Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Kontratak nastąpił

1062 odpowiedzi w tym temacie

#1061 ~sakho~

~sakho~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 11:17:38

Z typem o nicku gosc nie ma co dyskutować! To jest jego podejście do ludzi! Skopiowałem z innego tematu typ troszkę z leksza oderwany od Ustki. Tu mówi ile to lat już nie mieszka w Ustce, ale zobaczcie jaką niby "więdzę' posiada.  Jakie ma podejście do ludziJa to powiem z nim nie ma co gadać zrobić tak jak pies robi z kołem samochodu.

"Jak mówiłem, przejdź się po Ustce popytaj ludzi, popytaj pijaczków i patologię co pije tanie wina  w klatkach i po kątach, jaką szkołę kończyli i dlaczego ZST."(WPIS 08 lipiec 2013 - 15:14 W temacie Zlikwidować powiat słupski i starostwo powiatowe)

Masz swoich żuli cała patologia Ustki to ZST! Kolejny ciekawy wniosek podparty badaniami goscia.

Kolejny wpis "Ja wiem, że absolwenci mogą się burzyć i bulwersować, ale ta szkoła przed połączeniem z LO usteckim to było dno totalne. Było tak mało chętnych, że nie otworzyli 1 klas. Kiedyś to może i kształcili dobrych mechaników, ale po latach 2000 to była już tylko parodia, nic dziwnego że tyle oblewało egzaminy zawodowe. "(14 czerwiec 2013 - 09:16 .Tamże)

Podaj wyniki zdawalności egzaminów zawodowych i źródło. Bardzo chciałbym się z tymi wynikami zapoznać! Porównamy z innymi szkołami z powiatu. Dlaczego wyciągasz wniosek, że ta szkoła przed połączenim z LO była totalnym dnem??? Przecież ani jednego dnia w niej nie spędziłeś. Nie mów o kolegach, bo śmiem wątpić czy ty w ogóle posiadasz kolegów.

"ZST to tragedia jedna wielka, synalek skończył to teraz będziesz jak lewatywa gadał bzdury, że nagle po ZST to najwyższej klasy światowi fachowcy byli, co byli lepsi niż wszyscy inni razem wzięci. Niestety  trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, szkoła tragedia, poziom uczniów i nauczania żałosny. Przejdź się po Ustce, popytaj ludzi co sądzą o tej niby "szkole"

(08 lipiec 2013 - 15:14. Tamże)

Nie wiem gdzie ta osoba napisała, że po ZST to najwyższej klasy światowi fachowcy byli? Też jesteś bardzo kopetentny(jak ja do oceniania jazdy figurowej) do oceniania poziomu uczniów i naucznia.

"Syn na Uniwersytecie Szczecińskim na administracji, nie jest to prestiżowa uczelnia, ani tym bardziej prestiżowy kierunek na tej uczelni.Chciałeś się wywyższyć, ale nie wyszło.(tamże)

Kolejny przykład patrzenia z góry. Bo Ty jesteś kompetentny od oceniania prestiżu i kierunków uczelni. Podaj tam jakąś gazetkową klasyfikację  z najbardziej prestiżowymi uczelniami w Polsce. I sobie ulżyj. Tym wpisem sam się wywyższasz niczym Himalaje.

"Nie nie nazywam szamba perfumerią"(tamże)

Kolejny przykład. Szkołę nazywać szambem. A uczniowie tej szkoły to kim byli szambonurkami?? Musisz mieć niezłe podejście do ludzi o ile w ogole masz z ludzmi jakiś kontakt.

"Trzeba umieć dopasować poziom wypowiedzi do poziomu osób zabierających udział w dyskusji" (Napisano 08 lipiec 2013 - 15:35. Tamże)

Masz poziom.

"Z mojego rocznika poszli do stoczni tylko ci co im się uczyć nie chciało i woleli mieć dużo czasu wolnego"(14 czerwiec 2013 - 09:16 TaMŻE)

Bo ty wszystko wiesz i znasz motywację ludzi z twojego rocznika.

"Ani dobrzy fachowcy z tych uczniów[...] ani z nich mechanicy, handlowcy"(15 czerwiec 2013 - 21:31. Tamże)

Kolejny przykład twojej kompetencji do oceniania fachowości absolwentów ZST. Tusk powinien Ci wręczyć tekę ministra od wszystkiego!

"a nie nie potrafić nawet czytać rysunku technicznego"(tamże)

Bo ty tam zajęcia z rysunku technicznego prowadziłeś. Piszesz takie informacje jak byś tam co najmniej kilka lat spędził. A tak naprawdę jednego dnia tam nie spędziłeś. Nawet bym się nie zdziwił jak nigdy  budynku dawnego ZST na oczy nie widziałeś.

"Fakt stocznia wszak kształci samych intelektualistów, którzy dostają się na bardzo prestiżowe państwowe uczelnie i co roku błyszczą w olimpiadach przedmiotowych"

Kolejny przykład spoglądania z Mount Everestu i znów ten prestż  Idąc twoim tokiem rozumowania (a raczej brakiem) to należy zlikwidować większość szkół. Po których abiturenci nie dostają się do prestiżowych szkół oraz gdzie uczniowe nie błyszczą w olimpiadach przedmiotowych,

Ogólnie chciałem podsumować wpisy osoby o nicku "gosc'', ale uznałem, że za bardzo nie ma sensu bo moder nie przepuści. Wydaje mi się, że ludzie tutaj są kumaci i sami są w stanie wyciągnąć wnioski na temat wpisów tej osoby. Czarno na białym w tych wpisach wymalowane jest jego podejście do innych. Pozdrawiam

#1062 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 11:21:51

Bo gosc to znawca od wszystkiego!

#1063 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 11:36:28

Z tym, że jest parę osób piszących jako gosc i nie jestem autorem wszystkich postów podpisanych jako gosc. Pisz do moderatora niech ip posprawdza. Patrz po stylu wypowiedzi, błędach itd. widać, że pisały to różne osoby.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych