Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Konserwacja podwozia

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cirrus

Cirrus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 17:45:44

Witam

Gdzie polecacie zrobić w Słupsku porządną konserwację podwozia. Auto jest z 2003 roku, Toyota. Czy może lepiej gdzieś dalej pojechać?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 18:11:41

Witam

Gdzie polecacie zrobić w Słupsku porządną konserwację podwozia. Auto jest z 2003 roku, Toyota. Czy może lepiej gdzieś dalej pojechać?

Porządna konserwacja powinna być wykonana przez producenta samochodu, ale nie jest, abyś autem nie cieszył się zbyt długo. Aby zrobić porządne poprawki po fabrycznej "konserwacji" należy usunąć zalążki korozji, wyciąć ewentualne miejsca skorodowane, wstawić nowe łaty  i nanieść odpowiednie preparaty. W Słupsku nikt dokładnie tego nie wykona. Tu, wszyscy ustawieni są na szybkie zarabianie pieniędzy. Poszukaj do tego zabiegu odpowiedniego człowieka raczej poza miastem.  

Rozważ też sprzedaż tej Toyoty, jeśli wymaga konserwacji podwozia po tak krótkim czasie. Kup sobie Audi B - 3 lub B - 4. Produkowane były w latach 1986 - 1995. Jak auto nigdzie nie było uderzone, to nie wymaga żadnej konserwacji. Nawet za 100 lat nic tego auta nie ruszy. Teraz już takich nie produkują.

#3 Cirrus

Cirrus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 20:12:53

Podwozie jest już lekko skorodowane ale tragedii raczej nie ma. Poza miastem tzn gdzie konkretnie?

Co myślicie o Słupskim Car-Perfect? http://www.car-perfe...wacja-podwozia/

Warto wydać u nich około 1500 zł za taką usługę? Miał ktoś z nimi jakieś doświadczenia?

Użytkownik Cirrus edytował ten post 13 listopad 2016 - 20:14:38

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 09:15:27

Ja miałem i szczerze nie polecam. Nie wykonał pracy należycie i do końca tak jak chciałem, a obiecywał góry złote.

#5 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 19:36:18

Ja robiłem w swoim turanie w Kobylnicy,u takiego goscia na widzinskiej ma na imie Marcin,on nie ma tam zadnej reklamy ale jest to j autogazem na zakrecie i szczerze polecam trwalo to 2 dni wyczyscil caly syf z podwozia zakonserwowal kilkoma warstwami ,najpierw dal taka mgielke jak by z zywicy używaną do samolotow,pozniej jeszcze jakis srodek i dobiero na koncu to czarne ,przy okazji oczyscil i pomalowal drążek stabilizatora,w kazde drzwi wpuscil tez jakis srodek do konserwacji,bylo to cztery lata temu,ostatnio mialem okazje widziec moje auto z dolu i powiem wam szczerze ze takich ludzi to ze swieca szukac

#6 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 21:14:12

A ja zrobiłem konserwację w car-perfect i jestem zadowolony. Można nakładać milion preparatów antykorozyjnych ale bez dokładnego oczyszczenia - tak jak pisze poprzednik, na długi to nie wystarczy. A z tego co szukałem,pytałem, dzwoniłem to tylko na lutoswakiego piaskuja przed konserwacją.

#7 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 11:04:16

Czy w car-perfect można umówić się na sprawdzanie poszczególnych etapów - chcę zobaczyć podwozie po piaskowaniu i pierwszej warstwie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 14:56:25

Ja robiłem w swoim turanie w Kobylnicy,u takiego goscia na widzinskiej ma na imie Marcin,on nie ma tam zadnej reklamy ale jest to j autogazem na zakrecie i szczerze polecam trwalo to 2 dni wyczyscil caly syf z podwozia zakonserwowal kilkoma warstwami ,najpierw dal taka mgielke jak by z zywicy używaną do samolotow,pozniej jeszcze jakis srodek i dobiero na koncu to czarne ,przy okazji oczyscil i pomalowal drążek stabilizatora,w kazde drzwi wpuscil tez jakis srodek do konserwacji,bylo to cztery lata temu,ostatnio mialem okazje widziec moje auto z dolu i powiem wam szczerze ze takich ludzi to ze swieca szukac

nr tel do gościa

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 13:25:52

Czy tel mozna

#10 ~Kaktus~

~Kaktus~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 01:03:42

Robilem konserwacje w slupsku polecam 507030219

#11 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 23:54:50

Witam,
Dzięki kaktus za polecenie p. Marcina
Nissan wyglada jak nowy z salonu spód zakonserwowany...
Polecam 100%

#12 ~Andrzej , Toyota~

~Andrzej , Toyota~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 12:16:21

Polecam konserwacja wykonana bardzo dobrze p. Marcin objaśnił zagadnienie i należycie podszedł do tematu. Preparaty bardzo dobrej firmy jeśli chodzi o farbę dwuskładnikowy na bazie żywicy antykorozyjna.
Czas wykonania i terminy bez problemu rzetelnie. Do tego uzupełnił płyn chłodniczy i znalazł usterkę drążka kierowniczego. Gdzie zakres prac był tylko konserwacji a przegląd auta zrobił z grzeczności.Polecam wszystkim 507-030-219

#13 ~Anna, honda~

~Anna, honda~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 08:28:10

Witam polecam również p. M... profesjonalne podejście do tematu czas wykonania jak i samej konserwacji . Polecam jeszcze raz

#14 ~Włodzimierz Głąbicki~

~Włodzimierz Głąbicki~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:35:07

Witam mam tylko jedno pytanie do tej dyskusji Czy ten P.Marcin - ma podnośnik ,jaką metodą czyści autko >? to są podstawowe pytania..

Nikt nie wymienia w Słupsk ul .Św.Klary z Asyżu .

Tam widziałem  mają podnośniki  - profesjonalne usuwanie rdzy przez skiełkowanie ,.. 

Wszystkie plastiki są zdejmowane - zbiornik paliwa i tłumik cała rura do silnika - konserwowana jest dodatkowo ..

Oddałem tam swoją TOYOTĘ 2004 rok .czekam własnie .na telefon jak zostanie wyczyszczone zwieszenie - przed nałożeniem pierwszej warstwy  ..

#15 ~Włodzimierz Głąbicki~

~Włodzimierz Głąbicki~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 15:24:15

Witam mam kolejną wiadomość odnośnie konserwacji mojego pojazdu TOYOTA 2004 rok.. dzisiaj byłem na spotkaniu .po wcześniejszej rozmowie że chciałbym widzieć poszczególne etapy- pracy przy moim aucie - Pan rozebrał tylny zderzak odkręcił belkę - cały wydech wraz sondą lambda - i wszystkie Blachy s pod trasy tłumika zdemontował też nadkola - nie odkręcał przedniego zderzaka - powiedział ze jest dojście - i nie ma potrzeby - No wcześniej mówił że wszystko  odkręca  - też mi się to nie spodobało - kolejne zaskoczenie to - stwierdził ze jest dozo czyszczenia przy tych zdjętych podzespołach - ze jeszcze sobie zażądał dopłaty 200 zł -   fachowiec robi konserwacje 20 ponad lat - i zmienia cena podczas trwania - prac - Choć ustaliliśmy na wstępnie jaka będzie kwota całej pracy - Czekam na kolejny telefon - po wyczyszczeniu podwozia - jak będzie to wykonane - pojadę zobaczyć - 

Po sprawdzeniu dokonam wpisu dla kolejnych prac - P.konserwatora.

Włodzimierz Głąbicki  Jestem na fb - jak by ktoś chciał więcej informacji w tym temacie .

#16 ~Qba~

~Qba~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 18:29:12

Ja wlasnie robilem u tego Marcina swoja asterke 2005 rok, tylko nie w Kobylnicy a w Slupsku i na ta chwile jestem mega zadowolony. Cale podwozie oczyszczone, pokryte podkladem na ruda i zakonserwowane - poza tym zabezpieczone wszystkie profile zamkniete i oczyszczony oraz pomalowany specjalna farba caly wydech - wyglada jak nowy. Zalezalo mi, zeby zrobic to przed przegladem i sie udalo - postawilem w piatek, odebralem w niedziele. Na przegladzie diagniosta wszedlo pod auto, popatrzyl, postujal i stwierdzil, ze astre w tym stanie od spodu, to widzial jak kupowal swoja w salonie. Polecam goscia, bardzo zyczliwy czlowiek a telefon z wczesniejszych watkow jest aktualny

#17 ~SylwekSylwek~

~SylwekSylwek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 18:55:15

Witam. Jeśli ktoś jest zainteresowany to prywatnie zajmuje się blacharka, tupu progi, podłogi, naprawa tłumików również konserwacja podwozia. Wymieniam tarcze, klocki wahacze, olej w skrzyni i silniku.

#18 ~SylwekSylwek~

~SylwekSylwek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 18:59:55

Szukam hydraulika w Słupsku. Ma może ktoś namiar na firmę Hydra uliczna co prowadzi ojciec z dwoma synami, którzy mieszkają na ul. Poniatowskiego? Parę lat temu u nich pracowałem i chciałbym jakiś namiar na nich. Chyba że ma ktoś jakiegoś hydraulika

#19 ~Audi , Grzegorz~

~Audi , Grzegorz~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 09:08:20

Polecam p. Marcina konserwacja bardzo dobrze wykonana jestem zadowolony do tego wymienił olej i klocki hamulcowe...

#20 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 19:07:44

Witam. Jeśli ktoś jest zainteresowany to prywatnie zajmuje się blacharka, tupu progi, podłogi, naprawa tłumików również konserwacja podwozia. Wymieniam tarcze, klocki wahacze, olej w skrzyni i silniku.

mam progi do roboty golf 5 jaki koszt 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych