Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Konkurs Erekcjato 2015 (konkurs poetycki)

erekcjato awersacja

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 07:07:34

XI międzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2015-31.07.2015 do godziny 23.00 i ani minuty dłużej.

Nagrody, odpowiadające wartości PLN na dzień 31.07.2015, zostaną przelane na wskazane konto, po podaniu danych po zakończeniu konkursu:

I miejsce 300 euro;
II miejsce 150 euro;
III miejsce 75 euro.

W konkursie mogą brać udział utwory nie publikowane wcześniej, ilość utworów jest nieograniczona.

Głosowanie komisji na koniec konkursu odbędzie się w ten sposób, że każdy z członków komisji wpisze swoich zwycięzców w okno wyznaczone specjalnie do tego celu w dniu 31.07.2015. Głosować można w czasie od 23.00-23.01 dnia 31.07.2015. Głosy oddane przed lub po wyznaczonym czasie nie będą brane pod uwagę. Okno po oddaniu głosów zostanie zamknięte.

Wszyscy zalogowani mogą brać udział w głosowaniu oddając jeden głos przez cały okres trwania konkursu do 31.07.2015 do godziny 23.00, głosujący nie mogą głosować na swoje utwory, pierwsze trzy utwory, które zwyciężą w głosowaniu uczestników poza komisyjnym będą brały udział w końcowym głosowaniu i będą liczone tak samo jak głosy oddane przez tylko jednego członka komisji, tylko jeden taki sam IP może brać udział w głosowaniu.
Zalogowani użytkownicy mogą głosować na każde erekcjato opublikowane w dziale Konkurs tylko jeden raz, głosowanie nie jest obowiązkowe.
Pod każdym utworem na wąskiej listwie jest miejsce do głosowania, tam oddajemy głosy, przyznając punkty (w skali od 1-10) wyniki są widoczne po oddaniu głosów przez co najmniej czterech głosujących.

Jury głosuje w ten sposób, że wybiera trzy najlepsze erekcjato indywidualnie przyznając im punkty:

erekcjato najlepsze 3 punkty;
erekcjato na drugim miejscu 2 punkty;
erekcjato na trzecim miejscu 1 punkt.

Skład jury :


lila, olga, Boob, Wojciech Graca, anty-czka, dean, Gacek, pokusa, remik, z tlumu, jaskir, caroll, andreas43, nuel, anna, debbie si, Margot, czary mary, m_r, cebreiro, stachu, wre..., sonia, Jergo, endorfina, Velur, Selim, SzaryWilk, Książę Półkrwi, Jakub Winiarski, Troy, fobiak

Konkurs odbędzie się na portalu erekcjato.eu w dziale "Konkurs"

 #2 Dreistadt

Dreistadt

  **

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 17541 postów

Napisano 26 maj 2016 - 16:39:50

 

Kolejni policjanci z zarzutami w sprawie dotyczącej zabójstwa Iwony Cygan. Chronili układ?
 

Krąg funkcjonariuszy publicznych, którzy tuszowali sprawę zabójstwa Iwony Cygan, lawinowo rośnie. W działania mające ukryć prawdę o bestialskiej zbrodni sprzed 19 lat byli – według ustaleń śledczych – zamieszani niemal wszyscy policjanci ze Szczucina i Dąbrowy Tarnowskiej. Zarzuty w sprawie zabójstwa Iwony oraz ukrywania prawdy o zbrodni postawiono 17 osobom, z tego 14 to aktualni lub dawni policjanci. We wtorek w sprawie zatrzymano dziewięć osób.

– Wszyscy to byli lub obecni policjanci. Prokurator przedstawił im zarzuty w związku z prowadzonym śledztwem dotyczącym zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – mówi prok. Arkadiusz Jaraszek z Prokuratury Krajowej, dodając, że ze względu na dobro postępowania to na razie jedyne informacje. Co dokładnie zarzucono zatrzymanym, śledczy ujawnią, gdy sąd zdecyduje, kogo z tego grona aresztować. A prokuratura domaga się aresztu dla prawie wszystkich nowych podejrzanych – z wyjątkiem jednej osoby, która ma zakaz opuszczania kraju. „Rzeczpospolitej" udało się ustalić część szczegółów dotyczących najnowszych zatrzymań. Wśród funkcjonariuszy, którzy teraz usłyszeli zarzuty, są m.in. dwaj wysocy rangą oficerowie – byli komendanci lokalnych jednostek. 

Jeden z nich w przeszłości miał się zajmować śledztwem w sprawie zabójstwa Iwony i nawet wystąpił w programie „997". Opowiadał m.in. o poszukiwaniu jednego ze świadków. – Szukano młodego mężczyzny, blondyna, który miał się kłócić z Iwoną na krótko przed morderstwem. Obecne ustalenia śledczych wskazują, że była to wersja niemająca podstaw, która mogła sprowadzać sprawę na ślepy tor – mówi nasz informator. Inny z zatrzymanych to doświadczony policjant, dobrze znany rodzinie ofiary – przychodził do jej domu, m.in. przynosząc pisma z prokuratury. – Każdy z tych miejscowych policjantów grał. Cynicznie udawali współczucie, tworzyli fałszywe wersje, patrząc na cierpienie rodziców – mówi nam Aneta, siostra zamordowanej. – O zabójstwie Iwony mówili tak, jakby chodziło o sprawę kradzieży kury. Jakby nigdy nic robili kariery – zaznacza, zastrzegając, że te słowa odnosi do niemal wszystkich policjantów, którzy przez kilkanaście lat „badali" mord, a w rzeczywistości – co dziś potwierdza prokuratura – tuszowali sprawę. 17-letnia uczennica liceum zginęła nocą w sierpniu 1998 r. Iwonę z domu wyciągnęła koleżanka. Nazajutrz martwą znaleziono ją przy wale Wisły w Łęce Szczucińskiej. Była pobita, miała skrępowane ręce, na szyi pętlę z drutu. Rodzina od początku wskazywała, że związek ze zbrodnią ma Paweł K., mieszkaniec Szczucina. Lokalni policjanci to lekceważyli – tworzyli absurdalne hipotezy (m.in. udział sekty), ginęły im dowody – m.in. bluzka i dżinsy, na których mogło być DNA sprawcy. Przez 19 lat w sprawie panowała zmowa milczenia, także dlatego, że świadkowie, którzy dawali do zrozumienia, że coś wiedzą o sprawie, tracili życie. Jeden utopił się, choć dobrze pływał, inny miał podnieść betonowe płyty i zmiażdżyć sobie nimi głowę. Lokalni policjanci uznali to za nieszczęśliwe wypadki. Teraz śledczy wiążą te zgony ze sprawą zabójstwa Iwony. Przełom nastąpił, gdy śledztwo przejął Piotr Krupiński – naczelnik Wydziału „PZ" Prokuratury Krajowej w Krakowie, i policjanci z Archiwum X.  O zabójstwo Iwony jest podejrzany Paweł K., zatrzymany w styczniu 2017 r. w Austrii i wydany Polsce. O pomocnictwo w zbrodni – jego ojciec. Z kolei koleżanka Iwony – o składnie fałszywych zeznań. Motyw zbrodni? Mogło chodzić o proceder wywożenia młodych kobiet do domów publicznych za granicą.  Pokaźne jest grono lokalnych policjantów, którzy zamiast szukać zabójcy, utrudniali śledztwo. – Zachowanie policjantów nieprzystające do pragmatyki służbowej wskazuje na to, że chronili jakiś układ. Trudno bowiem uwierzyć, że aż tylu funkcjonariuszy naruszało prawo tylko dla ochrony jednego podejrzanego o zbrodnię – komentuje mec. Ireneusz Wik, pełnomocnik rodziny Iwony, i zaznacza: – Wierzę, że każda czynność procesowa przybliża nas do prawdy. Według nieoficjalnych informacji „Rzeczpospolitej" w środę w sprawie zatrzymano także dwóch prokuratorów


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 22 lipiec 2017 - 19:29:31


#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 07:26:22

Jumanji, Ty w konkursie erekcji? ??

#4 ~salida~

~salida~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 13:47:59

Jumanji, Ty w konkursie erekcji? ??

no co się dziwisz? :angry: niejednego w tym temacie w kozi róg zapędzi :wub:#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 14:43:36

no co się dziwisz? :angry: niejednego w tym temacie w kozi róg zapędzi :wub:

:D :D#6 ~Obserwator~

~Obserwator~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 14:50:43

no co się dziwisz? :angry: niejednego w tym temacie w kozi róg zapędzi :wub:

         Boją się prawdy! B)#7 Dreistadt

Dreistadt

  **

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 17541 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 20:15:46

:excl: I co zastraszony, zniewalany   ludu już prawie wolnej Polski, nadal  strach  przed reżimem - prawda? :lol:

Czasem ciężko wyczuć co tak naprawdę jest  grane, albowiem międzynarodowe szajki często powiązane z międzynarodowym terroryzmem, to jednak jak i tu gołym okiem widać finansowa, nie do ruszenia potęga, czyżby to za sprawą powiązań pewnych różnej maści z ludźmi na samych szczytach władzy?   B)
A  zaś niejedni muszą tak  dla chleba ze smalcem działać,  coby pewni  wielce zadowoleni byli ! :(
A i też bardzo ciekawy jestem kiedy zakończy się ten egipski mecz i które. Jasne czy ciemne moce zwyciężą, co nie bez znaczenia i wpływu na dalsze losy sprawy Iwony Wieczorek zaginionej rankiem lata roku pamiętnego? :o


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 23 lipiec 2017 - 13:41:17


#8 ~insp. Jendrzej Dupiec~

~insp. Jendrzej Dupiec~
 • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:03:29

Pospiesznie jak szczury z tonącego okrętu na emerytury pouciekali, a w myśl ustawy powinni stracić doń prawo !!!

Wiele lat temu Jacek Kaczmarski we "Wróżbie" wyśpiewał -
"Kary nie będzie dla przeciętnych drani,
I lud ofiary złoży nadaremnie.
Morderców będą grzebać z honorami
Na bruku ulic nędza się wylęgnie.
Pomimo wszystko świat trwać będzie nadal -
W Słońce i Kłamstwo wierzą ludzie prości.
Niedostrzegalna szerzy się zagłada,
A wszystkie ręce aż lśnią od czystości.
Handel, jakich nie było, z chciwością się zmaga,
Na gorycz popytu, na zdradę cen nie ma.
Uczynków złych i dobrych kołysze się waga
Z pełnymi krwi szalami obiema.
Nieistniejące w milczeniu narasta,
Aż prezydenci i gwiazd korce bledną,
Coś się na pewno wydarzy - to jasne,
Ale nam wtedy będzie wszystko jedno"
A jak patrzymy w policyjne portale  z wielkimi honorami odprawiano ich na emerytury, a oni poprzez matactwa i krycie mordercy też na rękach mają krew tej zamordowanej 17 letniej Iwony Cygan !!! :angry:

 #9 ~Erekcjato~

~Erekcjato~
 • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 23:43:03

         Boją się prawdy! B)

.....
 

 

Zagadka śmierci Magdy Żuk. Prokuratura odmawia informacji i nadal nie ujawnia wyników ekspertyz
Zagadka śmierci Magdy Żuk. Prokuratura odmawia informacji i nadal nie ujawnia wyników ekspertyz. Apel do prezydenta Dudy o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności śmierci podpisała siostra tragicznie zmarłej w Egipcie dziewczyny
Czy Magda Żuk, 27 letnia Polka, która zginęła trzy miesiące temu w egipskim kurorcie, padła ofiarą przemocy seksualnej i była pod wpływem środków odurzających ? Odpowiedź na to pytanie powinny dać wyniki badań histopatologicznych i toksykologicznych, które zostały przeprowadzone w Polsce jeszcze w maju. Jednak do tej pory nie są one znane, a prowadząca dochodzenie Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze od dłuższego czasu każe czekać na oficjalny komunikat prasowy.
Dochodzenie prowadzone jest w kierunku zabójstwa – co oznacza, że policja może korzystać z wszelkich zgodnych z prawem środków, by dojść do prawdy. Jednak nie wyklucza się żadnej z wersji wydarzeń czyli samobójstwa lub nieszczęśliwego wypadku.
Taki scenariusz wydają się jednak nieprawdopodobny rodzinie Magdy Żuk, a także wielu osobom, które podpisały internetową petycję, by sprawę objął nadzorem prezydent Andrzej Duda.
    Śmierć Magdy Żuk nadal budzi olbrzymie społeczne emocje. Codziennie dostajemy wiele mejli dotyczącym tej sprawy, ludzie dzielą się swoją wiedzą . Nie możemy w tej chwili prowadzić czynności operacyjnych, nie mamy pełnomocnictw, działamy więc jak magazyn gromadzący informacje
– mówi detektyw z biura detektywistycznego Lampart.
To właśnie ta agencja detektywistyczna opracowała raport, który jeszcze w maju przekazała Prokuraturze Krajowej , Centralnemu Biuru Śledczemu Policji a także ABW. Nadal podtrzymuje swoje sensacyjne ustalenia — zgodnie z nimi Magda Żuk padła ofiarą handlu ludźmi, a na terenie Polski działa mająca międzynarodowe powiązania grupa, która zajmuje się tym procederem. Do swego raportu agencja dołączyła graficzny wykres, pokazujący powiązania ponad 70 osób wchodzących w skład przestępczej struktury.
Jak twierdzi biuro detektywistyczne Lampart, te same osoby zamieszane są w śmierć modelki Karoliny Kaczorowskiej, którą rok wcześniej znaleziono powieszoną w hotelu w Karpaczu, a także w zaginięcie Iwony Wieczorek.
Agencja kilka tygodni temu twierdziła nawet, że dokonano już zatrzymania pierwszej osoby, która przewija się zarówno w sprawie modelki jak i Magdy Żuk. Tej informacji nie potwierdza jednak prokuratura, choć nieoficjalnie wiadomo, że powróciła do sprawy śmierci Karoliny Kaczorowskiej, którą w 2016 roku szybko uznano za samobójstwo i umorzono.
    Bierzemy pod uwagę również ten wariant, że dochodzenie w sprawie Magdy Żuk też zostanie przez prokuraturę umorzone z braku wystarczających dowodów. Dla nas będzie to oznaczało przeprowadzenie dalszego własnego śledztwa, zgodnie z prawem będziemy mieć wówczas zielone światło
— twierdzi detektyw z biura Lampart.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że prokuratura powinna wydać komunikat najpóźniej w przyszłym tygodniu.
Tymczasem w Egipcie władze postarały się wyciszyć medialnie sprawę śmierci Magdy Żuk, uznając, że szkodzi ona sektorowi turystycznemu.


opublikowano: przedwczoraj

 

 #10 Dreistadt

Dreistadt

  **

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 17541 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 16:26:03

Coś na to wygląda, lecz w przyrodzie nic nie ginie ! :ph34r:

(...)


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 04 sierpień 2017 - 16:27:32


#11 Dreistadt

Dreistadt

  **

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 17541 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 23:08:04

 


Tyle jednak, że prawny obowiązek szukania zaginionej spoczywa jedynie

 

Tośmy się nagadaliśmy - prawda? :rolleyes:

(...)

A tymczasem coraz to więcej ciekawych informacji spływa! :ph34r:

 

Wielokrotnie się zastanawiałam, dlaczego zdecydowano się na tą prowokację,

Co takiego, mieli, jakie przesłanki? , żeby posunąć się do takich ruchów. Same domysły to chyba za mało, żeby udać się do Pani Iwony licząc, że ta nagłośni , rozmowę

 

Raczej wszystkich to zaciekawiło, a i bardzo dobrze,że jednak są jeszcze ludzie mądrzy, otwarci, co szczerze potrafią swój własny punkt widzenia sprawy jasno przedstawić i w nich nadziei wiele ...

/I nie musisz od razu dzwonić, weź przeczytaj, pomyśl ..../ B)

 

 

Śmierć Karoliny Kaczorowskiej, Magdaleny Żuk czy Iwony Wieczorek nigdy nie zostaną wyjaśnione. Dziewczyny wpadły w szpony podejrzanych środowisk.

To niestety półświatek biznesmenów, polityków czy prawników bardzo często powiązanych z pracownikami organów ścigania czy wymiaru sprawiedliwości.

Osoby te, prowadząc wspólne interesy, zbierają na siebie nawzajem również niewygodne dowody w postaci jakiś dokumentów, nagranych rozmów o nielegalnych transakcjach czy kompromitujących sex taśmach.

Dlatego gdy media podejmują niewygodny dla nich temat, wszyscy się mobilizują by prawda nie wyszła na jaw.

Wiedzą bowiem doskonale, że jak jeden pójdzie na dno, to pociągnie za sobą pozostałych, tzw. "efekt domina".

Śledztwo ws. śmierci Magdy prowadzi m.in. ta sama prokurator, która nadzorowała sprawę śmierci Karoliny. Przypadek?

Obie dziewczyny obracały się w tym samym towarzystwie, mimo to prokuratorzy nie widzą podstaw do powiązania tych dwóch spraw. Przypadek?

Zwróćcie uwagę, że Karolina i Magda "popełniły samobójstwa" z dala od miejsca zamieszkania. Przypadek?

Dlaczego Karolina nie mogła się naćpać we Wrocławiu i tam się powiesić?

Dziewczyna organizuje wyjazd z okazji swoich urodzin i odbiera sobie życie?

Taki sobie prezent sprawiła?

Dlaczego Magda nie doznała załamania nerwowego we Wrocławiu, gdzie bardzo dużo pracowała, tylko akurat w Egipcie, gdzie miała odpocząć?

Ponadto prokuratura nie łączy włamania do mieszkania Karoliny z jej śmiercią! Rozumiecie to?!

Po 24 godz. od śmierci Karoliny ktoś włamuje się do jej mieszkania i wynosi kosmetyki, ubrania, cenną biżuterię oraz ponad 400 tys.zł w gotówce ale zdaniem prokuratorów nie ma podstaw do łączenia jej śmierci z włamaniem. Z Karoliny zrobiono więc narkomankę a z Magdy robi się wariatkę.

Nie dajcie sobie wciskać takiego kitu.

Magda nie była żadną wariatką a Karoliną nie była żadną ćpunką. Obie dziewczyny dużo wiedziały a ponieważ z jakiegoś powodu stały się niewygodne to musiały "popełnić samobójstwa" tak jak Jolanta Brzeska czy Andrzej Lepper.

Przykład innej "ośmiornicy". Krystian W. z Wejherowa na Pomorzu i w Elblągu nagrywał jak gwałci nastolatki a następnie szantażując ujawnieniem nagrań zmuszał je do prostytucji. Współpracował m.in. z Maciejem T. właścicielem kilku lokali w Sopocie w tym Zatoki Sztuki.

Orgie z tymi dziewczynami organizowali bogaci biznesmeni, prokuratorzy, prawnicy, urzędnicy, sędziowie a nawet ludzie z telewizji.

Napisano o tym książkę pt. "Zatoka Świń". Proceder ten trwał ponad 10 lat a skrzywdzonych może być nawet 100 dziewczyn w wieku od 13 do 19 lat. Zapytacie jak to możliwe.

Ano możliwe, prokuratorzy bowiem tylko raz oskarżyli "Krystka" o gwałt, a pozostałe sprawy regularnie umarzali. W marcu 2015r. zgwałcona 14 letnia Anaid rzuciła się pod pociąg. Mimo to Krystian W. dalej cieszył się wolnością.

Dopiero gdy jej mama dotarła do innych skrzywdzonych nastolatek a następnie poinformowała media to dopiero w listopadzie 2015r., pół roku po śmierci Anaid, łaskawie aresztowano Krystiana W.

Jego nazwisko widnieje w aktach sprawy Iwony Wieczorek. Iwona była ładną nastolatką, a właśnie takie krzywdził "Krystek", ale prokuratura oczywiście nie łączy obu spraw. Przypadek? Nie. Śledztwo wobec Krystiana W. prowadzi bowiem ta sama prokurator co prowadziła właśnie sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. Przypadek? Nastolatki są zastraszane a grób Anaid został zdewastowany. Krystiana W. bronią najlepsi adwokaci w Gdańsku. Ponadto przy każdej podejrzanej sprawie pojawia się nagle Rutkowski i nic nie osiąga. Przypadek?

 


( rano coś jeszcze istotnego tu dodam ...) :ph34r:

A taki jeden ... XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX !


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 05 sierpień 2017 - 11:42:48


#12 ~Margot~

~Margot~
 • Goście

Napisano 05 sierpień 2017 - 13:23:47

Konkurs odbędzie się na portalu erekcjato.eu w dziale "Konkurs"

Tylko utwory nie publikowane wcześniej mogły brać w tym konkursie!#13 Dreistadt

Dreistadt

  **

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 17541 postów

Napisano 12 sierpień 2017 - 13:24:40

Co się z tymi ludźmi dzieje ? :o

 

2qs6ypj.png

 

Dlaczego jeszcze się o tym zjawisku wierszy nie pisze i ballad nie śpiewa?

 

:excl: I jak mówię, a to jest tylko moje zdanie na podstawie obserwacji ! :rolleyes:

 

Od dawna zadaje sobie pytania,na które w dalszym ciągu brakuje odpowiedzi, a jak widać dziennikarskie śledztwo ,, Reportera" zupełnie pomija ten wątek, a moim zdaniem jest sporo jeszcze do wyjaśnienia w wielu kwestiach.

Tak i owszem, lecz w całokształcie tych spraw jest wiele różnego rodzaju niedomówień i takich tam ...!

No ale twierdzą też, że niby winni temu Egipcjanie, a może  sam "czyściciel" wynajęty przez  rodzinę ? :o To wszystko jest chore, Świat na psy schodzi !!!
Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to jak zawsze...!
Szkoda, że tak młodo się dziewczynie zmarło :(   Nie ma się co teraz szarpać i z całym światem wojować,straszyć ludzi sądami za myślenie! Choć w sumie racji wiele, albowiem nietaktem wielkim chamsko atakować i to nieżyjącą już ofiarę, ale My w Polsce nadal żyjemy i pewne zespoły zachowań tłumu /hołoty/ standardem,  być może ogólnie pogłębiająca się  bieda powodem tego?
"W biedzie człowiek jeszcze zachowuje szlachetność wrodzonych uczuć, natomiast w nędzy - nikt i nigdy." - Fiodor Michajłowicz Dostojewski
"Polska prokuratura podjęła niestandardowe, nadzwyczajne działania. To pokazuje nasze zaangażowanie, zaangażowanie prokuratury, i profesjonalne podejście do prowadzenia tego postępowania - mówił wtedy Zbigniew Ziobro."
  A może niepisany zwierzchnik  "kwadratowy" w końcu, by go zdyscyplinował na wyraźne polecenie rodziny i odpowiednich służb? ;)
Z racji powagi sprawowanego urzędu MP Z.Z. nie powinien osobiście zajmować się takimi błahymi śliskimi tematami,/duperelami/,  to powinni jemu  podlegli tzw "prawi i sprawiedliwi" apolityczni  czynić w ramach należnych obowiązków !!! :ph34r:
Pyta - "Jaka była prawdziwa, faktyczna rola "detektywa"przez Internautów zwanego "kwadratowy" ... który błyskawicznie rozwiązał sprawy "samobójstw" Karoliny i Magdaleny.... i o mało co nie wyjaśnił sprawy zniknięcia Iwony?"
Bardzo łatwo jest się domyśleć, szkoda tylko że cenzura selektywnie blokuje swobodę wypowiedzi, a zaś wielce zastanawiające  z jakiego powodu Karolina K., Magdalena Ż. i Iwona W. zostały zamordowane, i sprawy grubymi nićmi szyte? B)
Biuro detektywistyczne Lampart jasno  wyraża swoją  wolę - "Magda została zwabiona przez mężczyznę za pomocą silnej więzi emocjonalnej między nimi itd, itp...", w zamian za co ciemne  moce   i siły najprawdopodobniej powiązane z międzynarodową  mafią przypuściły skomasowany atak, a  nie trzeba być żadnym psychologiem coby gołym okiem dostrzec pewne  dziwne zależności, i działania  z pogranicza prawa, i to w czasach, kiedy tak wiele opowiada się zniewolonemu ludowi  bajek   o niby  daleko idących "dobrych zmianach" !!!
..

 

A zaś co do  tego drugiego telefonu czy innych okoliczności wokół traktowanego niejako jak  "kozła ofiarnego" Pawła świadczyć by mogło  tylko o wielkim i niebywałym  "profesjonalizmie"  śledczych! :blush:

 

A i jak najbardziej "młodzież" TDC wiedzieć wiele może, ale skoro tamtejsza policja się bała, to tym bardziej oni milczeć muszą, a   z mafią żartów niema!!!

Dlatego też uparcie i niezmiennie  od lat stoję na stanowisku, że tylko Krakowskie Archiwum X  z ambitnymi Oficerami jest w stanie ruszyć tą grubymi nićmi szytą sprawę, podobnie jak Iwony Cygan po dłuższym czasie, kiedy  to już premier Kopacz odeszła w cień polityki!!! :ph34r:


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 13 sierpień 2017 - 19:31:13


#14 ~kiler~

~kiler~
 • Goście

Napisano dziś, 08:07

Matko, juma, ciebie nawet tu z tym łajnem przywiało. Weź się chłopie ogarnij.#15 Dreistadt

Dreistadt

  **

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 17541 postów

Napisano 30 minut temu

Matko,

  B)

12 kwi 2016 Sopot by night. Bulwersujące fakty trójmiejskiego skandalu. Samobójcza śmierć 14-letniej Anaid i aresztowanie jej prześladowcy „Krystka”, łowcy nastolatek, to wierzchołek góry lodowej. Pod wodą Zatoki kryją się potwory. Łowcę opłacali właściciele klubów, do których naganiał kolejne piękne dziewczyny, tolerowali go policjanci, chronili prokuratorzy umarzający dochodzenia. Kim jest gwałciciel? Kim są jego mocodawcy? Dlaczego ten posępny układ trwa? Kryminał non-fiction "Zatoka świń" ...

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych