Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Konkurs na najpiękniejszy awatar

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
694 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 16:49:38

Użytkownicy Forum posiadają szeroką gamę atrakcji związanych z jego profilem. To między innymi jego indywidualny awatar związany z wybranym przez siebie nickiem.

Awatar posiada zalety. Ułatwia szybkie wzrokowe rozpoznanie Użytkownika. Sugerować może też jego charakter lub styl jaki prezentuje. Jest jakby ozdobą profilu Użytkownika.

Nie wszyscy Użytkownicy decydują się na swój indywidualny awatar. Naprawdę warto. Awatary uatrakcyjniają Forum.

Przeglądałem awatary Użytkowników. Są śliczne. Takie małe dziełka.

Pragnę urządzić konkurs na najbardziej atrakcyjny awatar Forum. Proponuję aby konkurs trwał dwa tygodnie. To czas na podawanie kandydatur oraz czas na dobór własnych awatarów.

To również propozycja z mojej strony na bezinteresowne wykonanie na życzenie awatara. Podam też link i pomogę w zainstalowaniu.

Jeśli będzie zainteresowanie konkursem, wspólnie określimy sposób głosowania. Ja proponowałbym oddawanie głosów w tym temacie zarówno przez Użytkowników i Gości. Głosowalibyśmy podając trzy propozycje. Mile widziane byłoby krótkie uzasadnienia swojego wyboru.

Serdecznie zapraszam. :wub:

Podaję w linku przykłady awatarów które wykonałem na zamówienia. Oczywiście bezinteresownie.

Awatary

#2 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 17:19:29

Muszę wnieść małą poprawkę. Napisałem, że wykonałem awatary. Akurat te które przedstawiłem nie są moją własnością. Są one ogólnie dostępne w Internecie. Nie dopatrzyłem się też aby posiadały jakiekolwiek obwarowania odnośnie praw autorskich. Dociąłem je do odpowiedniego formatu i upiększyłem. Posiadam też awatary które sam wykonałem i udostępniłem wszystkim w programie Avatarek. :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 17:22:49

Hej, uważam że jesteś pierwszą osobą która wśród zarejestrowanych odwazyles się na awatar płci żeńskiej i przyznałes się ze jesteś mężczyzna i piszesz bardzo otwarcie a zarazem demokratycznie,dobrze by było abyś nie był zniszczony przez resztę fałszywych komunistycznych kłamliwy co zarejestrowanych co piszą jako kobiety a po drugiej stronie to faceci z sądów z urzędów z policji kryminalnej i tao tchórze co jedynym ich celem jest inwigilacja i przerobienia na swoje. Mam nadzieje ze nie zmienisz się tak jak inni byli fajni zarejestrowani co z nich już nic nie będzie bo pod wpływem inwigilatorow się zmienili.

#4 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 17:24:30

Z jakiego powodu wniosłem tą poprawkę? Aby nie mieć zarzutu, że naruszam czyjeś prawa. Otóż teledysk jest moją własnością i nikt podczas rejestracji teledysku nie wniósł zastrzeżeń. :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 17:29:27

Muszę wnieść małą poprawkę. Napisałem, że wykonałem awatary. Akurat te które przedstawiłem nie są moją własnością. Są one ogólnie dostępne w Internecie. Nie dopatrzyłem się też aby posiadały jakiekolwiek obwarowania odnośnie praw autorskich. Dociąłem je do odpowiedniego formatu i upiększyłem. Posiadam też awatary które sam wykonałem i udostępniłem wszystkim w programie Avatarek. :)

TO fajnie tak trzymaj.Oni będą cię niszczyć i przerabiać a w realu śledzić. Ja cie będę wspierać przed komunistami. Zobaczę jak sobie dasz radę. To się okaże. Powodzonka :). Oni nie napiszą demokracji a najlepiej to stlamsic zniewolić i zgnoić podstępem i nakłamac.

#6 ~pan tlen~

~pan tlen~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 17:29:54

Ja chcialem zrobic awatar powietrza ale mi nie wychodzi.
Nie przystapie wiec do konkursu.

#7 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 17:42:12

Hej, uważam że jesteś pierwszą osobą która wśród zarejestrowanych odwazyles się na awatar płci żeńskiej i przyznałes się ze jesteś mężczyzna i piszesz bardzo otwarcie a zarazem demokratycznie,dobrze by było abyś nie był zniszczony przez resztę fałszywych komunistycznych kłamliwy co zarejestrowanych co piszą jako kobiety a po drugiej stronie to faceci z sądów z urzędów z policji kryminalnej i tao tchórze co jedynym ich celem jest inwigilacja i przerobienia na swoje. Mam nadzieje ze nie zmienisz się tak jak inni byli fajni zarejestrowani co z nich już nic nie będzie bo pod wpływem inwigilatorow się zmienili.

Daję męskie słowo honoru, że jestem mężczyzną z krwi i kości. O tym może poświadczyć Użytkowniczka Forum -Uleńka-  z którą byłem niedawno na wakacjach nad morzem.

Dlaczego żeński awatar? To nie ma nic wspólnego z jakimś moim ukrytym skrzywieniem.

Po prostu zostałem powołany do odbycia zasadniczej służby wojskowej. Otrzymałem samochód Star zwany popularnie Pszczółką. Otrzymałem od kolegów pseudonim Majek.

No i tak zostało. :)

A to jestem ja i moja Przyjaciółka Uleńka. :wub:

Historia jednej znajomości

#8 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 17:46:35

Nie panikuj. Powietrze jest materią którą można zważyć. Proponuję dla Ciebie jako awatar wagę szalową z pustymi szalami, czyli z samym powietrzem. :P

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:04:14

Awatar ... Sugerować może też jego charakter lub styl jaki prezentuje. Jest jakby ozdobą profilu Użytkownika.

Facet a jaki sobie wziął awatar, pszczółka. To pewnie zwyczajny gej.

albo pedofil

#10 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:10:12

albo pedofil

Więc zdecyduj się. :D

#11 ~mocium panie~

~mocium panie~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:10:30

Pszczółka uważaj na lokalnych anonimowych trolli. W większości to tłuste stare forumowiczki, nie daj się im podejść i podpuścić. One są zgorzkniałe, sfrustrowane i nudzą się w swoich czterech świanach.
Musisz być ponad to jak chcesz na tym forum przeżyć, bo to istny poligon.

#12 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:12:48

Pszczółka uważaj na lokalnych anonimowych trolli. W większości to tłuste stare forumowiczki, nie daj się im podejść i podpuścić. One są zgorzkniałe, sfrustrowane i nudzą się w swoich czterech świanach.
Musisz być ponad to jak chcesz na tym forum przeżyć, bo to istny poligon.

Jestem tutaj właśnie w tym celu aby je rozweselać. :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:17:49

Jestem tutaj właśnie w tym celu aby je rozweselać. :)

Fajnie ze jestes Pszczolka, widac rowny z ciebie gosc.
Bende ci kibicowal z ukrycia. Uwazaj szczegolnie na Wiedzme i/vel pinokLa oraz obludnego Jumanjiego.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:18:51

ej pustułka czy jak ci tam
spojrz na dol ilu gapiow
oni cie juz namierzyli i obserwuja i czekaja aby dowalic jakis tekst

#15 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:20:00

Fajnie ze jestes Pszczolka, widac rowny z ciebie gosc.
Bende ci kibicowal z ukrycia. Uwazaj szczegolnie na Wiedzme i/vel pinokLa oraz obludnego Jumanjiego.

Dziękuję za ostrzeżenie. To straszne  :o

#16 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:21:50

ej pustułka czy jak ci tam
spojrz na dol ilu gapiow
oni cie juz namierzyli i obserwuja i czekaja aby dowalic jakis tekst

Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w konkursie. :)

#17 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:27:31

Użytkownicy Forum posiadają szeroką gamę atrakcji związanych z jego profilem. To między innymi jego indywidualny awatar związany z wybranym przez siebie nickiem.

Awatar posiada zalety. Ułatwia szybkie wzrokowe rozpoznanie Użytkownika. Sugerować może też jego charakter lub styl jaki prezentuje. Jest jakby ozdobą profilu Użytkownika.

Nie wszyscy Użytkownicy decydują się na swój indywidualny awatar. Naprawdę warto. Awatary uatrakcyjniają Forum.

Przeglądałem awatary Użytkowników. Są śliczne. Takie małe dziełka.

Pragnę urządzić konkurs na najbardziej atrakcyjny awatar Forum. Proponuję aby konkurs trwał dwa tygodnie. To czas na podawanie kandydatur oraz czas na dobór własnych awatarów.

To również propozycja z mojej strony na bezinteresowne wykonanie na życzenie awatara. Podam też link i pomogę w zainstalowaniu.

Jeśli będzie zainteresowanie konkursem, wspólnie określimy sposób głosowania. Ja proponowałbym oddawanie głosów w tym temacie zarówno przez Użytkowników i Gości. Głosowalibyśmy podając trzy propozycje. Mile widziane byłoby krótkie uzasadnienia swojego wyboru.

Serdecznie zapraszam. :wub:

Podaję w linku przykłady awatarów które wykonałem na zamówienia. Oczywiście bezinteresownie.

Awatary

Pszczółko... jak Ty już coś wymyślisz....to tylko przyklasnąć :)

Świetna propozycja... jednak brakuje mi w niej... wykończenia...

... a chodzi o nagrody!

Konkurs ma być wirtualny... więc i nagrody również...

... mogę je oczywiście za sponsorować ... cena nie gra roli :P

#18 ~Lubisia~

~Lubisia~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:35:37

... a chodzi o nagrody!

Myślę Uleńko, że na forum znajdziesz super fajne przyjaciółki, na przykład Ala2 - bardzo sympatyczna i ciepła osoba, na pewno się zaprzyjaźnicie. Ala pisuje najczęściej na Rozmowach Dokończonych. Na inne osoby uważaj, szczególnie na przebiegłą Wiedzme vel pinikLo. Jumanjiemu vel Dreistadt rowniez nie wierz.

#19 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:35:41

Panie tlenie...  proszę nie rezygnować... :)

... spójrz tylko na propozycję awataru dla Ciebie...

... wg mnie jest śliczny...i miałby szansę znaleźć się w pierwszej dziesiątce... najlepszych

img_miniature.jpg

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:36:37

... a chodzi o nagrody!

Nagroda moze byc muzyczna dedykacja od Pszczolki dla zwyciezcy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych