Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komunia- jaki lokal polecacie i jakie koszty?

146 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~bass~

~bass~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 07:29:09

znam nowego właściciela Cechowej i zapewniam że ma pojęcie z organizowaniem przyjęć nie tylko komunijnych,lecz także innych okolicznościowych ,pracował 15 lat w gastronomii
czyżby konkurencji nagle robiło się pod górkę że pisze takie posty?
nie szkodzi ,Cechowa i tak sie obroni
Mądry zrozumie ,głupi pomyśli że tak ma być....

#42 ~megg~

~megg~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 07:56:04

czy to bozena h...bedzie nowa wlascicielka cechowej?

#43 ~bass~

~bass~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 08:43:08

nie ,nie bożena h.

#44 ~ksyho~

~ksyho~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 11:57:24

Ciekawe czy wlasciciel Cechowej ma pojecie w organizowaniu "Komunii",czy podobnych tego typu impezach.. Z tego co sie orientuje to niestety nie! Odradzam.

Jasne!! Odradzaj!!! A tak przy okazji odradzaj zakupy lekow w aptece, ktorej wlasciciel nie jest farmaceuta. Albo naprawe samochodu, jesli wlasciciel nie jest mechanikem. Takich bzdur juz dawno nie czytalem.

Wlasciciel z definicji jest wlascicielem i zarzadza interesem i podleglym mu zespolem, ktory sila rzeczy musi skladac sie z profesjonalistow. Restauracja jeszcze nie otwarta, a my mamy na forum typowe polskie "piekielko": Porzucamy blotem, na 100% cos przylegnie - o to chodzi? Czyzby gastronomiczna zawisc? Czy po prostu glupota?

W przypadku Cechowej nie mamy do czynienia z budka z kebabem tylko z tradycja. Mam nadzieje, ze rzeczona tradycja na powrot zawita do Slupska, bo jak na razie, to ani gdzie zabawic, ani gdzie zjesc...

Oceniajmy po faktach, a nie po pomowieniach, a wowczas jest cien szansy na obiektywne opinie, a nie li tylko plucie jadem... I to by bylo na tyle...

#45 ~polonista~

~polonista~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 12:02:59

Ciekawe czy wlasciciel Cechowej ma pojecie w organizowaniu "Komunii",czy podobnych tego typu impezach.. Z tego co sie orientuje to niestety nie! Odradzam.

najlepiej sprobuj ,a póżniej uczciwie oceń,jeśli potrafisz być obiektywna,a widać po wpisie,że obiektywna(y) nie jesteś.

#46 ~gocha~

~gocha~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 12:34:06

my mamy rezerwację w Anna de Croy,zupa ,drugie danie,deser,6 przystawek-90 zł.od osoby.Kiedyś byliśmy tam na weselu i było ok.

#47 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 13:35:15

znam nowego właściciela Cechowej i zapewniam że ma pojęcie z organizowaniem przyjęć nie tylko komunijnych,lecz także innych okolicznościowych ,pracował 15 lat w gastronomii
czyżby konkurencji nagle robiło się pod górkę że pisze takie posty?
nie szkodzi ,Cechowa i tak sie obroni
Mądry zrozumie ,głupi pomyśli że tak ma być....

przypuszczam,że konkurencja jest na tyle inteligenta,że nie będzie się tu wypowiadać,konkurencja bowiem wie,jaki to ciężki kawałek chleba.
przypuszczam,że jakiś maniak sieciowy się nudzi i opluwa wszystko wokół,a sam żyje jak pasożyt i pracą się nie zhańbił.

#48 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 13:37:52

my mamy rezerwację w Anna de Croy,zupa ,drugie danie,deser,6 przystawek-90 zł.od osoby.Kiedyś byliśmy tam na weselu i było ok.

ok bardzo podobnie jak w innych lokalach,każdy przecież ma prawo wyboru.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 13:44:39

a ja robię komunię w Cechowej i mam w d.... te wpisy typu odradzam,nowy właściciel,pięknie remontują i mam nadzieję,że będą się starać,bo inwestuja sporo,złośliwym doradzam: otwórzcie swoją restaurację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pokażcie sami ,co potraficie i tyle.Wesołych Swiąt !

#50 Andy

Andy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6940 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 14:29:28

To Komunii już się nie celebruje w kościele? :o

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 20:51:53

To Komunii już się nie celebruje w kościele? :o

tak ,celebruje się w kościele,ale poczęstunek dla gości często jest zamawiany w restauracji,kiedyś było w domku,prawda, idziemy z postepem i szukamy wygód i to chyba dobrze,jeśli nas stac na taki zbytek.

#52 ~humanista~

~humanista~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 14:31:29

Oj ,ma,ma ,jak zrobi ci imprezę,to będziesz miała lub miał co wspominac,
.Znam ich bardzo dobrze i wiem ,że będzie zarąbiście ,nie będę więcej pisał,żebym nie został posądzony o reklamę.
pozatym,jeśli ktoś z zasady jak ty pisze żle o kimś,to tak naprawdę robi bezpłatną reklamę,
ale do tego,żeby to zrozumieć trzeba mieć trochę inteligencji.To tyle.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 14:50:02

fajną reklamę ktoś robi Cechowej,jeśli odradza,to ja na przekór tam pójdę,żeby sprawdzić,lubię być przekorna ,a jeśli mi się spodoba powiem o tym innym.Czy to chwyt marketingowy?Jeśli tak to
gratuluję właścicielowi,już mi sie podoba.
Zauważcie,że nie ma reakcji właścicieli,jak to się dzieje na innych forach,czy chociażby wcześniejsze posty
ich poprzednika Irka,chamskie pyskówki na forum.

#54 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 18:14:37

a kogo to kużwa obchodzi,co wiesz?jak zechce to pojde i se sprawdze.

#55 ~przyjaciele~

~przyjaciele~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 14:51:38

Cechowa ,kibicujemy z całego serca ,masz przyjaciół i czekamy na otwarcie.

#56 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 15:02:48

A czy ktoś może napisać co będzie w tej nowej cechowej? Jaki rodzaj lokalu? Jaka kuchnia? Ta sama czy inna ekipa na kuchni?

#57 ~katoliczka~

~katoliczka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 15:12:07

człowiek człowiekowi wilkiem,jakie to piękne słowa,czytając niektóre wpisy!!!!!Nic dodac nic ując,dla przekory ja życzę Wam Wesołych świąt z nadzieją na lepsze jutro i opamiętanie z zawiści do ludzi.

#58 ~Boruta~

~Boruta~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 15:41:52

człowiek człowiekowi wilkiem,jakie to piękne słowa,czytając niektóre wpisy!!!!!Nic dodac nic ując,dla przekory ja życzę Wam Wesołych świąt z nadzieją na lepsze jutro i opamiętanie z zawiści do ludzi.

Ależ wystarczy pozbyć się religii, i już przynajmniej 90% problemów z zawiścią i nienawiścią rozwiązana ;)

#59 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 15:57:10

Ależ wystarczy pozbyć się religii, i już przynajmniej 90% problemów z zawiścią i nienawiścią rozwiązana ;)

zostaje ci 10% plujacych jadem,czyli problem pozostaje.

#60 ~jajko~

~jajko~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 16:06:06

chociaż gdyby otworzyć restauracje z przeznaczeniem dla PLUJĄCYCH JADEM i tak ją nazwać,
to jest szansa ,ze sukces gwarantowany,czy nie?bo własciwie oni sa zazwyczaj anonimowi?
tak,za darmo im dawac!!!!!! by poszli,super pomysł i bankructwo gwarantowane,tak jak chcieli.
ale miałem pomysła co??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych