Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Konkursy Forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4404 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kulturalna rozrywka (16 użytkowników oddało głos)

Czy zainteresowana/y jesteś rozrywką tworzoną na bazie własnych fantazji?

1. Głosowano Posiadam umiejętność tworzenia i dzielenia się. (14 głosów [87.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 87.50%

2. Rozrywkę kupuję jako gotowy towar. (2 głosów [12.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 12.50%

3. Nie interesuje mnie kulturalna rozrywka. (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 08:48:23

W zasadzie temat Konkurs na najpiękniejszy awatar wyczerpał możliwość dalszego rozwoju.

Cieszył się znacznym zainteresowaniem. Ogłoszony kolejny konkurs nie spełnia warunków zgodności tytułu konkursu z tytułem tematu.

Proponuję zatem rozwiązanie tego prawnego supełka. Pragnę zainicjować nowy temat Konkursy Forum

Jednocześnie proszę Administrację o przeniesienie zawartości poprzedniego tematu do nowego z nowym tytułem.  Byłaby to kontynuacja zgodna z zasadami i satysfakcjonująca zainteresowanych kulturalną rozrywką tworzoną na bazie własnych doświadczeń i fantazji.  :)

Z poważaniem:    Pszczółka

#2 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 10:54:38

W zasadzie temat Konkurs na najpiękniejszy awatar wyczerpał możliwość dalszego rozwoju.

Cieszył się znacznym zainteresowaniem. Ogłoszony kolejny konkurs nie spełnia warunków zgodności tytułu konkursu z tytułem tematu.

Proponuję zatem rozwiązanie tego prawnego supełka. Pragnę zainicjować nowy temat Konkursy Forum

Jednocześnie proszę Administrację o przeniesienie zawartości poprzedniego tematu do nowego z nowym tytułem.  Byłaby to kontynuacja zgodna z zasadami i satysfakcjonująca zainteresowanych kulturalną rozrywką tworzoną na bazie własnych doświadczeń i fantazji.  :)

Czy Wy pszczołek nie za głośni? Wszędzie Was pełno i opędzić się nie można. Ino jakieś konkursy i gry i zabawy i nie wiedzieć co. Wy się w końcu uspokójcie. W Waszym wieku pszczołek to już jeno ciepły koc i kot. I fotel bujany też :P

#3 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:05:04

Jeśli ktoś wystąpił w ankiecie i oddał swój głos na trzecie pytanie, to uważam, że nie ma potrzeby uzasadniać swojej decyzji. :)

#4 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:11:18

Jeśli ktoś wystąpił w ankiecie i oddał swój głos na trzecie pytanie, to uważam, że nie ma potrzeby uzasadniać swojej decyzji. :)

To ja! To ja oddałem swoją ankietę na trzeci głos. Na przekór Pszczółce. A co. Zadziorny misiek ze mnie. I tak mnie nie użądli, bo ma tylko jedno małe żądełko. Zresztą czym wtedy by żądlił Uleńkę? :lol: :lol: :lol:

Użytkownik KubuśPuchatek edytował ten post 16 sierpień 2016 - 11:12:03

#5 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:15:02

Pszczółko... słusznie... :)

... porządek bezdyskusyjnie musi być... i koniec.

Chciałam przy okazji przypomnieć, że zgłosiłam swój udział w Konkursie na największą zołzę....

...otrzymałam już gdzieś tak około 50 głosów....

...więc mam poważne szanse  na zdobycie... 1-go miejsca na pudle.  :P 

#6 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:19:17

Czy Wy pszczołek nie za głośni? Wszędzie Was pełno i opędzić się nie można. Ino jakieś konkursy i gry i zabawy i nie wiedzieć co. Wy się w końcu uspokójcie. W Waszym wieku pszczołek to już jeno ciepły koc i kot. I fotel bujany też :P

Kubusiu... a co Ty dzisiaj jakiś taki zaczepliwy...i zgryźliwy ? :P

...nie dobrałeś się do żadnego ula?.... czy co? :o

#7 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:25:07

To ja! To ja oddałem swoją ankietę na trzeci głos. Na przekór Pszczółce. A co. Zadziorny misiek ze mnie. I tak mnie nie użądli, bo ma tylko jedno małe żądełko. Zresztą czym wtedy by żądlił Uleńkę? :lol: :lol: :lol:

Proszę o zachowanie spokoju.. To niezwykle trudna sytuacja. Poczekajmy na decyzję Administracji.

Poczekajmy też cierpliwie na decyzje Jury Konkursów. :)

#8 Ashanti

Ashanti

Jamajka

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:31:32

Oddałam głos w ankiecie z cichą nadzieją, że spotkam w tym temacie mojego ukochanego. :wub:

#9 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:45:18

A mnie te konkursy w niczym nie przeszkadzają ! :unsure:

#10 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 13:40:29

A mnie te konkursy w niczym nie przeszkadzają ! :unsure:

Konkursy są ustawione ;) Zawsze wygrywa w nich Uleńka :P A Kubuś to co, od macochy? :( Ja też chce wygrać konkursa, i żeby nagroda była duża i smaczna :rolleyes:  Wystarczy mi piętrowy tort śmietankowy :)

#11 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 13:59:08

Konkursy są ustawione ;) Zawsze wygrywa w nich Uleńka :P A Kubuś to co, od macochy? :( Ja też chce wygrać konkursa, i żeby nagroda była duża i smaczna :rolleyes:  Wystarczy mi piętrowy tort śmietankowy :)

Laureatka prestiżowego tytułu - Najpiękniejszy Awatar Forum -  zafundowała wszystkim uczestnikom konkursu nagrody pocieszenia.

Przekonany jestem, że gdybyś w kolejnym konkursie znalazł się na dalekiej pozycji za Uleńką, otrzymałbyś tort śmietankowy jako nagrodę pocieszenia.

Wielu uczestników konkursu odebrało już kredki, modelinę i bloki rysunkowe. :)

#12 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:02:12

Załapię się na maciupki kawałek ?  :)  . może być ten z najniższego kółeczka :D

#13 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:06:35

Załapię się na maciupki kawałek ?  :)  . może być ten z najniższego kółeczka :D

To jest oczywista oczywistość że się załapiesz. My misie musimy trzymać się razem. Już tak mało nas łasuchów pozostało :P . A cóż jest piękniejszego niż umorusana -MISIA- w torcie śmietankowym? ;)  Chyba tylko umorusana naga -MISIA- :rolleyes:

Użytkownik KubuśPuchatek edytował ten post 16 sierpień 2016 - 14:07:00

#14 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:09:58

To jest oczywista oczywistość że się załapiesz. My misie musimy trzymać się razem. Już tak mało nas łasuchów pozostało :P . A cóż jest piękniejszego niż umorusana -MISIA- w torcie śmietankowym? ;) :rolleyes:

Kubusiu, a  może być w owocowym ? :D - mój ulubiony, to cytrynowy :) 

#15 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:13:36

Kubusiu, a  może być w owocowym ? :D - mój ulubiony, to cytrynowy :)

Może być w owocowym, kakaowym, orzechowym, a nawet marchewkowym :) Żeby nie było nam za słodko, napijemy się soku cytrynowego i damy sobie buzi :wub:

#16 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:16:35

Może być w owocowym, kakaowym, orzechowym, a nawet marchewkowym :) Żeby nie było nam za słodko, napijemy się soku cytrynowego i damy sobie buzi :wub:

Ale torpeda z Ciebie Kubusiu. :D  :D :D no, no ,no :)

#17 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:20:36

Ale torpeda z Ciebie Kubusiu. :D  :D :D no, no ,no :)

Ja? Ja jestem najbardziej nieśmiałym misiem na tym forum. A Ty zaraz, torpeda. Po prostu nic dwa razy się nie zdarza. Korzystajmy więc z darów losu :)

#18 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:24:17

Uważam, że korupcja i kolesiostwo w naszych konkursach powinno być piętnowane. Ja stawiam za wzór cnót wszelkich naszą Dziewannę. Na każdy przejaw kolesiostwa reaguje błyskawicznie dając wyraz swojego niezadowolenia albo akceptacji.

#19 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:24:36

Ja? Ja jestem najbardziej nieśmiałym misiem na tym forum. A Ty zaraz, torpeda. Po prostu nic dwa razy się nie zdarza. Korzystajmy więc z darów losu :)

Pełna zgoda, dlatego ten RAZ zawsze będzie ważny :D

#20 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:25:46

Uważam, że korupcja i kolesiostwo w naszych konkursach powinno być piętnowane. Ja stawiam za wzór cnót wszelkich naszą Dziewannę. Na każdy przejaw kolesiostwa reaguje błyskawicznie dając wyraz swojego niezadowolenia albo akceptacji.

Ciiiiiiiiiiiiii. Bo się wyda. Pamiętaj że obiecałeś mnie popchać. W konkursach :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych