Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

184 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 08:49:55

No, super. To weźcie zlikwidujcie wszystkie żłobki, niech matki wylecą z pracy, a zamiast tego róbcie plebanie, bo batmany nie mają gdzie tyłków za kasę podatników grzać! Jakie państwo - taka polityka prorodzinna <_< Najlepiej inwestować w kondomy <_<

Użytkownik VOLVO-Rider-ka edytował ten post 19 wrzesień 2009 - 08:50:19

#2 ~Radzio~

~Radzio~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:03:16

Nie ma to jak mafijne interesy z klerem, faktycznie będziecie zarobieni jak cholera, mało tego dzieciaki stracą plac zabaw!! Bo klechy musza mieć nową plebanie śmieszne to już zaczyna się robić i niech mi ktoś powie że klechy nie rządzą w tym zaściankowym kraju. Mają tyle działek w Słupsku że to zaczyna być jakieś chore, dlaczego niby kościół ma jakieś działki?? Wiem że większość dostali od państwa za utratę majątków na rzecz ruskich, ale jakoś osoby prywatne takich rekompensat od państwa nie dostały

#3 ~atylla~

~atylla~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:03:27

No, super. To weźcie zlikwidujcie wszystkie żłobki, niech matki wylecą z pracy, a zamiast tego róbcie plebanie, bo batmany nie mają gdzie tyłków za kasę podatników grzać! Jakie państwo - taka polityka prorodzinna <_< Najlepiej inwestować w kondomy <_<

Na to wychodzi, że nawet już się im przemieszczać nie chce. Żłobek dobrze usytowany w samym centrum taaa łakomy kąsek. Hmm, a, że pazerność czarnych jak widac niespecjalnie ma umiar to mamy to co mamy.

#4 ~RTG~

~RTG~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:10:51

Durne komentarze durnowatych ludzi , dom parafialny tym kościołom jest potrzebny i basta

#5 ~krecik~

~krecik~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:12:03

Fajny ten Słupsk...porodówka 20 km dalej,2 żłobki na 100-tysięczne miasto, gdzie dostać miejsce to graniczy z cudem i może jeszcze ten jeden zamkną...Ręce opadają, liczy się tylko kasa, z nami, zwykłymi ludźmi już nikt się nie liczy. Wiadomo, że córunie Panów z ratusza, żony i synowe nie mają tego problemu - sprzedadzą działkę na Staniuków i będzie od tatusia/męzusia na dobrą nianię. Porażka. Co za miasto pazerne.

#6 ~krecik~

~krecik~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:13:59

Durne komentarze durnowatych ludzi , dom parafialny tym kościołom jest potrzebny i basta

A Ty kolego jak masz zamiar kogoś obrażać to zadzwoń lepiej do mamusi...

#7 ~~aneta~~

~~aneta~~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:15:07

i zaraz się okaże , że robią to dla wygody wiernych. Na bank padnie taki argument. Pazerność, pazerność, pazerność i się nie dziwę, że katolików coraz mniej.

#8 ~~maniek~~

~~maniek~~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:16:19

akurat tam? Czyli dzieciaki się nie liczą? Spoko i czemu mnie to nie dziwi.....

#9 ~puma333~

~puma333~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:18:15

KSIĘŻA LUBIĄ W KOŃCU MAŁE DZIECI. (...)

Użytkownik cassia edytował ten post 19 wrzesień 2009 - 11:58:50

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:20:02

Brawo Kobyliński!!! Tak wyglada prawdziwa lewica!!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:29:44

Tu się z tobą zgodzę.Inni do pracy muszą dojeżdżać nawet po kilka kilometrów to i niech klechy ruszą swoje opasłe dupska.W mieście jest za mało żłobków i przedszkoli,przez taką sytuację nie mogłam wrócić po wychowawczym od razu do pracy bo mi nie przyjęto dzieci z braku miejsc.To jest polityka proklechowska i tyle

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:31:38

Tym kulturalnym komentarzem dajesz najbardziej czysty obraz polskich katolików.

#13 ~andie~

~andie~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:33:36

Ja to byma zainwestował raczej w przeszkolenie na kompach sióstr rządzących sprawami biurowymi. załatwienie czegokolwiek trwa, albowiem siostry mają czas.... Nie śpieszy się im z wypisywaniem jakiegokolwiek druku. ja rozumiem, że wpis do księgi trwa, ale czemu nie zrobić tego w kompie a potem na spokojnie uzupełnić w księdze. Mają jakiś taki gumowy czas.

#14 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:35:50

A Ty kolego jak masz zamiar kogoś obrażać to zadzwoń lepiej do mamusi...

Hmm, sądzę że warto aby społeczeństwo wiedziało jak jest traktowane przez osoby z kręgów zbliżonych do kościoła katolickiego.

#15 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:52:58

Jasne po co żłobek w centrum Słupska? Lepiej niech matki ganiają z dziećmi bo kogo to z Panów Księży obchodzi? Wszak własnych dzieci nie mają.

#16 ~~ona~~

~~ona~~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:53:05

Po co komu dom parafialny w centrum? Płakać się chce czytając o takich genialnych pomysłach :( Pozwólcie młodym ludziom normalnie żyć, wychowywać swoje dzieci i pracować a "fajerwerki" w postaci zegarów i domów parafialnych odłóżcie na lepsze czasy. Za miastem jest dużo lepsze miejsce na powstanie takiego domu, przy okazji może nowy żłobek czy przedszkole prowadzone przez siostry zakonne by powstało - byłby większy pożytek dla mieszkańców. W innych miastach doskonale sprawdzają się takie pomysły.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 09:53:23

Od kiedy działka na zadupiu jest atrakcyjniejsza od tej położonej w samym centrum miasta. Włodarze miasta już przenieśli w tamten "atrakcyjny" rejon ośrodek pomocy. Tabuny ludzi pielgrzymują tam w załatwieniu spraw. Dziwią się, że kto może to spieprza ze Słupska.

#18 ~Jura~

~Jura~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 10:01:42

Proponuję sprzedać ratusz miejski na dom parafialny, a UM przenieść na ul. Słoneczną. W starej kotłowni jest jeszcze miejsce.

#19 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 10:03:30

powiem krótko... z jakiej racji miasto ma zlikwidować żłobek na ich rzecz, mają całe mnóstwo działek a wieczny brak kasy- na wieżę zbierali od ludzi a nie mogli sprzedać działki??jednej z wielu zresztą. A teraz odrobina moich doświadczeń: kilka ładnych lat temu poszłam do parafii i siostry prosić o chrzest-nie dość że na początku mnie wygoniła bo już niby po czasie a było bodajże z 15 min. do zamknięcia ''biura'' i nikogo oprócz mnie. Gdy po wielkiej łasce doprosiłam się tego czego chciałam siostra do mnie bezczelnie: '' a co łaskaaaaaaaaaaa...'' nawet nie zapytała czy mam na chleb, gdy jej dałam wszystkie moje pieniądze a była ich na prawdę mało popatrzyła na mnie z pogardą i stwierdziła, że jak nie mam to nie trzeba....
Nie wiem czy dobrze kojarzę ale oni maja ludziom służyć i to bezinteresownie tak?na pogrzeb zawieźć bo citroen c5 i inne stoją na placu i ksiądz dupska nie ruszy-trzeba przywieźć i odwieźć....-takich przykładów całe mnóstwo ale jak widać to nic skoro posuneli sie do tego by w tak bezczelny sposób zabierać dzieciaczkom żłobek. CHAMSTWO

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 10:04:39

Jasne po co żłobek w centrum Słupska? Lepiej niech matki ganiają z dziećmi bo kogo to z Panów Księży obchodzi? Wszak własnych dzieci nie mają.

jak nie mają.... oczywiście , że mają....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych