Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 17:44:23

A żonka tylko teraz zbiera benefity ze śmierci meża....i udaje biedna pokrzywdzona.Szkoda ze nie byla taka kochana i wzruszona kiedy on żył.Ktos sie powinien zainteresowac na co ida pieniadze ktore dostaje niby jako pokrzywdzona rodzina.Mam nadzieje ze wkoncu ktos sie tym zajmie.....

#2 ~kazer~

~kazer~
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 11:30:53

A żonka tylko teraz zbiera benefity ze śmierci meża....i udaje biedna pokrzywdzona.Szkoda ze nie byla taka kochana i wzruszona kiedy on żył.Ktos sie powinien zainteresowac na co ida pieniadze ktore dostaje niby jako pokrzywdzona rodzina.Mam nadzieje ze wkoncu ktos sie tym zajmie.....

skandal, za smierc grosze

zryty lbie i tak to marne pieniadze za smierc ,oczywiscie pewnikiem podstawiony robisz za adwokata , inaczej idz do psychiatry zazdrosniku 

a kierowca tez sie buduje z tego co wiem

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 05:58:55

właśnie... dlaczego gdy żył nie pokazywała tak wielkiej miłości jak teraz .... ale przynajmniej podwyższył żonce status życiowy ...ale tylko tyle....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych