Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

281 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Nurobolt~

~Nurobolt~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 18:14:06

Witam

Nigdy nie zawierajcie umowy z tą firmą, jak już zaczniecie to nie skończycie. najpierw podwyższanie abonamentu, bez prawnie oczywiście, potem brak możliwości zerwania umowy, nawet jak się zakończy okres jej trwania. A to się okaże że na wypowiedzeniu nie było podpisu, a to że błąd w numerze abonenta, a może w nazwie? czy ewentualnie zła faza księżyca nie sprzyjająca. jak już ktoś się u nich wkopał w umowe to trzymajcie wszystkie dokumenty, jak zawarta telefonicznie to żądajcie koniecznie kopi NAGRANIA. Bo jak nie to się zacznie ,wezwania do zapłaty, straszenie sądem windykacją a na koniec przekażą sprawę do Kruka i bedą was nękać panowie bez karków.

#142 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 20:25:46

cyfra to oszuści tak sie reklamowali a jak juz kupiłem oferte to mialem codziennie odlaczany dekoder a zawsze placilem dziesiec dni przed terminem

#143 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 15:42:06

w naszym przypadku także mamy nie miłe przygody z c+. mamy ją od roku i jeszce przez rok musimy się męczyc. nikomu nie polecam. oszuści, kombinatorzy i tyle. i niech ten pan wyżej nie pisze ze POlacy to analfabeci. to poprostu ludzie ufni któży ufaja innym i tak to sie pozniej konczy jak w naszym przypadku. poza tym cyfra ciagle zmienia warunki umowy i przysyla aneksy na ktore jesli sie nie godzimy to trzeba odmawiac a przeciez skoro jedna umowe podpisalo sie to jej warunki powinny obowiazywac przez okres jej trwania. a nie oni ciagle cos wymyslaja. poza tym jakosc uslug tez nbie dobra bo w naszym przypadku kilka kanałów sie ciagle wylacza i dekoder sie restartuje.

#144 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 00:42:34

Cyfra to cwaniaki.Jak sobie założyłam Polsat Cyfrowy to dopiero płacę mniej i wszystko jest w porządku.Nawet za 1zł podłączyli.

#145 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 02:36:01

Ja też bym z chęcią założył sobie Polsat za złotówkę gdzie trzeba się udać?

#146 ~helmut~

~helmut~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 17:03:33

Cyfra tak często robi. Wg mnie każdy aneks powinien być podpisany i do tego momentu klient powinien mieć prawo wycofania się z tego co powiedział konsultantowi. A znam też przypadki gdzie osoba trzecia odebrała telefon od C+ i zgodziła się na podniesienie abonamentu, a gdy abonent zadzwonił wyjaśnić sprawę, okazało się, że obniżą z powrotem abonament dopiero po miesiącu i klient będzie musiał zapłacić za nie swoją decyzję...

#147 ~~~oszukany~~~

~~~oszukany~~~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 18:12:49

Super szantażyści!!!
Doliczyli mi nie wiadomo na jakiej podstawie 56zł do ostatniego abonamentu, dlatego że nie przedłużyłem umowy na kolejne 18 m-cy.
Podobno na podstawie jakiegoś aneksu?
Nie mam czasu aby się z oszustami naciągać, ich era się kończy - na szczęście wchodzi darmowa telewizja cyfrowa DVB.
"...SMOKU TO JUŻ NIE SMOKA EPOKA..."
Smok CYFRA+ dostanie ode mnie 56zł żeby nie splajtował, wiadomo że tonący brzytwy się chwyta.
Jestem szczęśliwy że już się uwolniłem, w gorszej sytuacji są inni abonenci, którzy korzystają z usług prawników za których musza słono płacić żeby Cyfra+ nie puściła ich z torbami.

#148 ~~~prawnik~

~~~prawnik~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 18:25:37

Cyfra+ powinna się nazywać PRAWNIK+ - tj. jak znaleźć łosia i na nim pojeździć :)
Rzesza prawników dobrze opłacanych pisze umowy o abonament w sposób nie zrozumiały dla przeciętnego Kowalskiego, który nie studiuje prawa i nie ma pojęcia czytając umowę jakie kruczki na niego czyhają.
W każdym punkcie powołują się na ustępy z innego punktu aby utrudnić zrozumienie umowy.
Jak im się już uda złapać klienta przechodzą do drugiego etapu - naciągania na pieniądze. Zasada jest bajecznie prosta oferują programy za pół ceny w okresie 6-ciu m-cy nie informując że po tym okresie opłata będzie naliczana w pełnej wysokości za daną usługę. Zanim klient się zorientuje to ma na karku komornika z odsetkami lub kolegów z KRUKa.
Już niedługo taka działalność będzie karalna.

#149 ~viola~

~viola~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 18:36:01

Jestem kobietą, która nie zna wszystkich nowinek technicznych. Okazało się, że płaciłam za opcje HD chociaż miałam zwykły telewizor i nie miałam możliwości odbioru tych programów ale sprytni Panowie wmówiliby mi nawet że jestem blondynką chociaż to nie prawda. Gdyby nie kuzyn, który przyjechał na wakacje to płaciłabym dalej 50% więcej ceny abonamentu za sygnał który do mnie wysyłali a nie miałam możliwości odbioru.
UWAGA NA CYFRĘ+ a jeszcze większa na UMOWY i KONSULTANTÓW.

#150 ~SYLA~

~SYLA~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 18:46:38

Słyszałam,że Cyfra+ plajtuje i dlatego łączy się z N - razem może przetrwają ze dwa lata niczym DVB ich wykończy :)

#151 ~leszcz~

~leszcz~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 19:13:36

Cześć pokrzywdzeni
Jak to czytacie to znaczy że Was też oszukali koledzy z plusa, więc pozostaje wam tylko dobry prawnik bo sami tej wojny nie wygracie bo walka zwykłego człowieka z bokserem ma wiadomy z góry skutek.A koledzy prawnicy piszą kochany łosiu jak podpiszesz tą umowę to przepadłeś będziemy mogli Ci podwyższyć abonament a jak dasz 14 dniowe wypowiedzenie to potraktujemy to jako zerwanie umowy i tak ci dowalimy że nie wstaniesz zapłacisz tyle że będziesz nas dalej utrzymywał przez parę miesięcy do czasu aż się trafi nowy jeleń.

#152 ~Księgowy~

~Księgowy~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 20:30:47

Witam
Jestem księgowym i mam dobrą pamięć do cyfr. Zadzwonili do mnie i zrazili mnie kłamstwem na dzień dobry proponując niby specjalne warunki, tylko dla mnie, pech chciał że akurat przeglądnąłem ofertę na stronie firmowej która jest dostępna w internecie. Konsultant chciał wcisnąć mi warunki które są ogólnodostępne dla wszystkich jako specjalne i wyjątkowe co doprowadziło do zmiany zdania, chociaż miałem przedłożyć umowę to zrezygnowałem.
Nie miałem problemu z wypowiedzeniem umowy, na szczęście nie przeszła na czas nieokreślony i wypowiedzenie było miesięczne wiec zarobili na mnie tylko parę groszy.
NACIĄGACZE !!!

#153 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 12:49:07

ja miałąm abonament 140 zł miesiecznie . co miesiac rachunki rosły ok 10 zł. Wiec gdy nadchodzil termin rozwiazalismy umowe. nikt nam nie powiedzial przy tym ze mamy zwrócic karte i osprzet . Dzis przyszla kara w wysokosci 300 zł .
Chyba Bozia im rozum pozabierała . Jak tego uniknąć??

#154 ~sonstchenomic~

~sonstchenomic~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 13:56:07

Witam
Liczba postów negatywnych na temat CYFRY PLUS sama mówi o tej firmie.Umowa nie jest zgodna z nowym prawem,pewnie ktoś się tym zajmie ale na zwrot pieniędzy od tej firmy niema co liczyć bo pewnie do tego czasu już jej nie będzie.Na razie nie warto przedłużać umowy ani zawierać nowej bo będzie lepsza oferta gdy połączą się z telewizją N. :)

#155 ~Szczypior~

~Szczypior~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 19:56:50

Dziwne, że Cyfra wprowadza nowe promocje, by później zacząć zmieniać umowy i podnosić ceny :/ Trochę nie fair w stosunku do abonentów …

#156 ~timur~

~timur~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 12:56:52

dokładnie :( z lekka niepoważna decyzja, dobrze, że w porę zdecydowałem się na Nkę. przynajmniej jak do tej pory takich niespodzianek nie robili :)

#157 ~banny~

~banny~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 14:26:30

cyfre nic tylko wypowiadać- abonenci mają prawo wypowiedzieć umowę podczas zmian dokonywanych w regulaminie bądź cenniku. w przypadku cyfry zmiany mają wejść w życie więc do połowy lutego jest czas by wysłać wypowiedzenie- koniecznie na pismie i koniecznie poleconym

#158 ~Omen~

~Omen~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2012 - 23:55:55

Ludzie to co wy piszecie to aż bije po oczach waszą głupotą. W każdej umowie jest punkt w którym jak wół piszę,że jeżeli dostawca podniesie koszty lub zdejmie z anteny jakiś program to macie możliwość zerwania umowa, bez ponoszonych kosztów. Ludzie wy nie czytacie co podpisujecie,a później piszecie bzdury. Podobnie jak z dekoderami, zdziwienie że dostałaś karę 300 zł, powinnaś dostać z 1000 zł, może wtedy byś czytała co podpisujesz. Regulamin też w sprawie dekoderów jest w umowie :) Płacicie za lenistwo, a nie za oszustwa konsultantów, wystarczy czytać i nie będzie problemów!

#159 ~interesant~

~interesant~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 19:32:25

oczekiwanie na rozmowę z konsultantem to dopiero poezja czekasz i czekasz a tu słyszysz wszyscy nasi konsultanci są zajęci i tak w kółko

#160 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 16:53:57

Ostrzegam przed Cyfrą Plus!!!! Same kłopoty przy wypowiadaniu umowy, dwa razy spotkały mnie z ich strony nieprzyjemności przy kończeniu "współpracy", trzeci raz z pewnoscią nie zaryzykuję!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych