Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Konserwacja podwozia

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 21:46:52

Szukałem długo dobrego specjalisty od konserwacji. Częste poszukiwania i czas spędzony w internecie pokazały, że rozwiązanie jest jedno. Pan Marcin. Auto świetnie zakonserwowane, do tego jak ten Pan zauważy jakieś drobne uszczerbki na zdrowiu Twojego samochodu to naprawi to nieodpłatnie. Nie będzie mógł spać po nocy póki nie naprawi. W moim przypadku były to luźne elementy podwozia, które dawały o sobie znać podczas jazdy. Już się nic nie rusza

#22 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 21:47:55

Szukałem długo dobrego specjalisty od konserwacji. Częste poszukiwania i czas spędzony w internecie pokazały, że rozwiązanie jest jedno. Pan Marcin. Auto świetnie zakonserwowane, do tego jak ten Pan zauważy jakieś drobne uszczerbki na zdrowiu Twojego samochodu to naprawi to nieodpłatnie. Nie będzie mógł spać po nocy póki nie naprawi. W moim przypadku były to luźne elementy podwozia, które dawały o sobie znać podczas jazdy. Już się nic nie rusza

P. Marcin
+48 507 030 219

#23 ~Wojtek, Mazda~

~Wojtek, Mazda~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 16:21:27

Witam ,
Z czystym sumieniem polecam p. M...
Konserwacja wykonana bardzo dobrze ... nikt w Słupsku nie chciał się podjąć tematu. Stan podwozia był mi znany i wiem ze było to mega wyzwanie. Otrzymałem foto z przed i po konserwacji rzetelnie i profesjonalnie wykonane. Polecam jeszcze raz... pozdrawiam

#24 ~Wojtek , Mazda~

~Wojtek , Mazda~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 16:35:13

Witam ,

Polecam z czystym sumieniem p.M...

Konserwacja wykonana bardzo dobrze do tego otrzymałem foto wykonania konserwacji z przed i po zabiegu jestem zadowolony.

W słupsku nikt nie chciał się podjąć tematu.

#25 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 22:00:15

Ja wlasnie robilem u tego Marcina swoja asterke 2005 rok, tylko nie w Kobylnicy a w Slupsku i na ta chwile jestem mega zadowolony. Cale podwozie oczyszczone, pokryte podkladem na ruda i zakonserwowane - poza tym zabezpieczone wszystkie profile zamkniete i oczyszczony oraz pomalowany specjalna farba caly wydech - wyglada jak nowy. Zalezalo mi, zeby zrobic to przed przegladem i sie udalo - postawilem w piatek, odebralem w niedziele. Na przegladzie diagniosta wszedlo pod auto, popatrzyl, postujal i stwierdzil, ze astre w tym stanie od spodu, to widzial jak kupowal swoja w salonie. Polecam goscia, bardzo zyczliwy czlowiek a telefon z wczesniejszych watkow jest aktualny[/quote]

#26 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 22:00:50

A jakis numer aktualny ?

#27 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 16:04:10

A jakis numer aktualny ?

Nr masz w mój post 16. Grudzień Karol
Pozdrawiam