzo krótka. Czytajcie etykiety, łatwo trafić na jakieś G.

#8 ~Oliwka87~

~Oliwka87~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 09:11:29

Ja osobiście polecam sprawdzić ofertę sklepu ekodladomu.pl. Ja tylko tam kupuję kosmetyki - są świetne.

-----

Sklep ekologiczny EkoDlaDomu

#9 ~alicja bachleda~

~alicja bachleda~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 12:43:48

Hildegard Braukmann jest do kupienia w sieci, nie znalazłam nigdzie na mieście, nawet w Warszawie. A jaka jest różnica? Kosmetyki są faktycznie naturalne, nie mają ceny z kosmosu, i działają. Miałam już kilka produktów - szczególnie polecam ich szampon zwiększający objętość włosów, tj. Hb Jesunne. Genialny produkt.

#10 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2014 - 00:02:49

Naturalne kosmetyki w Słupsku można kupić w Yves Rocher w Jantarze. To jest obok Tchibo. Sama dopiero co rozpoczęłam przygodę z tym sklepem, więc jeszcze za wcześnie na opinie :) Natomiast na pewno są naturalne, a czy przypadną do gustu, to jużkwestia indywidualna. Pozdrawiam.

#11 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 18:51:11

kosmetyki naturalne można jeszcze kupić w mydlarni na manhatanie,mydła aleppo,glinki,sole,balsamy shea,kosmetyki rosyjskie

polecam !!!

#12 ~marta prawik~

~marta prawik~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 11:32:24

Również mam kilka kosmetyków Hildegard Braukmann i rzeczywiście są dobre, nie jest łatwo znaleźć kosmetyki naturalne w tak niskiej cenie, a te rzeczywiście takie są. W moim przypadku spisują się znakomicie, spróbujcie np. kremu dopasowanego do waszej cery.

#13 ~anna maksik~

~anna maksik~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 11:50:40

Gdzie kupujecie Hildegard Braukmann? Czy w dalszym ciągu nie da się ich kupić w żadnym sklepie? Zamawiam w sieci i to nie problem, ale jednak wolałabym móc je normalnie oglądać. Da się już?

#14 ~marciniak~

~marciniak~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 12:10:08

Tylko w internecie - w Polsce nie widziałam jeszcze ich kosmetyków w żadnym sklepie. W sumie to nie wiem czemu tak jest, bo mają porządne produkty, a nie można ich normalnie kupić w drogerii. Może dlatego mają tak dobrą cenę?

#15 Saraa

Saraa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 08:57:09

Dobre kosmetyki naturalne są w sklepie internetowym http://naturashop.pl , można odebrać osobiście w Słupsku. Posiadają poskie i zagraniczne kosmetyki naturalne, mydła, ałuny oraz pasty do zębów bez fluoru.

#16 ~selena1313~

~selena1313~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 10:58:33

Witam. Z tych marek, które testowałam to najlepszą opinię mogę wystawić rzeczą od Biotanic. Rzeczywiście naturalne, rzeczywiście bez chemicznych wstawek. Łagodne dla wrażliwej skóry, dla mojej cery idealne. Można kupić choćby przez ich stronę biotanic.pl. Pozdrawiam miłośniczki eco kosmetyków ;-))

#17 ~selena1313~

~selena1313~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 10:19:23

Jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych, odkąd tylko weszły na rynek. Aktualnie najwięcej zamawiam takich rzeczy od marki Beatwell – beatwell.pl. Oni mają renomę, w obiegu już od wielu lat. Szczególnie ich płyny do higieny intymnej się świetnie sprawdzają. Są super delikatne, ale z drugiej strony rewelacyjnie oczyszczają skórę. Kwas mlekowy i prebiotyk świetnie odbudowują naturalną florę bakteryjną i masz mniej problemów ginekologicznych

#18 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 13:13:45

Kosmetyki naturalne to zdecydowanie bardziej z sieci, po prostu tak macie większy wybór i ceny są niższe. Bardzo dobre kosmetyki ma np. Hildegard Braukmann, niemiecka marka, szczególnie jeśli chodzi o kosmetyki skierowane do skóry. Jednak różnica w jakości kosmetyków jest duża, efekty nie mają porównania, ale to trzeba przetestować na sobie...

#19 ~bringo~

~bringo~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 13:23:21

Który kosmetyk konkretnie sugerujesz? Możesz zaproponować coś porządnego jeśli chodzi o cerę suchą, może nawet bardzo suchą?

#20 Jac

Jac

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 12:34:08

chyba jednak z wybrócbowaniem to trochę będzie kicha, ale zawsze można poprosić o próbki również online, polecam kosmetyki naturalne i kosmetyki ekologiczne w jednym z najtańszych sklepów internetowych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych